Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 16:17:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Всичко за кумовете - част 6  (Прочетена 148295 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: май 11, 2012, 17:58:05 »

и моите кумове имат две малки деца, но не искам да мисля с лошо за този ден  good всичко ще се нареди good
Активен
petia___88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: май 16, 2012, 17:21:42 »

Момичета моля помагайте ! smile Искам да измисля изненада за кумувете за сватбата , но да не е танцьорки . Имате ли идеи ?
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: май 17, 2012, 07:11:07 »

и аз искам да им направя изненада, но да не са танцьорки smile
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: май 17, 2012, 09:40:48 »

Здравейте, мили момичета, от известно време ви чета страховете и реших да ви драсна няколко реда за успокоение. СПРЕТЕ СЕ!!! Стига сте мислили за най-лошото, казвам го като бивша булка и кума!!! Така както могат да се разболеят кумовете, децата им, така може да се разболеете и вие. Тогава какво? Няма да има сватба ли?! УСПОКОЙТЕ СЕ!!! Всичко ще мине добре, всички ще дойдат, ще бъдат живи и здрави!!! Насладете се на тези моменти, защото те не се връщат!  give_rose give_rose give_rose give_rose

За изненадите....направете им слайд от ваши /общи/ или техни снимки, който да върви на техния танц; напишете им нещо мило и го прочетете......за това се сещам на прима виста! Успех на всички и спокойно!!!!
Активен
semantika
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #124 -: май 17, 2012, 10:55:37 »

Записвам се да следя темичката, защото и на мен ми се иска да замислим някаква изненада на кумовете, но все още нямам идея каква  nea
Активен
strawberry88
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #125 -: май 19, 2012, 09:48:19 »

Привет на всички!  give_rose Имам един въпрос и ще съм много благодарна, ако някоя от вас ми отговори. Възможно ли е да се поканят за кумове необвързани мъж и жена? Позволено ли е от каноните или обичаите и т.н.? Понеже хората, които обмисляме да поканим за кумове нямат брак... scratch one-s head
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: май 19, 2012, 09:52:04 »

Дааа, може да е всеки smile Ако ще имате църковен брак, трябва да са кръстени.
Активен
strawberry88
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #127 -: май 19, 2012, 10:53:59 »

manuella, благодаря ти, мила!  give_rose
Активен
geri_ms
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #128 -: май 21, 2012, 12:49:31 »

Момичета помагайте. Трябва ми идея за подарък на кумовете(семейство са) в диапазон 700-1000лв. Имат си нови пералня, ТВ, микорвълнова и кафемашина и направо незнам....
Активен
lennysf
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #129 -: май 28, 2012, 09:34:34 »

за 700-1000лева можеш да ги изненадаш с екскурзия в чужбина или спа почивка в България
Активен
VlaDka_a
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #130 -: юни 04, 2012, 13:47:17 »

Здравейте  new user
Не зная дали съм за тази тема, но вчера получихме покана да кумуваме и смеее  yahoo  danceg
От различни градове сме с младоженците, поканиха ни по телефона. Нямаше торти, пилета, пиене,но не това е важното за нас, а гласуваното доверие  give_rose Булката ни е бременна,та ние ще отидем при тях другата седмица! Толкова сме щастливи с милото,че...  За първи път ще кумуваме и не сме много в час какво,кога,колко и как,но ще се справим smile
Активен
ratridi
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #131 -: юни 09, 2012, 21:08:09 »

Здравейте.
Интересувам се от тема - относно роклята на кумата.
Роклята , която си избрах  е тип бална рокля.
Утре булката ще дойде да я види- но аз мира нямам дали ще я хареса.
Може ли да споделите мненията си.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: юни 09, 2012, 22:07:31 »

как да споделим мнение за рокля,която не сме видяли ?
Стил бал е много общо понятие. pardon
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: юни 09, 2012, 22:14:21 »

да споделя при мен за кумовете-
много съм доволна от избора на кумовете   yahoo бяхме на вечеря и бе мн забавно и приятно, подарихме им официалната покана и ги почерпихме, вълнуват се и попитаха за доста неща (за обичаите, игрите, вземането, плановете ни, за подарък какъв искаме, за роклята на кумата, за хората какво кой може, дали децата ще са с тях, те имат 2 деца на 3г. и на 1г ) и мисля че заедно с тях ще се справим  good радвам се, че се вълнуват с нас и няма да се притесняваме, защото ги познаваме; решихме за сега децата да дойдат за малко за някоя и др. снимка, но да не ги мъчим да присъстват... май се очертава на цялата сватба да няма деца(защ. повечето са бебета )
Активен
ratridi
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #134 -: юни 09, 2012, 22:32:01 »

Толкова много неща изчетох тук.
От всичко това- само започнах да се притеснявам.Искам нашите младоженци да са доволни от избора който са направили - като са ни поканили за кумове.
Сега се притеснявам за роклята ми- дали ще я хареса.Защото аз нещо започнах да се разколебавам.



Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines