Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 20:25:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата ? - 6 - та част  (Прочетена 227079 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: юли 23, 2012, 14:50:22 »

значи е и до късмет, мерси за мненията, ще помоля да е с маша и да го бетонират отгоре smile
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #241 -: юли 27, 2012, 11:12:16 »

emmmmmy от опит мога да ти кажа, че къдриците с преса падат много бързо, моята коса носи на къдрене и не ми падат бързо къдриците, но когато са направени с маша, с преса ми падат супер бързо за 2 часа и няма помен от къдрици. Кумата ми е с по-жива коса с по-бързо и падат къдриците, но за сватбата я бяха накъдрили с маша, е изобщо не и паднаха и на следващия ден продължаваше да е къдрава въпреки целия ден на сватбата и страшната жега.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #242 -: юли 28, 2012, 11:04:21 »

Преди време една фризьорка се мъчеше да ме убеждава, че с пресата косата се изпичала по-добре и повече държали къдриците. Оттук прочетеното и като личен опит разбирам, че това не е точно така. Явно грешката тогава "не е била в моя телевизор". Сега вече съм убедена, че на пробната прическа ще искам с маша да ме къдрят, пък дано издържи повече време  pardon
Активен
Jane
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #243 -: юли 28, 2012, 21:27:49 »

Кажете някоя фризьорка из центъра на София, да не сваля три кожи, да е сипматична, може и малко салонче.

Всъщност може и мъж. Нямам никакви претенции, освен да ми е наблизо - Лозенец, Център.
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #244 -: юли 30, 2012, 12:57:56 »

Jane , аз ти препоръчвам Жоро Петков, той е в лозенец. Въпреки по-известното си име в средите, не сваля кожи, като чуе сватба. Аз ползвах услугите му за моята сватба и съм безкрайно доволна и от качеството на работа, от цените и от отношението му, което беше много приятелско и свежарско smile
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: август 01, 2012, 13:09:21 »

Включвам се и аз с идея за прическата ми на сватбата. Аз съм със средно дълга коса, доста тънък косъм, но иначе гъста. За съжаление доста цъфти - въпреки огромните грижи, които полагам с кристали и прочее други препарати  sad Освен това, къдриците винаги падат доста бързо дори и когато са бетонирани.
Поради тази причина реших да ми е прибрана косата в кок, който да не е прекалено пристегнат и загладен и да придава обем на облото ми лице. Ето прическата, която харесах, тези дни ще запазя час за пробна smile

http://www.modelbride.com/content/005485.shtml
Активен
Mariquita
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Още малко до мечтаната ми сватба :)


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: август 02, 2012, 07:59:59 »

Една позната, на чиято сватба бяхме преди около две години с годеника ми, по принцип има по - тънка коса, дълга до рамото, но пък каква хубава прическа и бяха направили само. Като седна на другия компютър ще ви покажа няколко снимки. Самата булка беше една дребничка, мъничка и нежна, а косичката вдигната, начупена и закичена с малки фибички с бели розички. Много хубава ми се стори. Та, затова мисля че с всяка коса може да се направи нещо за да изглежда добре и различно. Казвам го по повод поста на ivelka, защото това, което е публикувала е подобно, на онова което евентуално ще покажа, ако желае.
« Последна редакция: август 02, 2012, 08:08:29 от Mariquita [16.09.2012г.] » Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: август 02, 2012, 08:19:39 »

Благодаря ти, Mariquita, ще очаквам с нетърпение снимки!
 @}->--С всяка коса може да се направи нещо хубаво, стига фризьора да е добър! Щастлива съм, че тази година успях да открия фризьорката, на която бих се доверила на сватбата ми smile
Активен
snejana90
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: август 02, 2012, 12:36:39 »

Здравейте, имам нужда от малко помощ  blush не мога да си харесам прическа  sad моля да ми препоръчате някоя подходяща за рокля тип принцеса с голи рамене. Имам си и воал и коронка към тоалета. Най-много се опасявам да не изглеждам като топлийка , понеже съм с малка глава и тясно лице, а роклята си е доста пищна angry Благодаря ви предварително  give_rose
Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #249 -: август 02, 2012, 13:17:33 »

snejana, как ти се струват тези?
http://www.tiptoptens.com/wp-content/uploads/2011/08/ballerina-high-bun.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-yocAxqGc81g/T0Uv-rkkyjI/AAAAAAAABaA/8yrjpeHcWO8/s400/high%2Bbun.jpg

Държи раменете голи, не ги прикривай, това е сексапилът на тези рокли, а придава балансиращ обем на косата и се комбинира добре с коронка.
Активен
Thea
Професор
****
Публикации: 323


« Отговор #250 -: август 02, 2012, 15:11:31 »

snejana90, да изкажа неангажиращо мнение... понеже и аз съм с тясно лице и главата ми е малка, не ми седят никакви широки дрехи. А с по-широки дрехи и вързана коса въобще не се харесвам, изглеждам точно като "топлийка"  sad
Затова, ако си със широка рокля, мисля че вдигнатата коса открива още повече лицето ти и изпъква колко е малко. Трябва да е някаква по-обемна прическа или пусната коса, за да балансира по-малкото лице
Активен
snejana90
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: август 02, 2012, 16:13:37 »

Благодаря ви много мимичета  Flower разрових се в нета и за сега тези две прически са ми фаворити
и кажете мнение smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #252 -: август 02, 2012, 16:24:01 »

Snejana90, аз също ще съм с рокля тип принцеса и с коронка, но без воал. Лично за мен съм си харесала нещо такова



* 580077_227635037348455_1260403578_n.jpg (48.14 KB, 480x720 - видяно 639 пъти.)
Активен
Mariquita
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Още малко до мечтаната ми сватба :)


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: август 03, 2012, 18:53:35 »

Благодаря ти, Mariquita, ще очаквам с нетърпение снимки!
 give_roseС всяка коса може да се направи нещо хубаво, стига фризьора да е добър! Щастлива съм, че тази година успях да открия фризьорката, на която бих се доверила на сватбата ми smile

ivelka, здравей отново! smile Качих снимка в галерията. За съжаление нямаше как в момента да кача другите професионални снимки, на които прическата се вижда от всички страни. Когато имам възможност, обаче, ще кача и други снимки да видиш по - ясно, ако искаш. Предполагам поне малко се доближава, до това което желаеш. Стори ми се сходна прическа с тази, която беше показала.
« Последна редакция: август 03, 2012, 19:05:57 от Mariquita [16.09.2012г.] » Активен
Mariquita
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Още малко до мечтаната ми сватба :)


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: август 05, 2012, 09:15:53 »

Здравей, не знам дали си видяла снимките, виждам че си онлайн, но не пишеш. Махам галерията, защото все пак снимките са на приятелка smile Успех с прическата  blum
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines