Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 07:57:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата - как точно протича всичко ?- III -та част  (Прочетена 150255 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: януари 29, 2013, 22:50:05 »

Нашата е на 25 август. И аз това си мисля, че ще е доста горещо и по-добре ресторанта да е когато малко преминат горещините.
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #136 -: януари 29, 2013, 22:55:05 »

Еми според мен да, говорих и с фотграфите и с видепто те бяха категорични че трябва да се измести откротия ритуал максимално късно заради жегите, особено заради горкия младоженец, с риза и сако моето любовче както неможе да търпи топло само му трябваше един обеден ритуал в разгара на август да плувне в пот, а да не говорим че най красивите снимки стават точно в този участък от деня, при залязващо слънце!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: януари 30, 2013, 09:31:34 »

Нашата е на 25 август. И аз това си мисля, че ще е доста горещо и по-добре ресторанта да е когато малко преминат горещините.
нашата беше на 26 август , гражданското около 17 часа и нещо и умряхме  от жега! Така че колкото по-късно, толкова по-добре, наистина.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: януари 30, 2013, 09:59:18 »

Ами аз се надявам, че след жегата в София (от където ще доидат младоженеца и кумувете) в Банкя (където винаги е с няколко градуса по-ниска температурата от София) няма да им е толкова жега в 15-16.
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #139 -: януари 30, 2013, 11:40:50 »

ratatui уелкъм дринка е добър вариант - така няма да се притеснявате ако се забавите повече - ще сте спокойни, че гостите са ангажирани с нещо и няма да се изнервят  good а и междувременно може да ги настанят  smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: януари 31, 2013, 17:02:44 »

Вчера при срещата с един ДЖ, като му казахме плана за сватбана каза, че 2 часа били много за снимки, един час щял да ни стигне, максимум час и половина, защото ние нямаме къде да патуваме- при нас всичко е на 5мин. едно от друго. И сега се чудя 2 часа какво ще правим- ресторанта ли да местим по-рано или да отидем по-рано и да си провим снимки с гостите в градината на ресторанта. После те да влезнат към 19, да се настанят, а ние малко след тях.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: януари 31, 2013, 17:05:44 »

Вчера при срещата с един ДЖ, като му казахме плана за сватбана каза, че 2 часа били много за снимки, един час щял да ни стигне, максимум час и половина, защото ние нямаме къде да патуваме- при нас всичко е на 5мин. едно от друго. И сега се чудя 2 часа какво ще правим- ресторанта ли да местим по-рано или да отидем по-рано и да си провим снимки с гостите в градината на ресторанта. После те да влезнат към 19, да се настанят, а ние малко след тях.
аз мисля че в крайна сметка е ок 2 часа и ще ти кажа защо- след ритуалната, имахме нужда, особено заради жегата, да поседнем за 15 мин сами с фотографа, без гости и шум.  като сложиш още 10 мин отиване до ресторанта, оставяне на багажите и влизане, и ето ти почти час и половина за фотосесия. а да си направите сесия с гостите в градината, също е супер идея. good
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #142 -: януари 31, 2013, 18:17:57 »

Вчера при срещата с един ДЖ, като му казахме плана за сватбана каза, че 2 часа били много за снимки, един час щял да ни стигне, максимум час и половина, защото ние нямаме къде да патуваме- при нас всичко е на 5мин. едно от друго. И сега се чудя 2 часа какво ще правим- ресторанта ли да местим по-рано или да отидем по-рано и да си провим снимки с гостите в градината на ресторанта. После те да влезнат към 19, да се настанят, а ние малко след тях.

За продължителността на фотосесията, не трябва ли да говориш с фотографите, а не с DJ -я? shok
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: януари 31, 2013, 20:28:02 »

Ами вчера докъто обсъждахме нещата, той ни питаше кое кога е и сам каза, че е много, каза и че сватбата ни ще продължи най-много 7 часа, т.е. до около 2ч. през ноща. Той просто правеше разчет на времето ни.
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #144 -: януари 31, 2013, 20:46:34 »


 Два часа не са много за фотосесия, още повече, ако имате и видеозаснемане, защото ще може да отделите по малко време и за двете. Най-важното е, че ще имате време за паузи, в които взаимно да отдъхвате, а тогава се раждат и свежи идеи, и ситуации.  good Едва ли ще ви доскучее... smile Но трябва да е съгласувано с половинката, защото някои мъже започват да нервничат и след 20 мин. и това не е приятно за никого. Girl_hide Насила хубост не става...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: януари 31, 2013, 20:52:59 »

Ами надявам се да не му писне бързо! А на фотосесията кумувете присъстват ли?
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #146 -: януари 31, 2013, 21:10:38 »

Ами мисля че да, при нас освен кръстниците ще присъстват и всички шаферки и шафери :-), мисля че така снимките ще станат мн шарени и интересни :-)
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #147 -: януари 31, 2013, 21:17:13 »


 По ваше желание smile Както и шаферчета, но имайте предвид, че ако са много малки не винаги се получава...усещат, че от тях се иска нещо и започват да се инатят  - малко е изнервящо  tease Освен това идват и родителите им, след тях и други хора, почват да звънят телефони, да се бърка в чанти и нещата се разводняват...Добре е да има отделено време за снимки с гости и друго - за младоженската фотосесия...
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #148 -: януари 31, 2013, 21:20:15 »

Ами мисля че да, при нас освен кръстниците ще присъстват и всички шаферки и шафери :-), мисля че така снимките ще станат мн шарени и интересни :-)

 Да, с възрастните шафери и шаферки е супер! good
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #149 -: януари 31, 2013, 21:22:01 »

Не ние нямаме деца-шаферчета всички са възрастни, три жени и трима мъже, момичетата с пепляви феерични шифонени дълги рокли, а момчетата с пепеляви папионки и черни костюми, аз мисля че за сесията на плажа с нас ще паснат много на пейзажа, за малкоте деца съм съгласна тях рядко мижеш да ги строиш и не бих се изнервяла с дребосъци, като и без това ще тр да действаме бързо и стегнато, за да не ни чакат гостите вечно.
« Последна редакция: януари 31, 2013, 21:28:05 от Мрявка » Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines