Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 06:21:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разкрасяването преди сватбата...  (Прочетена 149310 пъти)
 
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #420 -: юли 11, 2011, 19:07:20 »

Е как не зависи ли примерно ако прическата ти е пусната примерно с по-силен грим или обратното? huhhuh.gif Първо прическата ,но аз както съм с прав бритон ,притеснявам се да не да като почнат да ми слагат фон дьо тен и другия макиаж да не да се развали huhhuh.gif Трудно се оказа да ставаш булка huhhuh.gif girl_wink ROFL
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: юли 11, 2011, 19:21:00 »

Е как не зависи ли примерно ако прическата ти е пусната примерно с по-силен грим или обратното? huhhuh.gif
Зависи единствено от самия стил. Зле ли е например с хваната на опашка коса и силно подчертани очи? Не, разбира се!  pardon Няма такава зависимост.
Иначе преди и аз бях с прав бритон, но винаги са ми правили косата и после грима. Просто фризьорът може да го развали с миене, със сешоар, с лакове, с премятане на кичури и т.н. А добре направената коса може да се премести за малко и да си е същата после. Представи си един мокър кичур да ти се закачи на миглите или какво ще стане с основата по челото ти! shok 
Активен
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #422 -: юли 11, 2011, 19:30:24 »

дааа имаш право ,аз в момента съм в ълен размисъл каква ще ми е косата , :huh:дали пусната или на кок (нали уж много модерен тая година),направо не мога да се реша ,като знам и колко пари ще отидат за пробна прическа ,не ми се мисли  Oh my ... shok
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #423 -: ноември 29, 2011, 22:14:57 »

Здравейте,ще се подлагам на следните неща преди сватбата:))Солариум,избелване на зъби и козметик,вече си направих перманентна уста и вежди danceg
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: януари 14, 2012, 16:53:32 »

Аз мисля да отида няколко пъти на козметик за почистване на лицето - ако някой има наблюдения колко струва и колко пъти е добре да се направи преди сватбата може да сподели. Също така ще си оформя веждите при козметик, макар че обикновено се справям сама с тази задача и не се получава никак зле. На някаква специална диета няма да се подлагам - ще сваля един-два килограма след зимата по естествен път. В момента пия от тези добавки, които укрепват ноктите, косата и кожата и бих казала, че има някакъв ефект. За късите си и тънички мигли реших да пробвам бадемово масло - казват, че помагало. Ще видим...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: януари 14, 2012, 18:17:06 »

 аз по принцип не ходя, но ще се жертвам за солариум, и така или иначе пак ми е време за таблетки бирена мая или нещо витаминозно от този тип за кожата. Ноктопластика също.
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #426 -: февруари 11, 2012, 14:27:23 »

Ем и аз почвам сега със солариума  :bravo:Зъбките другия месец,а козметика 3 седмици преди сватбата:))Искам и няколко килца да сваля,но ще видим дали ще мога,че хич не мога да спазвам диети.Ем от бирената моя не се ли пълнее,така съм чувала де blush
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #427 -: февруари 11, 2012, 14:39:09 »

Солариум е нещо, без което няма да се размина и аз. След зимата малко трябва да се освежи тена, обаче никога не съм ходила. Аз бързо почернявам и лятно време ми стига да се разхождам навън.

Може ли малко съвети за начинаещи със солариумите? Къде ходите, какви продукти ползвате? Колко често се ходи и колко време се стои там?

« Последна редакция: февруари 11, 2012, 14:40:47 от kiwi » Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: февруари 11, 2012, 14:44:01 »

Аз само през козметик ще мина-за веждите и почистване на лицето.
Бирената мая с мъжо много я използваме-по десетина хапчета на ден пием,нали сме спортисти,и трябва да си набавяме витаминчета ежедневно.Не сме качили и грам,но майка ми твърди че апетита и се засилвал от бирената мая,при повечето хора май е така,оттам идва сигурно и качването на някой и друг килограм,но аз си мисля че е индивидуално всичко.От опит мога да кажа,че помага страшно много и за косата,и за ноктите Bravo

kiwi,за солариума много зависи от кожата ти.Моята например е много бяла ,трудно хващам тен,по-скоро изгарям и за първи път в солариума бях за 3 или 5 минути ,не си спомням точно вече.Ходих няколко пъти за по толкова време,но не ми се отразяваше добре и минах на автобронзанти :huh:Може би е добре да питаш на място ,да ти изготвят програма и да си купиш кремове на солариум .
« Последна редакция: февруари 11, 2012, 14:53:33 от gothic_queen » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: февруари 11, 2012, 15:47:07 »

Ем и аз почвам сега със солариума  :bravo:Зъбките другия месец,а козметика 3 седмици преди сватбата:))Искам и няколко килца да сваля,но ще видим дали ще мога,че хич не мога да спазвам диети.Ем от бирената моя не се ли пълнее,така съм чувала де blush
аз също искам отзиви после за солариума Миме, не съм ходила никога. smile Къде , колко, дали ще си доволна, че аз съм след теб,чак края на август е сватбата.
За бирената, ами аз съм слаба и даже ми е от полза, ама досега не виждам да съм напълняла от нея. blush
Зъбите нямам мнго нужда, а и ме е страх, после доста хора ми казаха че се оплакват от венците и им ставали по-чувствителни зъбите и не можели без специална паста. не знам , предполагам че е индивидуално, но аз не смея.
Активен
abrakadabra
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #430 -: февруари 12, 2012, 14:44:55 »

За солариума - момичета започнете около месец, месец и половина преди датата, изберете си нормален, а не 'турбо' солариум за траен тен и не ходете повече от 2 пъти в седмицата. След соларуим човек мирише на пърлено пиле, но не се къпете поне час след процедурата. А за продължителността на сеанса - попитаите в салона където ще ходите - много зависи кога са му сменяни лампите(не бива да надвишават 700часа работа) и колко е мощен.
Надявам се да ви е полезно това инфо:)

А за избелването на зъби - не го правете. Качественото избелване на зъби струва около 600 на ред. Отделно зависи колко пломби и т.н имате. Всичко друго необратимо уврежда зъбите, и ефекта е отново временен. Ако искате пробвайте паста за зъби със сода.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: февруари 12, 2012, 15:38:21 »

Благодаря за инфото за солариума,  от полза ми е!
за зъбите- аз затова не смея.. а това избелване скъпото за което говориш, имаш ли наблюдения върху някой който си го е правил, да разкажеш ? мерси smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: февруари 12, 2012, 15:54:43 »

Аз ще ходя 2-3 пъти на почистване на лице. Зъбите - само зъбен камък. Иначе солариум - да!
Активен
abrakadabra
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #433 -: февруари 12, 2012, 16:20:03 »

Ами аз бях пощуряла да си избелвам зъбите и започнах да събирам информация от приятели, които си ги избелваха с различни технологии, от зъболекари, от частни клиники .... И така установих, че най-малко вредно е именно това избелване. В различните клиники цената варира, но е около 600 лв на ред. Отделно ако имаш например правени пломби, те трябва да се направят наново, за да съвпада нюанса на бялото. Отделно не пушиш, не ядеш и не пиеш нищо оцветяващо зъбите. Ефектът трае около година-две, според това как си ги пазиш. Но пък определено ефектът е видим. Може да има различни странични ефекти, като най-честите са чувствителни зъби и разрушен емайл.
Ако питате свойте зъболекари със сигурност ще ви дадат още подробности
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #434 -: февруари 12, 2012, 18:10:14 »

Абракадабра да моето избелване ще е 800 лева при мои приятел зъболекър.Процедурата е годност 10 години(нова техника)Пломби нямам нито една нито оцветяване на зъбите,даже са ми доста хубави,но заради цигарите ги избелвам(до сега с лентичките).Чуствителността на зъбите е възможна в първите месеци след процедурата,и докато я има,трябва да се използват едни спецялни пасти,но всичко отшумява.90% от моите дружки са с избелени зъби и определено резултата е зашеметяващ,заслужава си,така че ,ако някои иска да има блестяща усмивка нека го направи,а не да не го прави!Еми душица ще ти пиша за солариума,но една позната ходи тук в Лиляна и каза,че е с нови лампи и страхотен,та мисля там да ходя danceg
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines