Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 12:23:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМВРИ"  (Прочетена 162710 пъти)
 
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« -: април 06, 2012, 20:47:13 »

Не видях да има такава нова тема, за това я пускам аз и се записвам първа с термин - през декември  smile
Искрено се извинявам на модераторите, ако някак съм пропуснала новата част на темата, намерих само една от миналата година.
Хайде, бъдещи мами - чакам ви с нетърпение!
Да дам отчет за нас - аз съм малко под въпрос с термина, защото имах пропуснат цикъл и на следващия съм забременяла. На първия преглед във вторник потвърдиха бременността, тогава точицата беше 0,4см. Днес бях отново - 0,54см. Наложи се да ходя и днес, понеже заминавам за чужбина за известно време и ще се следя там, а моята лекарка искаше да ме види,преди да тръгна.
Стискайте палци полета да мине добре!
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 06, 2012, 20:57:57 »

Стискам палци за полета!Дано всичко е наред. give_rose
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 08, 2012, 12:45:00 »

beb4eto_na_me4o , браво за темата! Записвам се и аз с термин 12.10.2012г.  danceg
Май сме малко за сега в това тримесечие, но дано да се присъединят още мами:)

Аз за сега съм добре, не съм повръщала нито веднъж, надявам се и занапред да съм все така girl_wink
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 12, 2012, 08:15:54 »

Еее,Веси,много се радвам,че не съм самичка  give_rose Лека бременност ти желая!
Аз  също не съм повръщала за сега,но ми става лошо сутрин - вие ми се свят,гади ми се...
Ние сме вече в Москва,вчера ходих с мама до поликлиниката и си записах час за 17ти. Ще видим тогава как е точицата,надявам се да се види ембрионче и пулс.
Карли,благодаря ти, мила!
Целувки от мен и ще пиша след прегледа  smile
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 18, 2012, 14:50:28 »

Аз ви напускам  cray cray cray
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #5 -: април 26, 2012, 17:42:13 »

Аз ви напускам  cray cray cray
Миличка съжалявам. cray Горе главата колкото и трудно да Ви е - на теб и на мъжа ти.Прегръщам те силно.Бъди силна !!
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 27, 2012, 07:28:03 »

Аз ви напускам  cray cray cray

Милчика, много съжалявам за лошата новина cray Надявам се болката да мине бързо и скоро да те видим пак сред нас. Прегръдки и успех!
Активен
Katence
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #7 -: април 27, 2012, 09:28:53 »

Приемате ли една непишеща форумка Girl_hide. beb4eto nь me4o,много съжалявам,това е ужасно cray.
Моят термин е на 26.10.2012,за сега карам тежка бременност, два пъти лежах за задържане, сега съм плътно на легло, но имам всички надежди, че моето бебе ще се роди. Vesi май пишем двете и в друг форум give_rose
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #8 -: май 13, 2012, 17:34:56 »

я, да се запиша и аз тук - очакван термин 09.11.2012г. - по първи данни - момче smile
Аз съм добре, не ми става лошо....качила съм само килограм, а преди седмица бебчо беше 6,4 см.
beb4eto_na_me4o, съжалявам за това, което ти се е случило, стискам палци да се възстановиш бързо и да се върнеш скоро в този раздел с добри новини smile Прегръщам те силно! give_rose
Katence, ти по-добре ли се чувстваш? Стискам палци да се подобрят нещата и да изкараш спокойна бременност  give_rosesmile
V_e_S_i, радвам се да се срещнем тук, макар и виртуално.....миналата година следих подготовката за твоята сватба (тогава бях само читател на форума) give_rose
Активен
Katence
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #9 -: май 16, 2012, 18:24:29 »

Много ни е пуста темичката, но да дам малко отчет, вечра бях на преглед,бебчето е добре, всичко си има и от 70% мъж се оказа,че май май ще е девойка,но още има шанс де, не се знае док и той много разочарован как миналия път е сбъркал и каза към 20-та седмица пак ще го огледаме бебчето.Иначе на 22-ри съм на ФМ при Вили Стратиева.Хайде мами идвайте да си пишем yahoo
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #10 -: май 22, 2012, 09:07:28 »

ето ме, Катенце smile
И ние сме добре.....засега сме с мъжки пол, но другата седмица ще проверим пак pardon
Как преживяхте земетръса? Аз въпреки опита си със земетресения се поуплаших и вероятно стреснахме и бебчо - дано да е добре smile
Катенце ти май си една седмица напред от мен  - надявам се да се чувстваш по-добре smile
Активен
Katence
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #11 -: май 23, 2012, 13:35:28 »

Snow_White  ами и аз се изплаших доста, даже вечерта май и контракции имах, но сега сме добре.Ние другата седмица пак сме на доктор специално за пола danceg
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 23, 2012, 21:05:18 »

здравейте, бъдещи мамчета

Надявам се приемате още едно попълнение към групичката.
Бременна съм в 15 седмица и термина ми е на 14 ноември. Правихме първия биохимичен скрийнинг и всичко е наред. Според доктора 95% е сигурен че е момиченце, но за мен няма значение момче или момиче, само живо и здраво да е smile С нетърпение чакам да почна да усещам движенията на бебчо-надявам се да успея да ги разпозная smile И с нетърпение ходя на всяка консултация и ултрасаунд. Имах малък инцидент преди 2 седмици-хлъзнах се по стълбите вкъщи и паднах по дупе. Много се уплаших и притесних, но имахме консултация след това и чухме пулса на бебчо,т ака че всичко е наред. Ям предимно плодве и зеленчуци, умирам за ябълки. Месо хич не ми се яде но го ям на сила от време на време. качила съм около 1.5кг досега и коремчето ми порасна. Вече дрехите ми съвсем отесняха и си ми личи ако се загледа някой. Много се радвам на растящото коремче и с нетърпение чакам следващата консултация. Стискам палци на всички smile
Активен
Katence
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #13 -: май 24, 2012, 18:34:54 »

Анита,добре дошла и честито за девойката,аз в 15-та седмица започнах да усещам бебока,така,че се приготви за ритници good
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #14 -: май 25, 2012, 21:33:38 »

Anita81, добре дошла и от мен  Welcome
И аз нямам търпение да усещам бебето...последния ни преглед беше в началото на май и сега тръпна в очакване до 1 юни, когато ще го зърнем пак smile
Аз също съм качила около 2 килограма, но бюста ми прелива (вчера кума ни беше силно впечатлен), а и почти всички дрехи са ми тесни и в талията...трябва вече да търся дрешки за бременни smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines