Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:07:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разкрасяването преди сватбата...  (Прочетена 149936 пъти)
 
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: април 25, 2011, 08:35:59 »

Не чакай на този преглед от медицинските  blush. Най-добре отиди или на дерматолог или на добър козметик, а може и на 2те и виж какви съвети ще ти дадат.
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #406 -: април 25, 2011, 08:48:11 »

Да, може би имаш право, че не е добра идея да се чака на него. Те там със сигурност претупват нещата... Но дерматологът като цяло заедно с козметика са хората, които най-добре знаят какво е добре точно за твоята кожа и няма да се притесняваш дали няма да се появи нежелана странична реакция, ако се довериш на продукт, използван от друго момиче или просто си вземеш нещо, което се рекламира. Успех, panteryx!
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: април 25, 2011, 09:19:55 »

 Аз не съм се интересувала още по този въпрос, но доколкото чета във форума, медицинските изследвания, които са необходими за гражданското, включват преглед от дерматолог. Може да използваш възможността да попиташ за някакво мехлемче, което ще помогне. smile Good luck
[/quote]


Виж това не го знаех  huhhuh.gif еми ще питам ,но това се получи при мен още през бременноста,преди това не съм имала никакви кожни проблеми. nea
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #408 -: април 25, 2011, 11:03:33 »

рanteryx , зависи много къде си вадиш медицинското. Но според мен лицето си е доста важна част от тялото, така че отиди при някое "име" в дерматологията, за да си спокойна. Не рискувай точно преди сватбата.
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: април 25, 2011, 11:15:23 »

Медицинските освен кръв - друго незнам какво ще ти гледат, че и някой и кръв не дават. Така, че отиди си на дерматолог да ти е спокойно.
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #410 -: април 28, 2011, 15:18:47 »

И аз не съм много запозната с тези медицински... И съм съгласна с вас, че си трябва  лекар за това, макар че тези следродилни петна са доста разпространени, т.е. на много жени се появяват след раждане тъмни петънца на различни места по тялото. Поне така съм чувала. Чувала съм също, че има доста решения за тях - кремчета, терапии разни и т.н. Но трябва да се потърси специалист, който да определи най-подходящия метод за отстраняването им smile Успех, мила panteryx! Пиши какво е станало!
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #411 -: май 10, 2011, 12:29:43 »

Момичета, търся си добра маникюристка в София. Харесала съм си маникюр с едни цветя и трябва да може да рисува добре, за да го направи. Хубаво ще е да е някъде по-централно, но и в по-крайните квартали ще отида, ако си струва  smile
Активен
drazena
Ентусиаст
**
Публикации: 84


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: май 29, 2011, 12:34:03 »

Моята сватба съвсем наближи и почти всеки ден имам някакъв разкрасяващ "ангажимент" - солариум, маникюр, педикюр, почистване на лице, следващата седмица продължавам със солариума, записала съм си час за пробни прическа и грим, сватбата е чудесен повод да се поглезя  girl_wink
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: юни 06, 2011, 15:58:25 »

Момичета, аз пък сама май сглупих. Ходих преди месец на кола маска на целите ръце и сега близо до раменцата, но по долу съм цялата обрината. Ужасно е -мажех се с гентамицин, но ефекта за след 2 седмици е минимален и сега по спешност ще търся добър дерматолог, защото роклята ми е тип бюстие и направо не ми се мисли ако остана така.  sad
Активен
drazena
Ентусиаст
**
Публикации: 84


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: юни 06, 2011, 19:44:38 »

ellimink, много неприятна ситуация, на мен също ми се получава така, но минава за няколко дни, а за ръцете специално ползвам епилатора след няколко кола маски. Имаш време още сигурна съм, че ще се подреди всичко чудесно good
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: юни 06, 2011, 22:31:07 »

дана наистина проблема се оправи,аз лично си минавам ръцете с тримера и все едно съм ги минала с епилатора,много съм доволна нито имам обриви нито нищо,защото по принцип и моята кожа е проблемна
Активен
sweet_miminka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: юли 05, 2011, 14:13:33 »

Да ти кажа честно тичай бързо на лекар . Аз съм се видяла в чудо от кола маска . Една некадърница ми обърна растежа на космите и всеки един се забива и става на ужасна пъпка! Сега си ходя космата  и се мажа с мехлеми, има 10 месеца до сватбата , а аз нямам надежда да се оправя!
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: юли 05, 2011, 20:03:12 »

Момичета, излязоха ми някакви пъпчици по деколтето и умирам!  bqsnasym Никога не са ми излизали, но точно сега явно им е звездния миг! Започвам някаква агресивна битка с тях и до сватбата ги няма!  beating
Активен
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #418 -: юли 11, 2011, 16:35:07 »

Monikamariaсигурно е от притеснение и с тея жеги... blum
така аз да попитам кое е първото водещо нещо...първо гримът и после прическата или първо прическата и според нея се определя гримът? huhhuh.gif
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: юли 11, 2011, 18:25:32 »

silvaki, ако говориш за избора на грим и прическа, аз мисля, че и двете зависят от концепцията на сватбата и тоалета ти. А не едно от друго. А за поставянето, първо се прави косата и след това гримът.  smile
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines