Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 01:35:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ШАФЕРКАТА!!!! ЧАСТ 4  (Прочетена 237396 пъти)
 
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #15 -: май 15, 2012, 09:54:52 »

При мен шаферките са 3.  smile Купила съм им платове (сатен и шифон) и те сами ще си решат какви да са им моделите на роклите. Малко ме притеснява, че 2 от тях ще шият в София, 3тата във Варна, смятат да изчакат да минат баловете и то ще стане началото на юни...  huhhuh.gif Притеснявам се, дали ще им стигне един месец като знам, какви шивачки има, но не искам да им давам зор по никакъв начин. 
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 15, 2012, 11:38:17 »

Едно свежо предложение за шаферска рокля smile Моделът според мен е лесен за изпълнение, а е доста интересен smile
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 15, 2012, 12:16:13 »

Вчера изгледах ипоследната серия на Отчаяните съпруги cray,но въпреки краят имаше доста сватбена тематика във филмчето,шаферките там бяха с рокли  наситено тъмно лилаво и едва се придвижваха laugh-с едни тесни роклички по тях:).
Преди всичко е хубаво ,роклите да са удобни,да не показват много blush,семпъл ,нежен модел(по-избор някой от цветовете на дъгата:))-при това изчистени:)аз така си ги представям pardon


* шаферска рокля.jpg (31.84 KB, 401x566 - видяно 1347 пъти.)
Активен
mani19
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #18 -: май 17, 2012, 07:24:14 »

ЗДравейте момичета, може ли да ми помогнете?
Във форумите чета за Декларация за встъпване в длъжност Булка и членство в Сдружение на българските съпруги, нооо немога да намеря текста-може ли ак някой го има да ми го пусне.Много благодаря!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 17, 2012, 10:38:01 »

 аз да се похваля- наскоро гледах някаква сватба в нета и видях -шаферките тип американски с еднакви рокли, пък една с зелена чанта, друга със сива огромна, а трета- без чанта. Снимковият материал бе забавен.. girl_impossible smoke
Та попаднах на някаква промоция и поръчах еднакви чанти за шаферките, вместо да им купувам бутониери или букети .  yahoo yahoo yahoo
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 17, 2012, 12:39:58 »

 Браво emmmmmy ,:bravo: страхотна идея-много хубаво си се сетила *THUMBS*Страхотна е чантичката:)
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 17, 2012, 13:03:30 »

А те биха ли искали да носят точно тази чанта... защото аз ако бях не бих, надявам се да не ми се сърдиш, но не ми харесва изобщо.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 17, 2012, 13:05:12 »

биха, аз ги питах, без тях не взимам решения. Те са със семпъл вкус, харесаха си я.
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 17, 2012, 13:13:56 »

Тогава е супер като идея  good
Активен
strawberry88
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #24 -: май 19, 2012, 19:03:10 »

Роклите на шаферките ми са готови  yahoo yahoo yahoo
Ще имам 6 шаферки и всички ще са с чисто бели рокли с огромни панделки в цвят златисто на кръста, толкова големи, че ще закриват почти целият им гръб и ще се влачат като шлейф....  yahoo yahoo yahoo yahoo
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 19, 2012, 19:06:16 »

Искам снимкаааа , звучат много яки  good
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 19, 2012, 20:24:43 »

Мен също ме заинтригува с тези големи панделки. Звучи наистина оригинално. Ще се радваме да споделиш с нас моделчетата give_rose
Активен
strawberry88
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #27 -: май 20, 2012, 10:02:50 »

Предпочитам сватбата ми да не става обществено достояние, просто си споделям и питам ако нещо ме интересува smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 06, 2012, 14:58:09 »

да се похваля, ето роклята на единствената  ми малка шаферка, днес я поръчах от ибей само за 21 долара, техните си я плащат. Тафта като материя. Венчето го поръчах отделно. heart
Активен
Bride_
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #29 -: юни 13, 2012, 18:28:36 »

По темата, аз ще имам 4 шаферки.Товаса най добрите ми приятелки с които се запознах когато започнах да пролазвам в света на модата.Ще бъдат със различни рокли, но в еднакви цветове. Чакаме другата седмица и тяхните роклички да са готови заедно с моята защото са поръчани от един и същи дизайнер. моделчетата на две от роклите са дълги като шлейва им се сваля и ства къса рокля така че на сватбата ми ще има изненади и от тях. отделно ще имам 3 малки дечица които ще са облечени със бели тюлени роклички и едно момченце което ще е с костюм с папионка. но тях вече родителите им ще си ги оправят те си държаха, аз ще купя роклите само на шаферките . yahoo супер много се вълнувам, не остана до моята сватба и честно казано няамам търпение.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines