Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 20:32:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Халките - 10-част"  (Прочетена 141575 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: май 16, 2012, 10:02:06 »

Момичета защо не си поръчате просто сребърни халки.Няма значение дали са златни или сребърни.така ще сте сигурни ,че няма да се покаже жълто.
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: май 16, 2012, 10:17:14 »

Моя годежен половината е с бяло злато и си е ок, една година по-късно. Но не знам дали ще продължи да е така, дали има значение как е направено и т.н. Явно е доста относително!
Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #347 -: май 16, 2012, 10:33:44 »

Аз съм съгласна с gucci. Най-сигурно е за да си остане бял, пръстенът да е сребърен.  pardon На мен годежният също ми е само от бяло злато и след 2 години носене, започна да прозира жълто, а е купуван от скъп магазин с уж високо качество на изработката. За мен обаче не е болка за умиране, харесвам си го и така.  girl_wink
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: май 16, 2012, 14:28:00 »

Да, той ще си остане бял ако е сребърен, но се драска страшно много това сребро! Имам много пръстени от сребро - всички до един са надрани, а ми се иска халките да останат по-устойчиви във времето...
elizabet4eto, значи годежният ти пръстен всъщност не е само от бяло злато, а съм сигурна, че са го продали за чисто бяло злато... Ако не се лъжа и някой друг се беше оплакал от същото ...
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: май 16, 2012, 19:27:17 »

Муунлайт, да ти кажа аз навремето имах класическа златна халка и за 5г непрестанно носене доста се бе надраскала. Вярно, че не толкова, колкото една сребърна халка примерно, но драскотините си ги имаше.
Сега залагам на стоманата и да съм по темата, онзи ден видях една страхотна халкичка и не устоях и си я взех. Дори си я нося, нищо че още не сме се бракували с милото. biggrin Ще кача снимка по-късно да я покажа.
Активен
SUNche
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #350 -: май 17, 2012, 09:04:46 »

Явно много зависи откъде се вземат халки и годежни пръстени. На сестра ми годежният е от Giulian, а халките им са от Esper... годежният е вече на близо 5 години, а халките на 4 и не им е мръднал цвета. Понадраскани са, но са си бели... Може би и ние натам ще се насочим за халки.
Активен
morgana
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #351 -: май 27, 2012, 13:07:33 »

Днес си поръчахме халките  danceg. Спряхме се на вариант стандартна халка, само че половината е от бяло злато, а другата половина от розово (аз много го харесвам smile ). Поръчахме ги от Ge oro, цената на 1 грам е 75 лв. като няма значение дали е от един цвят пръстена или от няколко (което се прави по-трудно). И гравирането е от тях, не си плащаме.

На няколко места ходихме да питаме за халки и всеки път се интересувах какво слагат в златото, но никъде не ми казаха. Казваха, че не знаят, така че ще е на късмет дали ще се покаже жълто под бялото злато, дали ще потъмнеят и т.н. Само за розовото злато знам, че се слага мед, за да придобие този цвят. Та така, много си харесваме халките и нямам търпение да си ги вземем.
Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #352 -: май 28, 2012, 08:00:16 »

Честито, morgana!  give_rose И на мен много ми допада розовото злато! А камъчета ще сложиш ли или ще е изчистена?
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: май 28, 2012, 08:19:50 »

Аз съм за халки от стомана. Среброто също ми допада, но не ми харесва това, че пръстена се деформира след време.
Активен
morgana
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #354 -: май 28, 2012, 08:39:07 »

Честито, morgana!  give_rose И на мен много ми допада розовото злато! А камъчета ще сложиш ли или ще е изчистена?

Без камъчета, иначе точно нашия модел е с камъни (женския пръстен де), но реших, че ще е просто халка smile.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: май 28, 2012, 16:44:04 »

честито моргана !
Ние, да докладвам, си взехме халките от Диддо  yahoo. Отзиви -отлични, най -добре да се комуникира  обаче директно със шефа, че той е по-наясно от жената в магазина  huhhuh.gif . Но иначе последното инфо е че от седмица насам са махнали таксата 20 лв за гравиране.
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: май 28, 2012, 18:42:11 »

Ем, браво, хем сме на една дата, вие сте няколко крачки пред нас smile

Ние бяхме отново в Ge Oro, Ivaney и още един магазин в Скай Сити. Ivaney предлагат много малък избор на халки, но цените им са най-добри, от този магазин, на който не му видях името, имат пък голям избор, но са малко по-скъпи - 80 лв/грам. Май ще се спрем на Ge Oro, 75 лв/грам само искаме да видим и в Еспер какво предлагат, защото имаха интересни модели.

Аз за сега не мога да кажа, че за някоя халка съм си казала "Ето, това е Халката", а приятелят ми по незнайни причини се хвърля на розово злато  Oh my ...  crazy Изглеждало му свежо... то и на мен ми харесва, ама ми е взел годежен пръстен от жълто злато, нося по принцип само сребро и само розово злато ми трябва biggrin
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: май 28, 2012, 18:48:55 »

Да ти кажа и аз бях малко  nea , като ми каза той че иска жълто, а аз нося сребро, а годежният пък е от бяло злато  crazy  sarcastic . Но днес като сложих жълтата халка над белия пръстен ( да се взима предвид че е фин и с едно камъче, сигурно и това има значение за общия изглед върху пръста ) , се оказа че изглеждат много добре заедно. Така че пробвайте заедно с годежния  винаги  good
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #358 -: май 29, 2012, 12:11:02 »

От халките съм много доволна като изработка, но гравирането беше някакъв ужас. Все едно някой пиян ги е чегъртал с пирон отвътре, надписа е изкривен - започват от единят край и стига до другият край. Ужас. Като ги видях щях да припадна, исках да ги претопяват и пак да ги отливат, но милото ме спря - вика, нека надписа да е крив, за да ни е прав пътя заедно. И аз си затраях, успокоена от думите на моето умниче  Bravo
Не гравирайте ръчно момичета, аз исках ръчно и сега съжалявам, гравирайте с лазер ако искате красив надпис.  girl_wink
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: май 31, 2012, 11:35:40 »

От халките съм много доволна като изработка, но гравирането беше някакъв ужас. Все едно някой пиян ги е чегъртал с пирон отвътре, надписа е изкривен - започват от единят край и стига до другият край. Ужас. Като ги видях щях да припадна, исках да ги претопяват и пак да ги отливат, но милото ме спря - вика, нека надписа да е крив, за да ни е прав пътя заедно. И аз си затраях, успокоена от думите на моето умниче  Bravo
Не гравирайте ръчно момичета, аз исках ръчно и сега съжалявам, гравирайте с лазер ако искате красив надпис.  girl_wink

Подкрепям Tsutsi. Нашите халки също са ръчно гравирани. Ако сега трябваше да ги поръчвам, никога нямаше да избера ръчното пред лазерното.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines