Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:57:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Речта на младоженците  (Прочетена 34441 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 23, 2007, 12:39:36 »

и аз мисля да направя като теб.в смисъл ще реша в последния момент дали ще имам кураж да кажа нещо blum

Мила maslinka, не разчитай мног на това ти да решеш дали и кога ще казваш нещо! Wink На нас Диджея ни връчи микрофона и така!!! Ние бяхме малко Oh my ... , но се оправихме!!! Wink
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 23, 2007, 12:42:26 »

Мила maslinka, не разчитай мног на това ти да решеш дали и кога ще казваш нещо! Wink На нас Диджея ни връчи микрофона и така!!! Ние бяхме малко Oh my ... , но се оправихме!!! Wink
ние нашият сме го предопредили да няма такива изненади, дето да се чудим как да реагираме
 Bravo че сте се справили веднага Bulechka_TS
« Последна редакция: май 23, 2007, 12:47:50 от maria_lakova » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 23, 2007, 12:43:51 »


Мила maslinka, не разчитай мног на това ти да решеш дали и кога ще казваш нещо! Wink На нас Диджея ни връчи микрофона и така!!! Ние бяхме малко Oh my ... , но се оправихме!!! Wink
ние нашият сме го предопредили да няма такива изненади, дето да се чудим как да реагираме
 Bravo че сте се справили веднага Bulechka_TS

Ами, благодаря, просто се получи и това е!!! Wink Даа, добре е да го предупредите!!! good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 23, 2007, 14:09:34 »

и аз мисля да направя като теб.в смисъл ще реша в последния момент дали ще имам кураж да кажа нещо blum

Мила maslinka, не разчитай мног на това ти да решеш дали и кога ще казваш нещо! Wink На нас Диджея ни връчи микрофона и така!!! Ние бяхме малко Oh my ... , но се оправихме!!! Wink
абе той нека да направи така пък да види после дали няма да има beating.хихих шегувам се.мисля да го предупредим да ням аизненади от този сорт
Активен
mar4e1984
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #34 -: август 27, 2007, 22:24:50 »

Здравейте! Пише ви Марина от Плевен, на която сватбата й е на 22.09.2007г. Направо съм полудяла. Дайте идейки как да се изкажа пред гостите, че са ми дошли на сватбата и искам много да изненадам мъжа ми с нещо на нея! Предварително ви благодаря!

Пишете само на кирилица и в съответната тема!
« Последна редакция: август 28, 2007, 08:53:43 от maria_lakova » Активен
kostadon
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #35 -: февруари 05, 2008, 18:14:09 »

Приятел се жени в събота и е решил да каже няколко думи.,но няма идея точно какво се говори(все пак му е за първи път blush)Някой има ли идея или готово слово та да го назубри
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 06, 2008, 14:13:50 »

И аз не бях чувала за реч на младоженците тук в България, но неделя бяхме на една сватба, на която имаше такава реч и много ме разчувства.То по- скоро речта беше на булката, тя благодари от името на двамата за това,че сме уважили техния празник, на кумовете, че ги подкрепят и помагат и на родителите за безкрайната подкрепа и разбиране през целия им живот.Това беше в общи линии, и взех да се чудя дали и ние да не го направим, но и аз се притеснявам от това, че съм голяма ревла и ще се разрева сигурно cray
Не се бях замисляла дали това го има като обичай тук или не. Според мен си е в реда на нещата да хванете микрофона и да кажете просто едно благодаря, че уважихте празника и като споменете специално родителите и кумувете. Не е необходимо някакво супер слово все едно, че сте на Оскар. Е ако някой има дар слово и му се отдава .... браво!
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #37 -: февруари 10, 2008, 14:29:46 »

Мисла,че това с речта е много добра идея. Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo
Това ще накара гостите да се почувстват специални
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 18, 2008, 08:07:13 »

Момичета и аз искам да изразя своето голямо БЛАГОДАРЯ към гостите на нашата сватба но не зная какво точно да кажа...моля за някои идейки ако може blush
Активен
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #39 -: юли 19, 2008, 10:47:41 »

Аз мисля, че има много начини да кажеш "Благодаря" и да накараш всеки гост да се чувства специален. Ние нямахме реч...аз просто не събрах смелост...че аз едва си събрах сълзите, за да кажа "ДА" , та камо ли и реч да държа...така че ако нямате сили да го направите в деня споко, мисля че няма това да накара гостите ви да се чувстат пренебрегнати...Има някои неща, които не се казват с думи...Ние казахме благодаря, като раздадохме на всички картичка, но не в деня на сватбата сега по това време, месец след събитието. В нея има снимка на съответните гости с нас и мисля, че това ги накара наистина да се чувстват специални, защото е индивидуално поднесено и факта, че е това е след деня на сватбата им остава усещането, че през този месец ние сме мислили за тях как да ги изненадаме, как да им благодарим и сме отделили време за всеки един от тях, за да надпишем картичката да я оформим и така.....А речта например е обща за всеки...пък и на мен ми идват малко лигави от сорта на "Благодаря ви ... благодаря на майка ми...на баща ми....на майката на уитни хюстън...." и дъръ бъръ...малко стил МТВ...АКо ще е реч ми се струва , че е хубаво да звучи стилно и сдържано, да е кратко , но казано на място!  smile Успех момичета! Мисля, че всяка от вас много трезво може да прецени за себе си кое е най-добре за вашия ден, според хората които ще идват...Просто е строго индивидуално! Ако имате много гости от чужбина май речта е доста подходяща, защото по-вероятно с много от тях може и да не се видите след сватбата... girl_wink
Активен
cremcaramel
Ентусиаст
**
Публикации: 62


« Отговор #40 -: юли 20, 2008, 11:28:45 »

Аз смятам идеята за снимки от сватбата и благодарствена картичка за много подходяща, и също мисля така да направя. Ние не държахме реч на сватбата, но аз поне три пъти благодарих на всички гости - като ги поздравявах за добре дошли, след церемонията, като минаха да ни поздравят и като си тръгваха. Нашата сватба беше обаче малко неформална. Ако сватбата е по-официална, защо да няма кратка реч с благодарност към гостите, че са дошли да споделят вашият сватбен ден или нещо такова.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #41 -: юли 23, 2008, 17:37:20 »

Етикетът изисква речта да не е по-дълга от пет минути. За да не заспят гостите  girl_wink Можете да включите няколко мили думи към младоженеца, вашите родители, неговите родители и за завършек към всички останали гости. Накрая се вдига наздравица. А вместо баба ми, леля ми, майка ми, свеки и други титли, се използват имената  give_rose Или "майка ми Петя" например, но задължително с имената. Това са моите кратки съветчета.
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 24, 2008, 08:37:12 »

копче мерси много.... give_rose
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #43 -: юли 25, 2008, 00:23:58 »

шаска, моля ... и все пак важно е да се подбере подходящ момент, да се осигури подходяща тишина, да се говори ясно и отчетливо, да се привлече вниманието на гостите преди това, да не се вика, да не се шепти. Упражненията пред огледало са много полезни  Wink Друга хитринка, ако много се притеснявате, е да си изберете някой от "публиката" и да го гледате през повечето време, все едно говорите само на този човек. Или да забиете поглед някъде над главите на гостите. Не е фатално и ако четете от листче. Само направете така, че да не забиете поглед и нос само в листа - контактът с публиката е много важен!  good
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 25, 2008, 08:29:17 »

eeeeeee копче....изпипани съвети отвсякъде даваш ще се постараем да направим всичко както трябва и пак ЕДНО ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ! give_rose
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines