Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:42:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Изненада в самия ден!  (Прочетена 132099 пъти)
 
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: януари 10, 2014, 20:26:42 »

Супер си го измислила  Wink
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #61 -: януари 11, 2014, 07:26:21 »

И на мен много ми допада Bravo
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: януари 11, 2014, 09:23:04 »

Аз ще му спестя изненадата в деня. Не е фен на изненадите той, обича да контролира ситуациите. И без това ще е адски емоционален ден.
Активен
ona_neg
Гост
« Отговор #63 -: март 06, 2014, 11:35:00 »

Аз се чудя дали да му приготвя нещо. Чух отзиви от забавна изненада за младоженеца на сватба, която ми хареса и я обмислям.

Булката взема микрофона и започва да говори, че мъжът вече официално е нейн съпруг и всичките му други жени трябва да върнат ключа от неговия дом. В този момент една по една се изреждат много жени (гости на сватбата) и оставят пред младоженеца по един ключ, в крайна сметка пред него остава куп от около 30 ключа и СМЯХ в залата.

Идеята не е никак лоша, стига съпругът и гостите да имат чувство за хумор  yahoo
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: март 06, 2014, 11:46:11 »

На нашата сватба изненадата беше при взимането, когато го пускат на вратата му дават договор за получаване на булката и в него трябва да напише 5 обещания, които ще спазва. Разрешителният подпис беше на баща ми, а шаферката и кумът бяха свидетелите от двете страни . Нямах купуване и това беше доста забавно.
Инъче моят мъж ме изненада, като беше организирал 30 минутен полет с малък самолет  yahoo Всички са знаели освен мен  pardon
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: април 25, 2014, 13:22:44 »

Момичета вие какви изненади сте замислили в самият ден за вашите младоженци?

Аз мисля за моят младоженец да взема някои дребни подаръчета, които да дам на брат му да му даде сутринта преди сватба, като почне да се приготвя, например една нова чаша, в която да си изпие кафето на която да пише I do и датата на сватбата, диск с песни за подготовка от сорта на Eye of the tiger и някакви надъхващи и между тях шеговити, например 'Банкси на лалета' и някакви други дребни и забавни подаръчета, но още не съм решила какви точно.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #66 -: май 14, 2014, 11:39:40 »

Изненадата, която направих (не помня дали съм я споделяла), беше много лична. Не говоря за тези, които бяха по взимането на булката например. Бях поръчала предварително табелка за вратата с общата ни фамилия. Вечерта се прибрахме в нас и му я подарих. Това беше най-неочакваното нещо за мъжа ми - че ще има подарък на сватбата ни и то реално след сватбата, когато беше минала цялата дандания. Беше много мил момент!
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #67 -: май 14, 2014, 12:25:15 »

Изненадата, която направих (не помня дали съм я споделяла), беше много лична. Не говоря за тези, които бяха по взимането на булката например. Бях поръчала предварително табелка за вратата с общата ни фамилия. Вечерта се прибрахме в нас и му я подарих. Това беше най-неочакваното нещо за мъжа ми - че ще има подарък на сватбата ни и то реално след сватбата, когато беше минала цялата дандания. Беше много мил момент!

Точно това съм намислила и аз хех smile само незнам кога да го поднеса,но имам 4 месеца да го измисля smile
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юни 29, 2014, 16:14:32 »

Ние сме решили да си разменяме подаръци. Идеята ни е да си ги разменим в деня преди сватбата, но да ги отворим в деня на сватбата в присъствието на някой близък, който на направи клипче на реакциите ни при отварянето на подаръка.  smile
В темата за подарък на младоженеца писах какво съм му подготвила за сега - сребърна плочка, на която са гравирани всички важни за нас дати до момента на сватбата, с географските координати на въпросното място. Неговата работа е пряко свързана с навигацията и мисля, че е оригинално решение да няма оправдание, че е забравил някоя годишнина lol
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юли 25, 2014, 07:41:44 »

Моята изненада ще са ръкавелите. Той знае, че аз ще ги взимам (днес очаквам да ги доставят), но не знае какви са. Няма и да пиша тук какви са, защото ми знае nickname-a във форума и може да се присети да потърси biggrin
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: януари 16, 2015, 11:43:16 »

За изненада мисля и аз да взема табелка с нашата фамилия. Въпросът е кога да я дам? Прочетох вариант за след самата сватба като всичко приключи. Ще се радвам ако още някой сподели идея
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: януари 16, 2015, 12:06:09 »

Йей, melita, това с табелката с фамилия е много хубава идея.  Bravo Bravo Може и аз да се възползвам от нея.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: февруари 11, 2015, 10:11:19 »

Аз ще го направя също, като ще е когато останем само двамата в хотела, след цялата дъндания smile  yahoo Girl_hide
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: февруари 11, 2015, 17:20:08 »

Аз писах в друга подобна тема, ама да се оплача и тук. Исках един от любимите му рапъри да дойде и да изпълни няколко парчета, свързах се с него и ...той ми отказа. Изобщо никакъв интерес не прояви.
Продължавам да съм в търсене на изненада. Такава, която ще бъде пред всички.
А лична ще си получи, когато се оженим реално.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: февруари 12, 2015, 09:05:43 »

Ох и ММ много би се зарадвал да му пее някой от тези откачалки smile Но, определено ще го спестя този подарък.. Нещо друго ще е.. И аз искам Бионсе ама няма  funnytooth
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines