Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 23:52:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата ? - 6 - та част  (Прочетена 219539 пъти)
 
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: октомври 24, 2012, 10:07:41 »

ето, че и моя ред дойде да пиша в тази тема smile
Запазих си час за сватбата при Жоро Петков. Днес трябва да се уговорим кога ще е пробната прическа.
Имам снимки с роклята, включително с пусната и прибрана коса, още не знам и аз какво искам. Задължително ще ги взема , но трябва ли да нося воала за пробата, трябва ли да нося някакви фиби, фуркети, обиците и разни такива джвъчки?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #301 -: октомври 24, 2012, 10:10:51 »

За воала е добре да го занесеш, ако има нещо специфично по прихващането му. Пък могат в салона да ти дадат и идеи, които няма иначе да ти дойдат на ум.
Относно обеците - също е добре да си с тях. Поне моите са по-раздвижени и фризьорката прецени, че ще е по-добре да ми открие обиците да се виждат. Оттам преценихме как да са подредени лицевите кичури  smile
Фиби и фукрети трябва да си имат в салона tease
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #302 -: октомври 24, 2012, 10:40:08 »

cv , мен също ме прави Жоро Петков, много съм доволна. Хубаво е да занесеш воала да го види, но първо измислете прическата, а после той ще ти каже къде е добре да закачите воала, човека  е пълен с идеи, но слуша и клиентите си. За другите цветчета, фиби, фуркети, той всичко си има!
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: октомври 24, 2012, 10:49:09 »

момичета, страшни сте! много ви благодаря  good
Ще се чуя днес с него да се уговорим за събота, че да имам и воала с мен. Надявам се да приключим за около 2 часа, че ако мога да го запазя преди грима, че да мина всичко в един ден smile
Активен
krisunny
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #304 -: ноември 22, 2012, 09:16:21 »

Момичета,отдавна се каня да споделя снимки и от моята прическа.  Беше с изцяло вдигната коса и дълго до земята було, което свалих след първия танц smile
Прическата ми издържа цяла нощ, а аз по принцип съм с много буйна и къдрава коса. Фризьорката, която ми я направи е Нина Атанасова (за булки от района на Пловдив) https://www.facebook.com/nina.atanasova.96?fref=ts


* 535894_500467179978189_1885081014_n.jpg (52.13 KB, 416x396 - видяно 3525 пъти.)
« Последна редакция: ноември 22, 2012, 09:22:42 от krisunny » Активен
krisunny
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #305 -: ноември 22, 2012, 09:19:55 »

и още една:


* 308044_418316994881994_877107039_n.jpg (74.17 KB, 720x960 - видяно 393 пъти.)
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: декември 11, 2012, 11:45:35 »

Krisunny Прекрасна прическа  give_rose

И аз се поразрових и си бях избрала тази прическа и си я направих в петък да ме видят кума и кумата, че ни бяха на гости - и кума рече и отсече че ми била много ежедневна прическата и не била подходяща за сватба - аз много се харесах като се видях,но мнението на кума ми се наби в главата и сега съм в чуденка - вие какво мислите. Кумата пък обясни че трябвало да е по-бухнало отгоре за да била по- празнична и направо двамата ме хвърлиха в страшна чуденка. Вие какво мислите

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: декември 11, 2012, 14:26:07 »

на мен ми харесва, но съм забелязала наистина, че ако има було, тр да има повече обем косата, защото някак си инак под булото се губи, ако е от типа прически който си показала. Т.е  не е нужно да имаш друга прическа, просто я направи малко по- бухнала smile
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: декември 11, 2012, 14:35:12 »

на мен ми харесва, но съм забелязала наистина, че ако има було, тр да има повече обем косата, защото някак си инак под булото се губи, ако е от типа прически който си показала. Т.е  не е нужно да имаш друга прическа, просто я направи малко по- бухнала smile

Аз май финално було няма да имам поне за сега - но то всичко е предпоследно :-)) - а за по-бухнала ще видим колко ще ми порасне косата, защото се наложи доста да я поскъся и сега е средна дължина , но на етажи, понеже след раждането беше много изтощена и страшно падаше и сега с тази дължина по-бухнала няма как да стане - но дано порасне има 5 месеца дотогава :-)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: декември 11, 2012, 15:10:01 »

Аз май финално було няма да имам поне за сега - но то всичко е предпоследно :-)) - а за по-бухнала ще видим колко ще ми порасне косата, защото се наложи доста да я поскъся и сега е средна дължина , но на етажи, понеже след раждането беше много изтощена и страшно падаше и сега с тази дължина по-бухнала няма как да стане - но дано порасне има 5 месеца дотогава :-)
ако няма да имаш було, не ги слушай, прическата си ок, особено ако намериш красиви цветя или кристали за косата
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: декември 11, 2012, 15:25:34 »

Ох благодаря ти - друго си е да го чуя и от друг - кристали вече имам - страхотни фуркети си взех от едно магазинче на една от пряките на Пиротска ( Май на Симеон )  поне нещо полезно да свърша :-)) Мисля да си взема и от тези спрейове с брокатите - макар че се чудя дали не е прекалено.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: декември 11, 2012, 15:47:10 »

Ох благодаря ти - друго си е да го чуя и от друг - кристали вече имам - страхотни фуркети си взех от едно магазинче на една от пряките на Пиротска ( Май на Симеон )  поне нещо полезно да свърша :-)) Мисля да си взема и от тези спрейове с брокатите - макар че се чудя дали не е прекалено.
мен лично ми идват малко старовремски тия спрейове, едно време по поп фолк периода, ги слагаха на абитуриентите Girl_hide
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: декември 11, 2012, 17:51:03 »

мен лично ми идват малко старовремски тия спрейове, едно време по поп фолк периода, ги слагаха на абитуриентите Girl_hide
Ми преди две години на кумата фризьорката и сложи съвсем малко и седеше много красиво - сякаш имаше диаманти в косата, но беше малко и не се натрапваше,а само като отблясъци на светлината -стоеше много стилно - и понеже бижутата и аксесоарите за косата ми са с кристали сваровски реших че ще е добро допълнение, но ще е най-добре да пробвам че да не седи грозно все пак тя е руса , а аз съм с гарваново черна коса и може да не изглежда добре.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: декември 12, 2012, 08:02:26 »

Черна коса и брокат- не мога да си го представя добра комбинация, но пък нищо не губиш да пробваш.
На мен прическата ми харесва, но ми идва малко по-рошава (все едно снимката е 4 часа след сватбата), но това е въпрос на възприятие. Щом си правила пробна и си се харесала, няма какво да му мислиш.
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: декември 12, 2012, 10:29:09 »

Да за съжаление много неща, които отиват на руса коса на мен ми седят безумно, но ще опитам пък нищо не губя  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines