Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 01, 2024, 18:03:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ШАФЕРКАТА!!!! ЧАСТ 4  (Прочетена 238412 пъти)
 
Kanna
Ентусиаст
**
Публикации: 136


« Отговор #30 -: юни 16, 2012, 10:45:56 »

И аз да споделя...
Ще имаме две главни шаферки /на 10 и 12 годинки/, ще бъдат с еднакви роклички - и по цвят, и по модел, и на двете хареса от раз, излиза ни около 130 лв, не знам много ли е, малко ли... Казвам главни, защото на нашата сватба ще имаме доста дечица, които също ще искат да ни бъдат шаферчета, но не можем да ги задължим да си шият роклите и затова ще бъдат със стандартни бели, шаферски роклички, който каквито прецени...
Активен
kelly7
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #31 -: юни 20, 2012, 08:36:23 »

« Последна редакция: юни 20, 2012, 08:39:35 от kelly7 » Активен
kelly7
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #32 -: юни 21, 2012, 10:19:57 »

Аз ще имам 4 шаферки.
« Последна редакция: юни 21, 2012, 10:22:22 от kelly7 » Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 27, 2012, 11:03:33 »

Аз ще имам малка шаферка и шафер  Bravo кукличката ще е облечена в рокля почти като моята, а момченцето ще е в костюм с папионка  yahoo
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #34 -: юни 27, 2012, 11:28:35 »

mari_m, от къде ще взимате костюм с папионка? Изпитвам трудност с него, а ми трябва за 8г и 3г момченца...

Аз ще имам цяла сурия малки ангелчета  heart:
2 големи красавици,
1 джентълмен - всички 2 клас (което мисля че прави 8год)
1 малък хубостник на 3г и още...
2 бебешорчета на 1г, които едва ли ще могат да изпълнят шаферските си задължения

 tease
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 27, 2012, 12:19:24 »

Josephine® и рокли и костюмчета за деца има в Сватбения център, оттам ги взехме smile
Активен
brumble
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #36 -: юни 27, 2012, 16:01:16 »

Привет на всички! Влизам тук за да споделя и моите проблеми покрай сватбата.
Мъжът ми не одобрява изборът ми на шаферка и се опитва да ме накара да я сменя с една наша обща приятелка. По принцип шаферката, която съм поканила за сватбата не ми е много близка, а по - скоро позната, но я поканих, защото всичките ми приятелки са омъжени и току - що родили или бременни и няма как просто, колкото и да ми се иска. Според вас да и дам ли изобщо покана или да не я каня при това положение?
« Последна редакция: юни 27, 2012, 16:35:55 от brumble » Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 27, 2012, 16:28:48 »

Мила, та ти си си дала само отговорите на всички въпроси! Естествено, че няма да я каниш - как изобщо можеш да се колебаеш все още? Определено си добър човек и се раздаваш, което ти играе лоша шега и хората те използват. Но това момиче (съдейки по твоите думи) не заслужава да бъде сред гостите на сватбата ти, а камо ли като шаферка!  girl_impossible
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 27, 2012, 16:34:32 »

След като не ти е близка приятелка, защо изобщо се чудиш. От прочетеното се вижда, че нищо не ви свързва на този етап, даже роднина не ти е. Няма какво да го умуваш Wink
Активен
brumble
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #39 -: юни 27, 2012, 16:35:10 »

Благодаря ти за бързия отговор, мила! Да ти кажа, имах нужда и да споделя.  sad Знаеш ли кумовете като ги поканихме как се заеха сериозно със 'задълженията' си. Дори започнаха да ходят на танци за да се представят добре и казаха, че е чест за тях... малко ми е тъпо... както казва милото 'target-ите' ми са неправилни. Ама по - добре без шаферка, отколкото с такава. sad
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 27, 2012, 16:40:50 »

brumble, ще ти кажа и моето мнение - категорично не трябва да ти е шаферка, а аз нямаше дори и да я поканя с подобно държание  crazy Смотла.

И за да те утеша ще ти кажа няколко неща - първо шаферките нямат кой знае каква функция, която да не може да се изпълни от някои от приятелите, те са по-скоро атрактивни, еднакви рокли, цветове... ако е една за мен се губи ефекта, няма с кого да е еднаква и да се открои като шаферка. Така че дори нямаш нужда от подобен "елемент". Ако искаш и има малки деца ги направи тях - те също са много сладки. При нас шаферите бяха 9 големи и 3 малки... бая народ, ама наистина беше готино. Аз не съм суеверна и бих поканила най-близките ми приятелки, въпреки, че са женени или бременни. Но това вече е въпрос на усещане, зависи дали си суеверна. Това от мен и успех по-натам в решението  good
Активен
brumble
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #41 -: юни 27, 2012, 16:46:14 »

благодаря и на теб за съвета! много сте мили всички!
Определено вече мисля да не и давам покана. Не ми се иска да я обиждам, защото не е редно от моя страна, но е доста студен човек,:( Повече никакви услуги от мен...
Благодаря момичета, желая всичко хубаво на всички вас!
Активен
Kanna
Ентусиаст
**
Публикации: 136


« Отговор #42 -: юни 27, 2012, 17:16:30 »

Привет на всички! Влизам тук за да споделя и моите проблеми покрай сватбата.
Мъжът ми не одобрява изборът ми на шаферка и се опитва да ме накара да я сменя с една наша обща приятелка. По принцип шаферката, която съм поканила за сватбата не ми е много близка, а по - скоро позната, но я поканих, защото всичките ми приятелки са омъжени и току - що родили или бременни и няма как просто, колкото и да ми се иска. Според вас да и дам ли изобщо покана или да не я каня при това положение?


И аз смятам, че не трябва да каниш когото и да било, щото нямало кой друг...
Друг е въпросът, че доколкото прочетох, ти вече си говорила с нея...ако бях на твое място би ми било малко неудобно, веднъж да поканя , макар и устно, някого, а после да се отметна...
Шаферките са почти наравно като присъствие с кумовете по време на сватбата, имат доста задължения и за мен трябва да са изключително приятни и позитивни за булката, за да може и самата тя да се чувства комфортно.
Активен
ivatodor
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #43 -: юли 23, 2012, 16:22:03 »

Аз сега като се замисля можеше да мина и без такава (шаферка). Сама си каза, че аз трябва да и купя роклята, купих и, след това искаше да и услужим с нашата кола за сватбата, а накрая си тръгна по - рано просто защото така решила и сега ме игнорира и дори не ме пита как съм...
Вече се чудя какво става с този народ.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #44 -: юли 23, 2012, 17:02:24 »

По темата за задълженията на шаферките. Ще имам 2 малки шаферки на 4 и 5 години. Можете ли да ми дадете идея с какво трябва да ги ангажирам? Мислех си да хвърлят листенца от рози, ама ми се струва леко клиширано  pardon
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines