Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 08, 2024, 04:01:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Christy-05.05.2012  (Прочетена 105472 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: април 12, 2012, 15:07:06 »

За чашите- да различни от сватбените се чупят ; )
Семейния огън може да си го 'направиш' - в глинен съд, или подходящ съд, слагаш спирт за горене и свекърва ти ти го 'дава' .
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: април 12, 2012, 15:43:50 »

Кристи, мила, направете си тези ритуали, които ви харесват, а по принцип те малко се различават в различните краища на България. Тези, които си описала ги имахме и ние без семейния огън(тук при нас май не е много разпространено или поне аз не знам). Другото, за което се сещам е: рязането на тортата(този ритуал е ясен smile ), сваляне на жартиер, хвърляне на букет
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: април 12, 2012, 19:48:57 »

Кристи, ние ще имаме всичко, за което говорите, без този огън, а това, което друго ще включим е .. баща ми ще ме заведе до олтара, а там вече ще ме чакат - шаферките, кумовете и младоженеца естествено smile В самият ресторант ще имаме много емоции игри и изненади, както от мен за милото, така и обратно .. мислихме да включим и обети, но за съжеление не ни остана време да ги напишем и се отказахме, а и милото в момента музата му на творчество е изчезнала smile
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: април 14, 2012, 10:15:15 »

Днес мисля да се заловя с тейбъл картичките... На всяка от тях е залепена кафява голяма панделка, а в центъра на кафявата се лепи малка розова... Значи ми трябват общо 250 панделки, а до сега съм направила половината само. И сме отпечатали половината картички - на розова хартия с шрифт сме изписали имената, но трябва да се режат, подгъват, лепят и после да се залепят панделките. Можеше и по-елементарни да са, ама си измисли този вариант. И трябва да намеря още кафява панделка, а не съм търсила. Трябва да направя и менютата - 12-13 броя и номерата на масите, които ще са в същата стилистика, Като се настанят гостите, сервитьорите ще махнат номерата и ще сложат менюто, за да видят всички какво ще има за ядене и какво за пиене.

Много работа ме чака...  blum
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: април 14, 2012, 10:22:39 »

Късмет, Кристи smile Ще ти трябва, аз мислих, че е много лесно, но .. се отказах в капана, най-вече накрая , когато избиха и нервичките smile
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #80 -: април 14, 2012, 11:20:03 »

Еееха, Кристи, каква манифактура те чака blum Мисля, че страхотни ще се получат и тейбълките и менютата Bravo Имаш достатъчно време да ги довършиш, споко.
Успяхте ли да намерите рокля на кумата?
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: април 14, 2012, 11:41:35 »

Още не хахахха, горката шегувахме се, че ще пратя картички "Сватбата се отменя, защото кумата не си намери рокля" lol Вчера пробва една, която й стоеше много добре, дори е с една презрамка с рози, като моята сватбена. И е розова - цвета на сватбата. Обаче на нея й се искаше нещо една идея по-официално... И сега ще потърси в Бургас (там е за Великден), а и тук видяхме един магазин с рокли, но вчера беше затворен.

http://www.hm.com/bg/product/99325?article=99325-B, тази гледахме, според нея е малко шаферска, макар че й стои много добре. Ще потърсим още малко.

А и майка ми още не се е "обзавела", майката на милото уж е купила нещо, според сестра му обаче е била доста смешна, надявам се да не е така  blum Иначе майка ми е харесала това - http://www.jenjenhouse.com/Sheath-Off-the-shoulder-Knee-length-Charmeuse-Mothers-With-Lace-008004176-g4176 и ако не намери нещо готово, ще го ушие, ама то и време не остана!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: април 14, 2012, 13:06:40 »

Разгледахте ли роклите в asos.com ? Когато аз бях кума си купих от сайта рокля, на снимката не съм аз, като я поръчах с експресна доставка . За да съм сигурна, че ще ми стане отидох и пробвах подобен модел в NEXT и така определих номера, понеже и аз чаках до последно и оставаше по малко от три седмици до сватбата.
В Бл-град една модна къща шие доста успешно рокли на КМ - модна къща "Изида", но не знам какви са цените и сега покрай баловете дали могат за седмица-две да я направят.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #83 -: април 14, 2012, 15:43:22 »

Тази в H&M според мен изобщо не е шаферска. Вчера я гледах в магазина и ми искаше да има повод да си я купя и да я облека blush
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #84 -: април 14, 2012, 16:05:14 »

Може да разгледате с кумата в NEXT и QUIZ, ако не сте се сетили. Имат много приятни рокли за около 100лв.
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: април 14, 2012, 17:06:01 »

В Quiz гледахме, но дългите бяха... много евтино изглеждащи за подобен повод, в смисъл хубави, но например с ластик на гърба, някак си... А тя си хареса 2 къси оттам, но бели, аз някак си не можах да я възприема идеята кумата ми да е в бяло...

В Некст не сме се сетили да проверим, мерси за идеята!!! Остава да видим Елизабет, аз я заведох в Карън Милън, където харесвам почти всичко и имаше поне 4-5 страхотни, ама страхотни рокли, но цената беше над 400 лв. А тя към момента не може да отдели толкова.

Може да погледнем в Асос, да... проблемът е, че тя искаше да пробва и да взима. Обаче miss™ роклята е много красива, аз лично веднага бих поръчала нещо подобно, нямам никакъв проблем, може и тя да се навие!

За сега май само тази от H&M харесахме, на мен ми харесва много, а на нея как й стои, не е истина  heart
« Последна редакция: април 14, 2012, 17:07:44 от Christy » Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: април 14, 2012, 19:36:12 »

Christy - роклята на майка ти е много хубава ... харесва ми и тази от  H&M - но дали и била удобна такава дълга рокля, не забравяйте,че кумата трябва да е цяла вечер във вихъра на танците smile иначе много добро
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #87 -: април 15, 2012, 09:39:18 »

Защо да не е удобна? Има подплата, но не е на пластове, така че мисля, че ще е удобна. Евентуално за лятото би било топло, но в случая не е лято. Късмет с намирането на рокля! Има време, сигурна съм, че ще се намери.
« Последна редакция: април 15, 2012, 09:55:57 от Alleksia » Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: април 15, 2012, 10:18:39 »

Христос воскресе! Пожелавам ви да бъдете много здрави и да правим само добро, за да ни се връща добро!  butterfly

Мисля, че за танци ще е удобна, вижте моята рокля за сватбата вече е друга бира - дори право хоро не може да изиграя без да я настъпя... кошмар!
 Аз от Асос харесах много модели, а се оказа че и доставката вече била безплатна!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: април 15, 2012, 10:50:30 »

Воистина Воскресе !
За Асос, има безплатна, но срока за доставка в между седмица и 2-3, а често и не идва, което не е притеснително ако разбира се не ти трябва спешно, понеже Асос е от малкото и-нет магазини които веднага ти изпращат поръчката отново за тяхна сметка, без да е нужно много да ги притискаш. Но ако кумата ти хареса нещо за сватбата я съветвам да я поръча с експресна доставка с проследяване.
За роклята, ще свикнеш и в деня на сватбата ще се учудиш колко добре при това ще танцуваш. Моята бална беше подобна, само че по тясна и без обрач и нямах никакъв проблем. Между др бала ми беше в твоя ресторант и спокойно слязох около 1000 пъти по стълбите.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines