Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 22:46:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Речта на младоженците  (Прочетена 34438 пъти)
 
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 29, 2007, 20:13:01 »

Да ви кажа честно много ми харесва идеята за реч на младоженците. И искам да е такава, че да развълнувам майка и свекърва. Давайте идеи crazy
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 12, 2007, 16:50:56 »

Речта на младоженците е задължителна за католическата традиция, но за България мисля, че е по желание. На мен лично много ми се иска да кажа две три думи,  Speech Само дано не ме освиркат.  laugh tomatowar Душито е абсурд да го накарам.  girl_impossible Няма да иска да чуе даже за подобно нещо  POMPOUS
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 12, 2007, 19:02:04 »

Ами на нас ни връчиха микрофона и милото го даде първо на мен и така, получи се весело!!! yahoo CHEERS good
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 12, 2007, 20:53:42 »

ние не произнесохме реч и добре че така стана защото щях много да се притесня и да ми трепери гласа angry
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 16, 2007, 15:27:58 »

И аз сигурно ще съм така!!!Ще ми се разтрепери гласа,ще пусна някоя сълза и ще оплескам нещата!!!Ама голяма ревла съм!!! laugh
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 16, 2007, 15:29:31 »

И аз сигурно ще съм така!!!Ще ми се разтрепери гласа,ще пусна някоя сълза и ще оплескам нещата!!!Ама голяма ревла съм!!! laugh
не само ти cray
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 16, 2007, 15:36:03 »

Аз незнам, че има реч на младоженците. И до сега не съм била на такава сватба.
Кума и евентуално родители /или някой много близък/ може да кажат нещо. Обикновено само кума. Но за самите младоженци - незнаех.
А и аз съм така притеснителна, и ще взема да се пообъркам нещо... и да стане  shok
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 16, 2007, 15:40:49 »

И аз не бях чувала за реч на младоженците тук в България, но неделя бяхме на една сватба, на която имаше такава реч и много ме разчувства.То по- скоро речта беше на булката, тя благодари от името на двамата за това,че сме уважили техния празник, на кумовете, че ги подкрепят и помагат и на родителите за безкрайната подкрепа и разбиране през целия им живот.Това беше в общи линии, и взех да се чудя дали и ние да не го направим, но и аз се притеснявам от това, че съм голяма ревла и ще се разрева сигурно cray
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 16, 2007, 15:41:22 »

Аз незнам, че има реч на младоженците. И до сега не съм била на такава сватба.
това не е обивай, като кумската реч, а просто ей така
ако има непритеснителни могат да го направят спокйно като благодарност към гостите за това 4е са ги уважили
Активен
pipilota75
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #24 -: май 17, 2007, 14:43:10 »

Ама разбира се, какво значи "не знам за това.. не съм чувала за онова" или трябва, не трябва. Ако ви идва отвътре тогава трябва, а не защото някои бил чул или видял някъде. Не сте ли наясно, че от вас двамата зависи какво да се случва на вашето тържество. В някои случаи се импровизира даже - ако ти дойде настроение за това или оново на момента- просто го правиш. Не разбирам защо толкова се интересуват някой дали на другите сватби го имало- ами покажете въображение и изненадайте гостите с нещо pleasantry
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 17, 2007, 14:51:17 »

Ама разбира се, какво значи "не знам за това.. не съм чувала за онова" или трябва, не трябва. Ако ви идва отвътре тогава трябва, а не защото някои бил чул или видял някъде. Не сте ли наясно, че от вас двамата зависи какво да се случва на вашето тържество. В някои случаи се импровизира даже - ако ти дойде настроение за това или оново на момента- просто го правиш. Не разбирам защо толкова се интересуват някой дали на другите сватби го имало- ами покажете въображение и изненадайте гостите с нещо pleasantry

Мила pipilota, това е форум за споделяне на мнения. Напълно нормално е когато хората споделят не всички да са чували за определени неща и всеки си изразява мнението дали му харесва или не. Аз например също не бях чувала за много от нещата, които се обсъждат във форума, но според мен точно това е начинът да ти хрумнат нови идеи. Като опознаеш неща непознати за теб ставаш по-умен и следователно по-креативен.  girl_wink
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 17, 2007, 14:53:02 »

Ама разбира се, какво значи "не знам за това.. не съм чувала за онова" или трябва, не трябва. Ако ви идва отвътре тогава трябва, а не защото някои бил чул или видял някъде. Не сте ли наясно, че от вас двамата зависи какво да се случва на вашето тържество. В някои случаи се импровизира даже - ако ти дойде настроение за това или оново на момента- просто го правиш. Не разбирам защо толкова се интересуват някой дали на другите сватби го имало- ами покажете въображение и изненадайте гостите с нещо pleasantry
Не, че се интересувам дали го е имало на др.сватби, а че не съм присъствала на такава.
А колкото до въображението - смятам, че го имам и дали ще има реч на младоженците-ще зависи само от нас. За това сме тук да обменим мнения и опит - кой какво е направил или ще направи. И да сподели впечатления  pleasantry
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 17, 2007, 14:53:56 »

Ама разбира се, какво значи "не знам за това.. не съм чувала за онова" или трябва, не трябва. Ако ви идва отвътре тогава трябва, а не защото някои бил чул или видял някъде. Не сте ли наясно, че от вас двамата зависи какво да се случва на вашето тържество. В някои случаи се импровизира даже - ако ти дойде настроение за това или оново на момента- просто го правиш. Не разбирам защо толкова се интересуват някой дали на другите сватби го имало- ами покажете въображение и изненадайте гостите с нещо pleasantry

Мила pipilota, това е форум за споделяне на мнения. Напълно нормално е когато хората споделят не всички да са чували за определени неща и всеки си изразява мнението дали му харесва или не. Аз например също не бях чувала за много от нещата, които се обсъждат във форума, но според мен точно това е начинът да ти хрумнат нови идеи. Като опознаеш неща непознати за теб ставаш по-умен и следователно по-креативен.  girl_wink

 good good good
и аз това казвам - изпревари ме prin4ipessa
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #28 -: май 23, 2007, 09:43:40 »

на нашата сватба аз казах няколко думи
бях си приготвила реч,но всичко забравих hysteric
Просто застанах там и казах всичко ,което ми е на сърцето и се плучи много мило и непринудено Bravo
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 23, 2007, 11:13:48 »

и аз мисля да направя като теб.в смисъл ще реша в последния момент дали ще имам кураж да кажа нещо blum
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines