Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 08:17:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата - как точно протича всичко ?- III -та част  (Прочетена 149671 пъти)
 
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: август 11, 2013, 17:27:43 »

Аз мисля да ме забули кумата преди да дойдат да ме вземат и като ме откупи милото да ме разбули и воала да си ми виси на косата до след първия танц. Воала ми е по - хубав разбулен затова така ще си го нося.
Активен
magi_89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72


21.09.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: август 16, 2013, 08:52:09 »

Аз мисля това да е нашия план :
14:30-всички се събират у младоженеца
15:20 - тръгват за нас
15:30-16:30 сме в къщи, като ние ще избягаме за 20 мин да се снимаме
17:00-ритуала
17:40-18:30 - снимки, а за гостите уелкъмдринк
18:30 - ресторант.
за гим и прическа още незнм, защото не съм имала пробни.
КАк ви се струва?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #362 -: август 16, 2013, 09:38:20 »

аз мисля че трябва да започнете по-раничко и да отделите поне час за снимките, те са много важни според мен само 20 минути ми се виждат недостатъчни  pardon, а и защо толкова време ще сте вкъщи? Около половин час си е достатъчно  girl_wink
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: август 16, 2013, 09:40:05 »

magi_89 какво е разстоянието от дома на младоженеца до булката?
Имай предвид, че:
1. Гостите няма да дойдат навреме при младоженеца.
2. Няма да се тръгне в точно уречения час, а ще има замотване.
Винаги си давай малко аванс, за да не стане прекалено прибързано и напрегнато всичко.
Активен
magi_89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72


21.09.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: август 16, 2013, 09:47:06 »

Когато сме у нас има само 20 мин защото истинската фотосесия ще е след ритуала. Там просто ще направим няколко снимки защото има страхотно място. От тях до нас е около 5 минутки. Може би трябва да изместя всичко с 30 мин., но пък дъщеричката ми спи до около 3 часа, та и това взимам в предвид...
Ужас!. Това май е по-трудно и от разпределението по масите angry
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #365 -: август 16, 2013, 14:56:37 »

Графика си е добър, може и да не го местиш. Но ще напиша пак и отново - консултирайте се с вашия фотограф, той е човека , който ще даде мнение за фотосесията!
Активен
Ice_Princess
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: ноември 11, 2013, 11:55:36 »

Здрaвейте!

Въпросът ми по отношение нa зaхрaнвaнето нa млaдоженците от свекървaтa и всичко остaнaло, свързaно с нея. Проблемът е, че мaйкaтa нa годеникa ми е починaлa, a бaщa му е сaм. Кой е удaчно дa я зaмести? Мaйкa му имa сестрa, но не е сигурно, че ще може дa присъствa нa свaтбaтa. Мaйкaтa нa бaщa му също е aлтернaтивa. Моля зa съвет и идеи!  sad
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #367 -: ноември 11, 2013, 12:00:57 »

Ice_Princess Може само майка ти да ви захрани, тя да изгирае улогата на тъща и свекърва случва се на доста сватби, няма нищо странно в това smile


Успех  give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: ноември 11, 2013, 12:05:43 »

^ good
На много места се практикува свекървата и тъщата да захранват заедно. При вас ще е само тъщата.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: ноември 11, 2013, 12:07:22 »

Здрaвейте!

Въпросът ми по отношение нa зaхрaнвaнето нa млaдоженците от свекървaтa и всичко остaнaло, свързaно с нея. Проблемът е, че мaйкaтa нa годеникa ми е починaлa, a бaщa му е сaм. Кой е удaчно дa я зaмести? Мaйкa му имa сестрa, но не е сигурно, че ще може дa присъствa нa свaтбaтa. Мaйкaтa нa бaщa му също е aлтернaтивa. Моля зa съвет и идеи!  sad
която от двете изброени, му е по-близка емоционално, тя трябва да захранва. ако въобще поиска той някоя от двете.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #370 -: ноември 12, 2013, 20:06:42 »

Здрaвейте!

Въпросът ми по отношение нa зaхрaнвaнето нa млaдоженците от свекървaтa и всичко остaнaло, свързaно с нея. Проблемът е, че мaйкaтa нa годеникa ми е починaлa, a бaщa му е сaм. Кой е удaчно дa я зaмести? Мaйкa му имa сестрa, но не е сигурно, че ще може дa присъствa нa свaтбaтa. Мaйкaтa нa бaщa му също е aлтернaтивa. Моля зa съвет и идеи!  sad

Не са малко случаите, когато някоя от майките отсъства по едно или друга причина. Практиката е доста гъвкава в такива ситуации. Може захранването да направи присъстващата майка, сестри, лели, братовчедки, приятелки ..... в общи линии който младоженците преценят че имат желание да е. Така че тъщата да направи захранването е често срещано като вариант.
Вие сте тези които преценяват кой да е ?!
Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #371 -: ноември 13, 2013, 21:48:53 »

За съжаление майката на моя годеник почина.... За това си мисля дали да прескочим момента със захранването...ще има достатъчно други ритуали като разчупване на питка, ритане на менче, хвърляне на цветя, жито, монети и др.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #372 -: ноември 14, 2013, 19:54:55 »

За съжаление майката на моя годеник почина.... За това си мисля дали да прескочим момента със захранването...ще има достатъчно други ритуали като разчупване на питка, ритане на менче, хвърляне на цветя, жито, монети и др.
Всичко е във вашите ръце,
Няма проблем при влезнето да има само една наздравица, ако искате и менчето - също.
Пак Ви уверявам че нещата са гъвкави и всичко може да се случе така както решите.
Разбира се важен момент е как всичко това ще бъде поднесено, за да бъде убедтлно и да не предизвика странични емоции.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #373 -: ноември 17, 2013, 15:48:39 »

Да, захранването в ресторанта спокойно може да се пропусне. Ако преди това има църковна венчавка, където свещеникът захранва, или пък това се направи в ритуалната зала от ритуалчика, просто стават много "захранвания". Без съмнение, който и да замести свекървата, на момчето ще му е мъчно за майка му.
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: ноември 17, 2013, 18:53:26 »

искам да си начертая горе долу някакъв график кога,къде,какво ще се прави.някой може ли да ми каже ритуала в гражданското колко е дълъг и в църквата също.Благодаря предварително. Bravo
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines