Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 12:17:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Халките - 10-част"  (Прочетена 141278 пъти)
 
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: юни 27, 2012, 19:40:46 »

Така си е Веси!Много точно казано  give_rose
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #421 -: юни 27, 2012, 19:54:33 »

Offtopic Благодаря ви момичета! Много ме успокоявате ...  Wink
 Майка ми вчера като ги видя и каза "Трябваше да си поръчате еднакви, нали ти казах?!"..
Аз си вкарах филма, че не си отиват изобщо, а така се бях въодушевила... 100 пъти ги гледах и почнах да се чудя...  huhhuh.gif
Но щом ви харесват се успокоявам, че не сме сгрешили в избора Wink
Нашите са подобни ни по широки,неговата гладка, а моята с ред камъни. Супер са мен много ме кефят тези модели
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: юни 27, 2012, 20:28:13 »

Ами, по принцип са различни.. мъжкият вариант е същият като моята, но на мястото на камъните имаше бяло злато lol Но милото не я  хареса - скърцала като се върти и тн...Wink Та така... Wink
На мен ми се виждат еднакви (изкл камъните). Нашите първо щяха да са различни, но накрая предложих на моя мъж да си направи като моята и той се съгласи. Подкрепям Веси и самата аз не робувам на това халките да са еднакви, даже не държа й да я носи всеки ден, понеже не си го представям с пръстен  blum
Иначе се спряхме на ето този модел , но без камъните. Понеже ще я нося с годежния пръстен и с камъчета седи грозно.
Активен
Kanna
Ентусиаст
**
Публикации: 136


« Отговор #423 -: юни 27, 2012, 20:53:43 »

Тая нощ ще ви чета, да извадя списък с магазините, които са най-препоръчвани и които са били най-коректни, защото срам, не срам, да споделя, че халките ги оставихме най за накрая pardon...днес пообиколих и се оказва, че ни искат 20 дни за изработка, което ще означава да са готови 2-3 дни преди сватбата, което ми се струва доста несериозно, разбира се от наша страна. blush
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: юни 27, 2012, 20:59:08 »

Пробвай в Esper - и там има срок за изработка, но питат дали те устройва, ако ти е много ги правят по-бързо. Имахме такъв случай - близки се сетиха 1-2 седмици преди сватбата, че им трчбват халки и там им ги направиха по-бързо smile
Активен
Kanna
Ентусиаст
**
Публикации: 136


« Отговор #425 -: юни 27, 2012, 21:15:48 »

Да, те са ми едния вариант. Много са мили, посетихме ги по случай годежния пръстен, но в крайна сметка не го взехме от тях. Исками се да набележа 3-4-5 магазина и да ги обиколим наведнъж, без да губим време и да поръчаме, че наистина няма време, колкото и да е бързо...за след малко няма как хем да станат, хем да ни грабнат! Е, сигурно има как, но да не разчитаме на такъв късмет! pleasantry
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: юни 27, 2012, 23:07:41 »

Да, те са ми едния вариант. Много са мили, посетихме ги по случай годежния пръстен, но в крайна сметка не го взехме от тях. Исками се да набележа 3-4-5 магазина и да ги обиколим наведнъж, без да губим време и да поръчаме, че наистина няма време, колкото и да е бързо...за след малко няма как хем да станат, хем да ни грабнат! Е, сигурно има как, но да не разчитаме на такъв късмет! pleasantry
В диддо стават за 10 дни . писала  съм назад подробно в темата smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: юни 28, 2012, 07:51:02 »

Другият вариант е да си харесате готови. В повечето цитирани магазини има много готови модели.
Да се похваля, че поръчах стоманени халки, понеже нашите са сребърни, а среборото е меко и бързо се драска. Реших да си вземем от стомана, а сребърните да си слагаме само за специални случаи. Днес дойдоха и много им се радвам. Но на мъжа ми ще му кажа чак на 12. Тогава правим 2 месеца от сватбата и това ще е малкият ми подарък за него. Ето моделчето:
« Последна редакция: юни 28, 2012, 08:07:41 от veseto_87 » Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: юни 28, 2012, 08:22:27 »

Веси, много са хубави! Аз съм твърдо за стоманени халки Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: юни 28, 2012, 08:35:32 »

Другият вариант е да си харесате готови. В повечето цитирани магазини има много готови модели.
Да се похваля, че поръчах стоманени халки, понеже нашите са сребърни, а среборото е меко и бързо се драска. Реших да си вземем от стомана, а сребърните да си слагаме само за специални случаи. Днес дойдоха и много им се радвам. Но на мъжа ми ще му кажа чак на 12. Тогава правим 2 месеца от сватбата и това ще е малкият ми подарък за него. Ето моделчето:

Весенце, изглежда много готина и най -важното- здрава smile
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #430 -: юни 28, 2012, 08:45:17 »

Много уважавам твърдометалните халки! Тръгнахме от стомана, през кобалт и хром и го докарахме до волфрам, по-твърдо няма. smile Така че, честито! Любовта ви да е здрава и устойчива като стоманата!
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: юни 28, 2012, 09:02:37 »

Оххх, и аз много си ги харесвам вече като ги видях на живо! Не знам дали ще издържа до 12-ти да ги дам на милото и да си ги носим.
Активен
jelly007
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #432 -: юни 28, 2012, 10:00:58 »

Много съм доволна от Esper. Вчера бяхме там и 40 мин си избирахме халки, момичето беше много любезно и търпеливо. Харесахме си и цените са много добри 75 лв/гр. Има промоция до края на месеца 60лв/гр за обикновените, изчистени модели.Препоръчвам горещо!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: юни 28, 2012, 14:13:25 »

Другият вариант е да си харесате готови. В повечето цитирани магазини има много готови модели.
Да се похваля, че поръчах стоманени халки, понеже нашите са сребърни, а среборото е меко и бързо се драска. Реших да си вземем от стомана, а сребърните да си слагаме само за специални случаи. Днес дойдоха и много им се радвам. Но на мъжа ми ще му кажа чак на 12. Тогава правим 2 месеца от сватбата и това ще е малкият ми подарък за него. Ето моделчето:

Весиии, честито!!! Много са хубави халките - от къде ги поръча? И моля те, устискай до 12-ти - ще се получи страхотна изненада!! LOVING
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: юни 28, 2012, 14:19:44 »

Мерси, Муун. От тук ги поръчах: http://shopix.bg/search/page/3/пръстен
И аз се надявам да устискам, че да е изненада. smile
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines