Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 13:22:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата ? - 6 - та част  (Прочетена 218831 пъти)
 
wera84
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #180 -: юни 22, 2012, 11:32:14 »

Охх най - накрая някой да ми отговори тук  smile desirer би ли споделила колко струва пробната и официалната прическа при Жоро Петков и колко по-рано си запази час при него (по - телефона или на място)? Съжалявам за многото въпроси  blush
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #181 -: юни 22, 2012, 11:45:56 »

Нали затова пишем, за да си помагаме. Аз си запазих април месец за юли, по телефона. Понеже исках да дойде в къщи да ме прави, той ми каза  обаждате се доста рано и ще мога да съобразя графика си и да дойда във вас.
За цена на мен ми каза между 50 и 90лв. Пробна не съм правила още и не знам. Но ако му се обадиш ще ти каже всичко, което те интересува.
В последствие решихме, че и майка ми и сестра ми ще ги прави той, обадих му се преди няколко дни, той каза ок, явно още нямаше хора записани след мен smile. Надявам се да съм помогнала.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: юни 22, 2012, 12:20:41 »

Охх най - накрая някой да ми отговори тук  smile desirer би ли споделила колко струва пробната и официалната прическа при Жоро Петков и колко по-рано си запази час при него (по - телефона или на място)? Съжалявам за многото въпроси  blush
http://www.facebook.com/pages/Victoria-Style/231575096953884
 аз ще съм при тези за грим прическа, ноктопластика, много са мили.
 
Активен
wera84
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #183 -: юни 22, 2012, 15:27:55 »

Момичета, а чували ли сте нещо за Анатоли Велев. Една приятелка се е постригвала скоро при него и е много доволна, а на нея също са и го препоръчали, но незнам как е със сватбените прически?
Активен
Jane
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #184 -: юни 22, 2012, 23:21:03 »

Момичета, ще споделите ли колко платихте на фризьорите си? Особено ме интересува за София.

Проблемът при мен е, че се чудя дали да си търся фризьор в София или да платя транспорта на моята от години да дойде от Пловдив...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: юни 23, 2012, 08:49:05 »

Момичета, ще споделите ли колко платихте на фризьорите си? Особено ме интересува за София.

Проблемът при мен е, че се чудя дали да си търся фризьор в София или да платя транспорта на моята от години да дойде от Пловдив...
ще платя 60 лв, пробната ми е без пари tease
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: юни 23, 2012, 13:51:20 »

Момичета, а чували ли сте нещо за Анатоли Велев. Една приятелка се е постригвала скоро при него и е много доволна, а на нея също са и го препоръчали, но незнам как е със сватбените прически?
Аз си бях взела ваучър за неговия салон. Много добре работеха момчетата (3 на брой), изпопваха всичко, стараеха се, но нито един от тях не беше Анатоли.

Ще използвам момента да похваля Анелия Кошарска за прическата и грима, които ми направи на сватбата. Всичко при нея бе професионално, издържа, а и според мен се получи много хубаво. Като бонус Нели е и много лъчезарен човек, който вдъхва спокойствие -така необходимо в сватбения ден...
Активен
Kanna
Ентусиаст
**
Публикации: 136


« Отговор #187 -: юни 24, 2012, 19:59:51 »

ще платя 60 лв, пробната ми е без пари tease

Еми, твоят ходи ли по домовете и би ли ми дала координати? Че моята най-вероятно няма да може да дойде вкъщи, а ми е много далече...ще видим, де, но да имам бек ъп план. Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: юни 24, 2012, 21:31:58 »

Еми, твоят ходи ли по домовете и би ли ми дала координати? Че моята най-вероятно няма да може да дойде вкъщи, а ми е много далече...ще видим, де, но да имам бек ъп план. Wink
ходи и гримьорката и фризорката ще дойдат :

http://www.facebook.com/pages/Victoria-Style/231575096953884
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: юни 25, 2012, 13:31:45 »

 Emmmmmy, на каква цена са официалните прически при тях? Аз искам да си направя за сватбата на сестра ми (даже прическата си я харесах от тази тема!)
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: юни 27, 2012, 12:24:46 »

Уредих и часа при фризьора, избрах си проверен и изпитан професионалист, а именно Мърфи! Той ще ми уреди и грима, тъй като работи и с тази група професионалисти  Bravo
Активен
Kanna
Ентусиаст
**
Публикации: 136


« Отговор #191 -: юни 27, 2012, 17:29:14 »

Момичета, месец наред си се представях с пусната коса, начупена...но в никакъв случай и прибрана, самото лице не си го харесвам много изпъкнало - бузи, гушка. angry Днес бях на финална проба за роклята и косата ми беше вдигната и прибрана. И хоп харесах се с прибрана коса, а и ми препоръчаха момичетата в салона, за да не ми е много жега и да не се чудя къде да я наместя косата...
Та, сега започвам да мисля за прически, които хем да са прибрани, хем да не съвсем загладена прическата, да има обем... Как го обясних и аз не мога да се разбера! crazy
Активен
brumble
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #192 -: юни 27, 2012, 17:32:46 »

И аз като теб до последно си се представях с пусната коса, ама не.. май ще съм с някакъв кок. А и по - добре да ти кажа, по - хлад държи и не ти пречи, защото тази пусната коса през деня ще има нужда да я срешиш , да я пооправиш, няма да издържи цял ден да се подмята.
Заюо не си направиш някакъв голям кок, който да създава много обем в главата, или пък някаква начупена версия.

Аз дап опитам - колко време преди сватбата да се обадя на гримьора да го запазя и какви неща трябва да уточня с него по телефона, че хич ме няма и незнам какво да му изсипя като звънна, никога не са ме гримирали професионалисти.. sad
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: юни 27, 2012, 18:05:31 »


Та, сега започвам да мисля за прически, които хем да са прибрани, хем да не съвсем загладена прическата, да има обем... Как го обясних и аз не мога да се разбера! crazy




Активен
bul4iccccaaa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


« Отговор #194 -: юни 27, 2012, 18:13:10 »

Преди да ти дам съвет за прическата и да ти покажа снимки може ли да кажеш колко дълга е косата ти и дали имаш бретон? smile Имам няколко много яки предложения, но ще ги постна според това дали имаш бретон и дължината на косата, иначе няма как да е точно smile
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines