Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 23:29:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 20 -та част  (Прочетена 201342 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 28, 2012, 11:10:03 »

Не я откривам... pardon може ли линк?
Ето я роклята :
Активен
Mystique
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 28, 2012, 17:13:23 »

Много красиви рокли, момичета! give_rose
Аз съм си заплюла една в Асеновград, скоро ще отида да си я пробвам пак...  sarcastic
От много време съм си я харесала, но не смея да мисля за покупка или някакво ангажиране, понеже все още не съм обиколила всички магазини, а и сватбата ни ще е чак в средата на Септември.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 28, 2012, 18:26:07 »

Моята бъдеща рокля мина вече химическото (че от сватбата на кака не е прана) и блесна все едно е нова  Yes danceg тия дни ще се накипря и ще ви я покажа, но ще има поправки по нея (по-скоро добавки, дали някаква дантела или ръкавчета)
за дантела съм мислела за това
http://avenue-charmyrose.com/wp-content/uploads/2011/11/alvina-valenta-2012-weddding-dress-91531.jpg
http://www.northsb.com/images/weddingdress/High%20neck%20Wedding%20Dresses-5p.jpg
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 28, 2012, 18:33:01 »

_Ezra_ ти ще си с роклята на сестра си ли? Супер! Ние с моята сме доста различни, като стил, пък и аз най-нахално я преженвам  blum Аз в един момент обмислях да взема на майка ми роклята, но й с нея сме доста различни, като стил и нейната рокля няма да ми седи добре smile
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 28, 2012, 18:35:53 »

ylith, според мен щом разполагаш с парите, по важното е да имаш роклята, за която мечтаеш и искаш. И какво като на Пиротска можеш да си купиш по-евтина рокля - това няма да е ТВОЯТА рокля. Не знам за какви суми говориш, но въпреки всичко, щом свекърва ти иска да направи този жест и има възможност- защо не. Достави й радост и си купи роклята, която искаш.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 28, 2012, 20:52:58 »

Не-не е като тази в галерията.
благодаря за подкрепата, ylith,
 give_rose
ето това писах в предната тема

Цитат
Не трябва да се тревожите толкова мн. ако се шие, ако сте избрали добра шивачка  good моята рокля е шита и мн. си я харесвам, а следващия месец ще ходя да пооправим някои неща (тъй като роклята е била на кака ми от нейната сватба, но аз мн. я харесвам и не исках да имаме още една рокля да виси на закачалка, та ще променим някои неща с шивачката по нея ), а самата рокля бе излязла към 800 лв преди 2 г.  smile Мога да отделя пари за нова, но съм решила че за мен не е толкова важно да е нова, пък и все пак е от близък
Активен
peps_01
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



« Отговор #36 -: февруари 28, 2012, 22:16:23 »

_Ezra_, щом ти харесва и не те притеснява, че роклята е била на сестра ти (в крайна сметка не е била на някой чужд или непознат), защо да не я използваш. Аксесоарите и излъчването ти ще й предадат съвсем друг вид (според мен)  smile Аз също съм против висенето по закачалките на няколко стотин лева, които съм носила само няколко часа (имам опит от бала, а тогава трябваше след 2-рия час да я сваля, тъй като бюстието щеше са падне). Но въпреки това си признавам, че ирационалното ще надделее и ще затворя нови пари в нещо, което повече няма да облека...
Кalama, роклята ти наистина е прекрасна, це бъдеш повече от прекрасна  smile
« Последна редакция: февруари 28, 2012, 22:24:44 от peps_01 » Активен
Kalama
Сватбар
***
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 28, 2012, 22:32:57 »

Аха... crazy

Аз много мисля по въпроса след това какво ще я правя тази рокля. И като чета тук, че има момичета които нямат възможност изобщо да си купят рокля много ми се иска, след като мине моята сватба да предоставя роклята си на заем на някоя такова момиче. Честно да си кажа от чиста сантименталност иска, да я запазя, за това само ще услужа. Но до тогава има време smile

Просто така си споделям.
Активен
Mariela_d
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #38 -: февруари 28, 2012, 22:47:29 »

Здравейте,
аз също скоро ще бъда булка. Харесах си модел на рокля. Живея в Пловдив и ако някой може да ме насочи към добро ателие ще бъда много благодарна!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 29, 2012, 00:44:44 »

Ами на мен късно ми дойде идеята да бъда с роклята на сестра ми, отначало и аз си мислех да купувам нова; но като видях нейната как само стои, а е много красива и мн.красиво стои и на нея и на мен  blush реших, че ако заменя нещо ще се получи добре. Моята рокля от бала също стои и беше за няколко часа. Ако беше сега щях да си взема красива рокля, по-скъпа, но такава която да мога да сложа пак.  smile а тази, с която бях на бала е с разни украси и като за кънки на лед (по-къса е, наподобява тия, с които играят на кънки на лед  smile )
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: февруари 29, 2012, 07:42:14 »

Здравейте,
аз също скоро ще бъда булка. Харесах си модел на рокля. Живея в Пловдив и ако някой може да ме насочи към добро ателие ще бъда много благодарна!

Мога да ти препоръчам моят дизайнер. Намира се точно срещу дома на младоженците. Ако искаш повече инфо кажи и ще ти пиша на ЛС
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: февруари 29, 2012, 09:31:38 »

Mariela_d, за Пловдив мога да ти препоръчам Принцес. Цените са малко по- високи, но съм виждала техни рокли и са наистина страхотни. Предварително се запазва час за мерене. Ето линк към сайта им. В Асеновград също има добри ателиета.
Активен
Mystique
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: февруари 29, 2012, 09:53:47 »

Подкрепям sunset. Роклите на Princess са много хубави! Дори бих казала, че почти достигат ефекта на по - скъпите рокли. Цените варират около 700 - 900лв. + -
Платовете са хубави, изработката също, а жените са много сериозни, отнасят се добре с клиента и обгръщат с внимание!
Била съм там и препоръчвам!
Активен
Kalama
Сватбар
***
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 29, 2012, 12:46:00 »

В Смолян има една фирма, която прави хубави рокли и не са им скъпи- Аз и Ти.
В Бургаския форум има доста булки с рокли от там.
Активен
shorty
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: февруари 29, 2012, 20:12:59 »

В Смолян има една фирма, която прави хубави рокли и не са им скъпи- Аз и Ти.
В Бургаския форум има доста булки с рокли от там.

Моята рокля е на "Аз и ти", много е красива, а цената й е направо  Oh my ...
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines