Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 11:54:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Christy-05.05.2012  (Прочетена 99071 пъти)
 
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: април 10, 2012, 10:16:37 »

Качих я за малко в галерията.
Аз имам отдавна, затова е в по-старите теми. Сега, когато има месец до сватбата, имам чувството че съм я купила много отдавна.
Твоята има ли обръчи?
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #46 -: април 10, 2012, 10:40:01 »

 Сватбаааа  twohearts  tease Честита тема!  Bravo
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: април 10, 2012, 10:42:32 »

Много е хубава роклята ти - бравооо! smile  give_rose
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: април 10, 2012, 10:54:09 »

И аз не разбрах какво не й харесваш... Мен много ми допада, доста сполучливо се е получило копието, а и все пак колкото и да си фина и прекрасна, то е ясно, че на онези оригинални снимки фотошопа е играл. Там всякакви лъщенента и неунужни отблясъци, които са нормални за този тип рокли биват премахвани.
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: април 10, 2012, 10:56:22 »

Качих я за малко в галерията.
Аз имам отдавна, затова е в по-старите теми. Сега, когато има месец до сватбата, имам чувството че съм я купила много отдавна.
Твоята има ли обръчи?

Ееее с яката е супер екстравагантна, браво!  good Много ти отива, фръц-фръц!

Иначе моята има обръчи, ама може и само 1 да беше, знам че ги понамалих малко, че беше доста обемна!

А иначе аз си знаех, че точно копие няма да стане и я промених малко. Но иначе добре стана, ушиха мия до гънка по мен, от шивачката съм много доволна, направи това, което исках lol Иначе на истинската, че е играл фотошопа, играл е разбира се smile
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #50 -: април 10, 2012, 11:03:40 »

Christy роклята ти е чудесна! Ще бъдеш супер булка  Bravo
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 10, 2012, 11:30:40 »

Крисииии страхотна си..роклята е невероятна...ще бъдеш една много красива булка  weddingday tease
« Последна редакция: април 10, 2012, 14:29:52 от cveta_d86 » Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: април 10, 2012, 11:37:28 »

Миличка  роклята ти е страхотна ще бъдеш неотразима
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 10, 2012, 14:04:59 »

Благодаря виии, много сте мили и накрая всички ще сме много красиви булки! give_rose

Сега малко скофтих, защото се оказа, че цикълът ми ще дойде на сватбата... Ужас и безумие, много се разстроих, но това обяснява защо плаках онази вечер за лъщящата ми рокля lol Довечера ще мина през гинеколога да видим какво може да се измисли, защото ако ме боли корем ще е някакъв ад, вместо вълшебен ден! И ми се подува корема, ако ми излязат и пъпки.... а аааа не! Дори сега си отложих фитнеса и малко ме гризе съвестта и направо... не ми е много ден smile Дано мога да го отложа да Деня Х  girl_impossible
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: април 10, 2012, 14:13:19 »

Миличка не се притеснявай мини на гинеколог и той ще ти изпише хапчета за да ти се забави цикъла малко всичко ще е наред ще бъдеш най красивата и щастливата булка  good
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: април 10, 2012, 14:17:45 »

Ако стане така сигурно ще съм щастлива от сега до... завинаги lol След малко ще пием кафе с кумата да видим тя докъде стигна с търсенето на рокля!
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: април 10, 2012, 14:26:36 »

Уау от много работа съм изпуснала най - важната част Wink роклятааа  yahoo
Christy сигурна съм, че си много хубава... жалко друг път ще те видя Wink
За хапчетата - добре ще направиш, че все пак всичко се случва, и аз мислех така да направя, за да няма изненади  Wink
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: април 10, 2012, 14:30:17 »

Мъча се да си спомня....как бяха хапчетата,които аз пих на бала  crazy но не мога да се сетя...бях много доволна,макар че всеки гинеколог ме съветваше да не пия хапчета....Но пък няма да се мъчиш я... nea
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: април 10, 2012, 15:01:27 »

Абе то не е хубаво, факт, но ще се консултирам с него, аз помня какво пих за бала... Сега ще видим какво ще измислим, но в момента съм парцал, не мога да се оправя да изляза, боли ме корем, глава и ми се повръща - е за сватбения ми ден - не мерси! Иначе такива хапчета не бих пила просто така, обаче в тази ситуация, не мога да го оставя на късмет!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: април 10, 2012, 15:11:29 »

Christy, и аз бях изпаднала в тази ситуация с цикъла - наистина много неприятно sad Моя съвет е към всички момичета - не прибягвайте до хапчета, освен ако не е крайно наложително!!! Аз съм като теб, Кристи - с адски болки в корема, подуване и още хиляди симптоми - ужас! angry На мен също ми се наложи да прибегна до хапчета - лекарката ми изписа Оргаметрил. На сватбата нямах проблем и първия и втория цикъл след това, обаче после.... някакви адски болки, променливо настроение, кошмар! girl_impossible Тези хапчета действат на всеки по различен начин, но още веднъж обръщам внимание - ако можете, избягвайте пиенето на такива медикаменти!!!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines