Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 10:43:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ШАФЕРКАТА!!!! ЧАСТ 4  (Прочетена 240371 пъти)
 
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #90 -: януари 17, 2013, 11:11:31 »

Аз ще купя само плата, така се разбрах с момичетата, те поискаха всяка сама да си ушие роклята, за да си направи модел подходящ за нея, а и всички са пръснати из европа и щеше да е трудно да ги координирам, така всяка си отговаря за нейната рокля и точка, няма да споменавам колко проблеми и отказали се от длъжността "приятелки" имах, заради цветя и вида на плата, дето беше казала майка ми 4 жени под една шапка да пъхнеш не става без патардии, та така и се случи... само нерви, незнам как не съм се отказала още от идеята за възрастни шаферки....и завиждам благородно на момичета с приятелки съгласни всичко да направят за тях!
Активен
borka3
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #91 -: януари 17, 2013, 16:41:09 »

Мрявка, взела си правилно решение, аз също обмислям този вариант-за плата. Иначе според мен шаферките трябва да се съобразяват с булката, не обратното-ако са истински приятелки, ще е така както ти искаш и даже трябва да се чувстват горди, че ги искаш за шаферки. Та това си е голяма чест. Поне за мен.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #92 -: януари 18, 2013, 10:38:06 »

Моите шаферки сами си поемат разходите за роклите и за цялостния тоалет, аз може би ще направя някакъв жест като им купя да кажем букетите поне или някакъв аксесоар... но за роклите се разбрахме да излезем и да изберем плата заедно и вече всяка да си го шие при когото иска и какъвто модел иска - всички ще са с еднаква дължина, но различни модели, а обувките им ще опитаме да намерим да са слонова кост като цвета на моята рокля  smile

А относно 'догмите' от сорта на "трябва да платиш роклите на шаферките" за мен са отживелица, всеки си решава лично  Wink
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: януари 18, 2013, 10:44:22 »

Аз също няма да купувам роклите на моите шаферки. В моя случай те сами решиха да са шаферки и аз много се зарадвах на желанието им, а бе направо се трогнах  Girl_hide . Те са решили да си купят плат в цвета на сватбата и да си ушият роклите - всяка какъвто модел иска. Мисля си да им подаря по нещо, освен букетчетата, които ще носят в дена на сватбата. Идеята с еднаквите чанти много ми хареса. Мислех си, че може обеци да им подаря или някаква висулка, ама още се чудя.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #94 -: януари 18, 2013, 10:57:32 »

Мда, чантите всъщност е добра идея - остава само да намеря 4 еднакви чанти и да са отно в цвят слонова кост. А на моите шаферки аз им предложих да станат такива - те много се развълнуваха и с удоволствие приеха и заявиха, че сами ще си направят роклите без дори да съм ги питала и също ще са в цвета на сватбата ми  yahoo Надявам се да нямаме огромни затрудения в намирането на такъв цвят плат в подходящи материи...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: януари 18, 2013, 10:59:22 »

Мда, чантите всъщност е добра идея - остава само да намеря 4 еднакви чанти и да са отно в цвят слонова кост. А на моите шаферки аз им предложих да станат такива - те много се развълнуваха и с удоволствие приеха и заявиха, че сами ще си направят роклите без дори да съм ги питала и също ще са в цвета на сватбата ми  yahoo Надявам се да нямаме огромни затрудения в намирането на такъв цвят плат в подходящи материи...
аз им купих чанти от тук- това ми беше и подаръкът за шаферките, еднакви за всички, черни малки danceg:
http://www.miniprix.bg/produkti/damski-drehi/chanti-5/sort-price-asc
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #96 -: януари 18, 2013, 11:03:56 »

аз им купих чанти от тук- това ми беше и подаръкът за шаферките, еднакви за всички, черни малки danceg:
http://www.miniprix.bg/produkti/damski-drehi/chanti-5/sort-price-asc

Знам го този сайт, аз съм си поръчвала разни дрешки оттам  good

Аз също мислех за поръчка на чанти онлайн по-скоро от един английски сайт, само проблемът е дали ще успея да улуча цвета  nea
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: януари 18, 2013, 11:25:26 »

Emmmmy, много благодаря за линка  Bravo Ще следя сайта за нови моделчета, за да взема на моите кокони  girl_wink
Активен
yanitsa86
Любопитен
*
Публикации: 35



« Отговор #98 -: януари 21, 2013, 10:27:35 »

Здравейте момичета,

Да се включа и аз по темата за шаферките... аз ще имам две шаферки на 10 и 12 години lol) Те вече имат представа как искат да изглеждат рокличките им, днес ще ми изпрати снимкат по голямата... чудя се къде да ги ушием  blush .. Аз съм си поръчала моята рокля да се шие в един сватбен магазин, мисля и там да попитам, но все пак там се заниват с много по сложни модели .. Мисля си, че е по - добре да си купим плат какъвто те искат като цвят и да ги ушием при някоя добра шивачка .. имате ли предложения за такава в София ? smile
Активен
eldjy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #99 -: януари 31, 2013, 14:00:03 »

Ето едно красиво предложение за подарък за шаферките - ефектен аксесоар за косата, който може да е обвързан цветово с темата и цветовете на сватбата. Освен това момичетата могат да го използват и след това.


* 08f8b0fc302c723d768e75f3b16a5d66.jpg (64.31 KB, 220x322 - видяно 2941 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: февруари 02, 2013, 11:24:38 »

Emmmmy, много благодаря за линка  Bravo Ще следя сайта за нови моделчета, за да взема на моите кокони  girl_wink
машка, сега от 2-3 дни насам има ликвидация на доста рокли, под 10 лв са  shok, а бяха над 35 като купувах миналата година за майка ми оттам:
http://www.miniprix.bg/produkt/102957/
http://www.miniprix.bg/produkt/82365/
http://www.miniprix.bg/produkt/93462/
http://www.miniprix.bg/produkt/100415/
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: февруари 02, 2013, 12:27:11 »

Emmmmmy, много ти благодаря  give_rose
Рокличките са много симпатични, а за цените няма какво да коментирам  Oh my ...
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: февруари 02, 2013, 19:12:49 »

мен пък ми приличат на пижами...
и не ми се струват подходящи за сватба...според мен трябва да са поне една идея по-официални.
Но..лично мнение, разбира се..
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: февруари 03, 2013, 10:01:25 »

Аз си взех рокля миналата седмица от miniprix, оттук разбрах за този сайт. Роклята беше 22лв, пълен боклук... Иначе от Кокетна съм си взимала за 16лв-много добро качество.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: февруари 03, 2013, 10:31:12 »

Аз си взех рокля миналата седмица от miniprix, оттук разбрах за този сайт. Роклята беше 22лв, пълен боклук... Иначе от Кокетна съм си взимала за 16лв-много добро качество.
въпрос на късмет е, при онлайн пазаруването. моята за ресторанта беше оттам, както и тази на майка ми- чудесно качество  good. а друг път съм си взимала за ежедневието - пълен отврат NO.
Хубаво че тези за сватбата ги улучих.
А пък за шаферките ги взех от Мосавели онлайн- не препоръчвам- като шев са ок, но като материя -не са. И освен това на една от шаферките при прането (решила да пере  1 вечер преди сватбата роклята) и пуснала боя и станала на петна. angry. прала я на ръка още един път, та я беше пооправила и не си личеше. bad
« Последна редакция: февруари 03, 2013, 10:33:41 от emmmmmy » Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines