Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 04:07:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Речта на младоженците  (Прочетена 34442 пъти)
 
Katerina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« -: септември 08, 2006, 10:23:53 »

На всички сватби кумът държи реч, а в някои случаи дори и гостите се изказват публично в подкрепа на младото семйство. Защо никога обаче булката и младоженецът не показват изява в тази насока?

Присъствах на едно сватбено тържесто, където младоженците също държаха реч :-) Бяха отправени благодарности към гостите, които са ги уважили, в този важен и радостен за тях момент; към тези които са свързани с цялостната организация; към тези които са помогнали за осъществяването на това мероприятие и не на последно място към родителите, които са били плътно до тях през цялото време и са ги подкрепяли във всичко :-)))))

Определено прави добро впечатление и е израз на уважение  Wink
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 08, 2006, 10:30:26 »

Може би защото така е прието...
Едно поздравление от страна на младоженеца към гостите ще повдигне
настроението (все пак затова са речите).
Подкрепям идеята  good
Активен
joy
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #2 -: септември 09, 2006, 10:02:54 »

Да, идеята е много добра!
В края на нашето празненство аз държах импровизирана реч - благодарих на родители, приятели и роднини, че както са до нас при болки и проблеми, така споделят и радостта ни. Пожелах да се радваме заедно и занапред и чухме "Многая лета". Получи се изключително наситен с емоции край, така че - препоръчвам! smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 02, 2006, 12:38:22 »

Ами нас ни изненадаха с нашата реч! И половинката ми каза: "ти си по тази част, давай ти!!!"  mega_chok
И аз казах няколко неща, той само каза, че се присъединява към мен, малко се измъкна tease, но мина и това!!!
А иначе нашия кум си написа речта минутки преди да я каже!!! yahoo Мисля, че беше хубава, ще видя на DVD-то, че ми се губят тези моменти!!! blush
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #4 -: април 27, 2007, 10:07:07 »

много ме притеснява момента,в който трябва да излезем и да поздравим гостите.По принцип съм страшно приказлива и не съм срамежлива,но изпитвам ужас от този момент.А и нямам подготвена реч,защото знам ,че каквото и да измисля,щом застана пред всички ще забравя всичко Cray
Набелязала съм си няколко основни момента като благодарности към гостите ,че присъстват на нашето тържество,няколко думи към родителите,към приятелите и ....дотам sad
Не знам как да започна,как да го формулирам,а то е ясно ,че аз ще казвам речта(милото мнооого го е срам) P-(Най-лесното е да няма реч,но аз много искам да кажа няколко думи,а не знам какви Cray
Как се справихте вие с тази непосилна задача?
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 27, 2007, 10:30:38 »

Ами то реч държи кума по принцип, не знам защо искате и вие да държите. Като минете да се чукнете с всички гости тогава може да им благодарите че са уважили тържеството Ви.
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 27, 2007, 10:36:03 »

И аз знам, 4е само кумът държи ре4, а младоженците после минават по масите и поздравяват годти, булката ги заки4ва и се поздравяват! при нас така ще бъде.  smile
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 27, 2007, 11:24:59 »

Ние нямахме такава реч  pardon
Благодарихме на гостите, когато минавахме за наздравицата, а и преди това минахме по масите да ги питаме дали са настанени добре и да им пожелаем приято изкарване  Girl_hide
Ако имахме такава реч сигурно аз трябваше да говоря, което означава, че щях да се притесня, да се разчувствам и да има  cray cray cray pardon
Гледала съм такава сватба, където булката изказваше благодарности на гостите и родителите, че са я отгледали и възпитали и са направили така чаканата от тях сватба, но естествено всички така се развълнуваха и разчувстваха, че  cray cray cray
На мен лично не ми се искаше да има такива моменти, защото ме натъжават и затова го пропуснахме!
Ако измисля някаква подходяща реч, ще пиша, но сега не ми идва музата  pleasantry
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 27, 2007, 11:29:27 »

Незнаех, че и младоженците дъражат реч по- време на сватбата *crazy*аз лично не бих се справила...пред толкова хора... blush
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #9 -: април 27, 2007, 11:52:55 »

Ние нямахме такава реч  pardon
Благодарихме на гостите, когато минавахме за наздравицата, а и преди това минахме по масите да ги питаме дали са настанени добре и да им пожелаем приято изкарване  Girl_hide
Ако имахме такава реч сигурно аз трябваше да говоря, което означава, че щях да се притесня, да се разчувствам и да има  cray cray cray pardon
Гледала съм такава сватба, където булката изказваше благодарности на гостите и родителите, че са я отгледали и възпитали и са направили така чаканата от тях сватба, но естествено всички така се развълнуваха и разчувстваха, че  cray cray cray
На мен лично не ми се искаше да има такива моменти, защото ме натъжават и затова го пропуснахме!
Ако измисля някаква подходяща реч, ще пиша, но сега не ми идва музата  pleasantry
 
много ще съм ти благодарна ако може да ми "нахвърлиш" нещо ,когато ти дойде музта girl_wink
аз като литератор за първи път не знам какво да кажа Girl_hide
а за всички е ясно че се се разчувстваме и ще пуснем по някоя сълза
много искам да разплача мама give_rose
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 27, 2007, 12:45:07 »

Слях темата, защото е имало и друга такава  pardon
Вижте мненията и на другите момичета  NO
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 27, 2007, 19:29:26 »

ами ние държахме реч след кръстника естествено,благодарихме на всички които ни уважиха и дойдоха,на тези които ни помогнаха в подготовката и организацията,на кумовете ни и после аз благодарих на родителите на милото ,че са отгледали и възпитали такъв страхотен мъж,съответно и той на моите родители.и нещо такова вече забравих  pardon blush
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 27, 2007, 20:49:55 »

аз незная че трябва да има и реч на младоженците =]знам за речта на кума,но на младоженците???????? *crazy*при нас няма да има такава
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 27, 2007, 23:04:32 »

и аз не съм чувала за такава ре4
е ако искат младоженците да поздравят гостите , що не
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 28, 2007, 15:48:25 »

не е задължително да има реч,разбира се,кой както реши
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines