Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 21:08:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 20 -та част  (Прочетена 190910 пъти)
 
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 27, 2012, 09:58:18 »

michelle, благодаря ти за ъпдейта  biggrin
Явно покрай емоциите от вчера изобщо не съм забелязала този така важен детайл, че промоцията е изтекла преди три месеца  pleasantry.
Така или иначе и 920 лева за рокля са ужасно много за моя бюджет, който е около 500 лева. Но сега като знам какво ми стои добре, мисля да отида със снимката в Асеновград и да си я шия там.  smile
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 27, 2012, 14:45:54 »

Момичета поздравления за роклите!Честито!Аз в събота отивам в Асеновград,при Нели Праматарова,там е единствената рокля която съм пробвала и мисля че се харесах  pardon ще и покажа още един модел и там заедно ще решим коя да бъде...пред голяма дилема съм долната част на роклята ми искам да е обемиста с 3 или 5 обръча ,но не мога да реша дали да е сатен или тюл....
Как ще бъде по-добре според вас?
Когато имам възможност ще кача и двата модела...
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 27, 2012, 14:57:39 »

Само за справка моята рокля мисля че е с 4 или 5 обръча и няма тюл. Много е лека и противно очакванията ми е доста удобна.
Аз лично съм за сатена...не съм фен тюла пък и сатена пада по тежко!
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 27, 2012, 15:04:02 »

Да и аз мисля така,но сатенената тежи страшно много...поне тази която пробвах smile
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 27, 2012, 15:39:34 »

Момичета поздравления за роклите!Честито!Аз в събота отивам в Асеновград,при Нели Праматарова,там е единствената рокля която съм пробвала и мисля че се харесах  pardon ще и покажа още един модел и там заедно ще решим коя да бъде...пред голяма дилема съм долната част на роклята ми искам да е обемиста с 3 или 5 обръча ,но не мога да реша дали да е сатен или тюл....
Как ще бъде по-добре според вас?
Когато имам възможност ще кача и двата модела...

Аз лично харесвам повече тюла. Лъскавината и тежестта на сатена не ми допадат особено, но все пак това е въпрос на вкус smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 27, 2012, 17:17:49 »

От София съм. Майка ми се смили над мен и ще ме спонсорира. Ще идем днес в аътлета и ще вземем някоя от роклите за 90 лв  smile
моята е от аутлета и е нормална на вид, в смисъл не е нещо мръсна или недоизкусурена. просто ги юркай повечко за детайлите от корекцията, ако се наложи и се разходи повечко с троклята из магазина.
успех !
точно там има тип булченски бални рокли по 90 smile
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 27, 2012, 18:01:17 »

Lovelica, в някоя от другите теми бях чела, че няма да отидеш на бала си, а може само да излезнеш с приятеля си, за да "разходиш роклята", от което си правя извод, че ще имаш рокля. След като категорично си решила да не ходиш на бал, защо не спестиш парите за абитуриентска рокля и не ги дадеш за сватбена. Извинявай, ако звучи като намеса, само давам съвет. Предполагам, че си обмисляла такъв вариант.
Активен
VNAA
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #22 -: февруари 27, 2012, 20:17:15 »

Bulka88, и аз в събота мисля да се разходя до Асеновград и да видя какво изобщо ми стои. Ако ми позволят да се снимам ще покажа снимки. Стискайте палци да намеря моята рокля. Сватбата е юни, тъй че имам още малко време за бездействие  danceg
Активен
Medeia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



« Отговор #23 -: февруари 27, 2012, 21:26:33 »

Момичета поздравления за роклите!Честито!Аз в събота отивам в Асеновград,при Нели Праматарова,там е единствената рокля която съм пробвала и мисля че се харесах  pardon ще и покажа още един модел и там заедно ще решим коя да бъде...пред голяма дилема съм долната част на роклята ми искам да е обемиста с 3 или 5 обръча ,но не мога да реша дали да е сатен или тюл....
Как ще бъде по-добре според вас?
Когато имам възможност ще кача и двата модела...

Попринцип, ако няма достатъчно плат, подплата или тюл под сатена обръчите прозират и се очертават. Обърни внимание на този детайл, за да не се разочароваш. Сигурна съм, че която и да избереш, ще се чувстваш най-специалната. Все пак това е твоят ден...е, и на младоженеца Wink
Активен
Kalama
Сватбар
***
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 27, 2012, 22:42:38 »

Ще ти я шият предполагам?

не, оригинала ще е smile
Активен
peps_01
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



« Отговор #25 -: февруари 27, 2012, 23:41:52 »

Kalama, роклята ти е божествена!   Bravo Ако не е тайна на коя марка ти е и за колко, може да си писала по-рано, но съм нова и не мога да се оправя още  blush Само, ако искаш да кажеш  smile

А по въпроса за тюл или сатен, аз лично обожавам тюл, сатенът нещо не ми харесва - мое мнение. А ако тюлът е съчетан с органза, става още по-красиво. Много ми харесва обема, но да го нямаше обръчът, а то няма как да стане без него  smile
Активен
Kalama
Сватбар
***
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 28, 2012, 00:11:53 »

надхвърли определения бюджет
от Италия ще се купува
не искам да казвам точната цифра, но няколко хиляди евро е
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 28, 2012, 00:33:26 »

Между другото за булките с нисък бюджет тези дни като се разхождах по молове и магазини да си търся тъмно синьо сако, видях, че са изкарали пролетно-летни колекции и имаше съвсем хубавки летни бели рокли в диапазона 35-60лв.
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 28, 2012, 10:45:36 »

Аз май си харесах рокля... Страхотна е! Вчера я пробвах и имам малко забележки, но така или иначе ще ми я шият от магазина и ще я коригираме според моите желания  smile Само още се чудя за цената.. по-малко е от вашите бутикови рокли, свеки (тя държи да я плати) е казала, че каквото си харесам, тя няма забележки, но аз все още си мисля, че не може роклята за 5 часа да струва, колкото халката ми за цял живот... След този магазин минах и по пиротска и като видях там за тези пари, че и повече, какво предлагат и изтръпнах - тази е доста над тях като вид и качество...
Активен
Kalama
Сватбар
***
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 28, 2012, 11:07:46 »

Kalama, роклята е супер. На мен ми е много любима тази линия. Моята ще е със същата линия, но друг модел. Дизайнът на роклята мисля, че е на Маги Сотеро.

Да, на Maggie Sottero е.
Всички рокли са им страхотни.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines