Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 23:31:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Халките - 10-част"  (Прочетена 141677 пъти)
 
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: април 26, 2012, 11:30:13 »

Аз също мисля, че няма оскъпяване.
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: април 26, 2012, 16:02:33 »

Халки гравират лазерно в сватбен център София по 4 лв. на халка, не на символ. Гравират и чаши и т.н. Много се зарадвахме, че къде ли не обиколихме и само ръчно, а аз не исках така, исках равномерно и да се събере повече текст. Станаха супер и за 30-тина минути!

пп - ако халките са купувани оттам е безплатно.
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #257 -: април 26, 2012, 16:26:02 »

Нас ще ни гравират халките в златарското ателие, където ги поръчахме. Аз пък точно обратното - харесвам ръчното гравиране  Bravo Тази събота трябва да станат готови , нямам търпение да ги вземем  yahoo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: април 27, 2012, 21:47:35 »

момичетаа, не мога да повярвам- точно това в което уж се разминавахме с мъжа ми, го избрахме най-бързо ! Ей сега си харесахме единодушно халките в Ге Оро! И не съм предполагала, но въпреки че исках бяло злато, като видях как хубаво му стои на него жълтото, а и на мен ми отиваше, ще поръчваме жълто! Ето го моделът- плоски отвътре и отвън халки. Аз искам 4 мм , неговата ще е 5 мм.  smile
75 лв грама е там златото за инфо на другите булки, хубаво обслужване. Пробвах и с разни камъни, шарени халки също, но искахме да са ни еднакви, а на него хич не му стоеше друго освен изчистен модел. smile

Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: април 28, 2012, 09:26:03 »

emmmmmy, честито. Много красива халка.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: април 28, 2012, 09:31:40 »

честито-харесват ми  give_rose
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: април 28, 2012, 14:37:46 »

Браво Емиии, халките се страхотни и ние мерихме същите, много са красиви ЧЕСТИТОО smile
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: април 28, 2012, 16:26:10 »

emmmmmy, честити халки. Много хубав и изчистен модел, ние също се спряхме на класиката - семпъл модел от жълто злато.

А я разяснете какви са предимствата/недостатъците на ръчното и лазерното гравиране, че в сряда ми предстои да ходя до Сватбения център да си взимам роклята и може и за гравирането да реша нещо.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: април 28, 2012, 19:14:25 »

Благодаря ви,  give_rose  това което ми направи впечатление на другите места е най-вече отношението- иска се от нас да знаем всичко , където и да идем като младоженци да избираме. Било то халки, рокля или т.н. А принципно като клиент не съм длъжна да разбирам формули за преобразуване на цена при 18 К  злато при замяна, да речем. Има идиоти, които стоят и пуфтят, когато им зададеш най-нормален въпрос от типа на за колко изкупувате 14 К... diablo
На едно място в Младост в малкия Сити пойнт, има едно ателиенце Gold,  в което продавачът ме попита защо искам с 1 мм по -тънка халка от мъжа ми  shok shok .... В крайна сметка на другите места сами ни предлагаха моята да е по -нежна, затова и малко по - тънка. Уби ме.... angry и при това бе супер напрегнат като поведение. Иначе цената е добра, 68 лв за грам.
В сватбения център също бяхме, добро отношение, но отново трудност да намерим семпли халки- всичко е с украси, пък и нямаше повече избор на място от Ге оро. А аз не мога да купя халка която не съм пробвала или поне мъж ми , за да знаем как стои и как се усеща на ръката. А там имаше нашият модел само на каталог.  sad
Цените обаче са по-добри в сватбения. Ге оро- 75 лв на грам, сватб. център- 68 лв на грам. В Ге оро изкупуват 14 К на много добра цена- ако не ме лъже паметта- 44 лв на грам. В сватбения изкупуват и 18 К злато на цена от около 51 лв по формулата им за изчисление.
Дано съм била полезна.
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #264 -: април 28, 2012, 20:36:26 »

emmmmmy, днес ходихме в Ге Оро и ни казаха 85лв/гр. angry За магазина в Скай сити ли става въпрос?
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: април 28, 2012, 21:14:40 »

за жалост, на мн места има подобни не на място отношения... някои хора не знаят как да работят с клиенти  nea добре, че при нас за халките имаше доста избор и си разгледахме спокойно (ама то като има някакви връзки винаги е по-добре в тая държава...  girl_impossible)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: април 28, 2012, 21:42:50 »

emmmmmy, днес ходихме в Ге Оро и ни казаха 85лв/гр. angry За магазина в Скай сити ли става въпрос?
в скай сити, даже ми го е записала на визитката, жълто злато, 14 К , 75 лв на грам. Да не би да не сте чули правилно ?
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #267 -: април 28, 2012, 21:51:06 »

Мисля, че точно си го чухме и аз, и мъжа ми. Излязоха 800лв и нещо, което като цялостна цена ни устройва, но все пак. И ни казаха един месец предварително за поръчката.
Можеш ли да ми кажеш какви са вашите размери и колко гр ще излязат, защото според мен продавача беше доста не наясно. Аз съм мярка 53, а той ми каза 56.
« Последна редакция: април 28, 2012, 21:54:55 от alla » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: април 28, 2012, 23:11:44 »

Мисля, че точно си го чухме и аз, и мъжа ми. Излязоха 800лв и нещо, което като цялостна цена ни устройва, но все пак. И ни казаха един месец предварително за поръчката.
Можеш ли да ми кажеш какви са вашите размери и колко гр ще излязат, защото според мен продавача беше доста не наясно. Аз съм мярка 53, а той ми каза 56.
ами беше момиче продавачката- нали говорим за Ге оро, горе, до ескалатора? Около 11 гр, размерите не помня като цифри crazy . и ми даде само своя визитка, доколкото разбрах предимно тя е там. Да не би да говорим за две различни места....
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #269 -: април 29, 2012, 07:58:54 »

Не, същото е мястото, но при нас беше момче. Може то да е ново и да не е наясно още.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines