Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:53:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ШАФЕРКАТА!!!! ЧАСТ 4  (Прочетена 235647 пъти)
 
Svatbena_agenciq_Melodica
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #420 -: април 18, 2014, 08:29:16 »

здравейте момичета.вие правихте ли подаръчета на шаферките ви,нещо което да им остане за спомен.аз искам много да им направя подаръчета но не мога да реша още какво да е.моля за  малко идейки


Наши булки са избирали какво ли не... Класически подарък са бижутата и като цяло се възприемат добре. Освен това, са практични и след това ще си ги носят, а и показват, че ги познавате с вкусовете им. 

Иначе, ако не си падате по бижута, може да се спрете на СПА ден за всички, козметика с персонализирани послания или ваучери за процедури. Най-много спомени ще имате от първия вариант, а и из София има някои много добри предложения от СПА центрове и фитнеси за еднодневни посещения. За другите градове, за съжаление, няма впечатления.

Освен това, тази година имаме няколко поръчки за партита в частен клуб. Идеята е да се съберат предварително шаферките и шаферите и да се опознаят преди сватбата. Това е добър вариант за социалициране, а и на сватбата могат да си продължат комуникацията от преди това. Тийм-билдинг игрите също са добра идея, ако искате хората да се опознаят smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: април 25, 2014, 06:13:39 »

Момичета, ще бъда и шаферка скоро biggrin Никаква идея нямам откъде да си взема рокля. Иска ми се нещо с презрамки и до коляното като дължина. Съвети?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #422 -: април 25, 2014, 10:20:43 »

blackisback

аз много обичам този магазин, има го в Сердика мол. Не всички рокли от сайта са налични но има доста избор Wink, цените са или същите като на сайта или са без намаленията от сайта  good

http://www.quizclothing.co.uk/
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: май 07, 2014, 11:37:21 »

Мариола, благодаря, че се отзова. В крайна сметка взех от H&M ето тази в зелено
http://www.hm.com/bg/product/25972?article=25972-A
Важно ми беше да има презрамки, че да друсам хорца  smile
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: май 14, 2014, 12:15:45 »

Момичета, да се похваля и аз. От вчера вече официално си имам три шаферки girl_wink Много са ентусиазирани и сами решиха да са в червени рокли, за да са в тон с мен yahoo Едната даже предложи тя да ме гримира и да ми направи ноктите, защото се занимава с това... Охххх много съм щастлива yahoo
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #425 -: юли 19, 2014, 22:37:38 »

След първоначалната еуфория, почти е сигурно, че шаферки няма да имам.
Дадох им пълен картбланш за облеклото, трябваше само да се наговорят, за да си харесват накрая всички роклите. Последното май се оказа грешка обаче и всяка взе да вдига рамене, но тихомълком се чуват някакви претенции. Третата шаферка чисто и просто ми заяви, че благодари за поканата, но не желае да е в рокля, еднаква по модел и/или цвят с останалите. И в интерес на истината се оказа по-достойната постъпка, вместо с охкане и пъшкане да стават нещата.
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #426 -: юли 20, 2014, 12:48:20 »

Имам проблем със шаферските рокли ;( Вчера с две от шаферките обикаляхме Пиротска и всички съседни улици, моловете, магазина на Megz и нищо не харесахме. Търсим нещо за околно 50 лв.... Но дори от по-скъпите просто нищо не ни допадна..
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #427 -: юли 20, 2014, 14:51:56 »

Миналта година в Reversed/Mohitto имаше много симпатични роклички за по около 30-50 лв. или поне на намаленията бяха по толкова. Аз от там облякох 2 от шаферките ми и на себе си бях взела рокля за подписването, а и още една шаферка си беше взела от там пак за подписването. Честно казано скоро не съм влизала да видя какво има. Иначе магазин на Reserved/Mohitto има в Сердика мол и Парадайз център.
Активен
Cappuccino
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #428 -: юли 21, 2014, 21:11:32 »

Аз нямах шаферки - така бях решила още от самото начало. Малко ми беше странно да накарам няколко приятелки да се облекат в един и същ цвят рокли или подобни модели, при положение, че на тях може и да не им харесва този цвят или въобще идеята за шаферка "по калъп" или поне аз това си представям при споменаването на думата шаферки. Затова в крайна сметка не "номинирах" никой да изпълнява официално тази роля, оставих всички да се облекат, както им харесва и просто помолих няколко приятелки да ми помогнат с дребни детайли в самия ден - всички се включиха с удоволствие. Мисля, че се получи добре и така smile
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #429 -: юли 21, 2014, 22:08:33 »

Другият начин е да имаш шаферки с които просто да си говорите - дали изобщо са съгласни първо да са шаферки, дали искат роклите да са еднакви или в един цвят, но различни модели, кой ще ги плаща и т.н И като определите рамка накрая заедно може да изберете рокли. Не е казано, че трябва да си булка-тиранин и само да си налагаш твоята воля, да "караш" някого да прави нещо на сила. 

Не казвам, че шаферките са нещо задължително. Със сигурност  има прекрасни сватби без. Но просто като четох горния пост просто си представих всички  шаферки като депресирани жени на които им се налага нещо, което те изобщо не искат да правят  и им е много неприятно.  danceg
Активен
iva87
Новак
*
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: юли 24, 2014, 19:23:11 »

Имам проблем със шаферските рокли ;( Вчера с две от шаферките обикаляхме Пиротска и всички съседни улици, моловете, магазина на Megz и нищо не харесахме. Търсим нещо за околно 50 лв.... Но дори от по-скъпите просто нищо не ни допадна..

[/quote
Моите рокли бяха от магазин PULL&BEAR,има ги по моловете.Съвсем изчистени ежедневни рокли на които сложихме по един колан. smile
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #431 -: юли 25, 2014, 12:25:28 »

Не казвам, че шаферките са нещо задължително. Със сигурност  има прекрасни сватби без. Но просто като четох горния пост просто си представих всички  шаферки като депресирани жени на които им се налага нещо, което те изобщо не искат да правят  и им е много неприятно.  danceg

Това по повод моя пост ли е?
Съвсем не са задължителен елемент, права си напълно. Просто бяха толкова въодушевени от новината, че аз съвсем наивно си помислих, че само да наденат шаферски рокли си мечтаят.
Аз съм ок и с двете положения, даже е по-добре, че споменатата направо си ми каза, че не е във възторг.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: юли 26, 2014, 07:39:48 »

Аз нямах шаферки и не съжалявам. Така или иначе нямам много приятелки,да не кажа даже,че изобщо нямам.
 Но причината поради която не исках шаферки е,че не желаех да ги карам да се чувстват като някакви длъжностни лица на сватбата ми. Исках да се чувстват като гости и да преживеят всичко с нас.
 А пък и това са еднаквите рокли е готино,но 50/50.
Не ме притеснява,че ако имах шаферки щяха да мрънкат за роклите си,ами по-скоро,че сигурно щеше да се наложи ние да ги плащаме,а това просто не ни влизаше в бюджета.
Детето на кумовете ни беше малката шаферка и на мен това ми беше достатъчно.
Но и без шаферки може да се намери кои да ти помага на големия ден. За нас това бяха близките на милото.
 smile
п.с. в peek&cloppenburg има много готини рокли - аз от там съм си взимала много пъти и даже на свекито за сватбата от там й взехме уникална рокля за сватбата!
« Последна редакция: юли 26, 2014, 07:42:10 от crazynelly » Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: юли 26, 2014, 08:20:41 »

Аз съм много резервирана що се отнася до еднаквото обличане на шаферките. Ако са дечица, би било супер, но при по-големи вече не ми се връзва никак. Моите шаферки ще са две и ще имат по една еднаква гривна. Това е. Сами го пожелаха, разбирам ги напълно.

Иначе съм им набелязала някои неща за самия ден. Нямаше как да помагат в подготовката, затова в деня на сватбата ще е.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: юли 27, 2014, 12:14:52 »

Моите шаферки са две и нямат нищо общо освен, че носят едно и също име lol Височина, структура, стил, всичко е различно. Намерихме компромисен модел на рокля, който допадна и на двете. Аз ги уших и като се прибирах последния път в България им ги дадох - имат достатъчно време да коригират ако е нужно или да си потърсят други рокли, ако тази не им харесва. Не съм ги задължавала да са с еднакви рокли, но решихме да видим дали ще намерим нещо подходящо и за двете. В крайна сметка и двете си харесаха роклите, които им уших и и двете ще са с тях на сватбата.
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines