Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 21:24:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Изненада в самия ден!  (Прочетена 132359 пъти)
 
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #45 -: май 02, 2012, 09:51:05 »

И аз мисля нещо за изненада, но засега нищо не съм измислила.  girl_impossible Няма да мога да прочета нещо подобно, защото ще ревна  cray
Активен
kir40
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #46 -: юни 15, 2012, 14:04:17 »

Ако искаш изненадата да е незабравима пропусни да отидеш на свадбата бъди сигурна ще го помни цял живот diablo diablo diablo diablo
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #47 -: юни 15, 2012, 14:27:00 »

Кирчо,  търсим изненада със щастлив край smile Ама скрий се някъде, аз си мислех, че като дойдат да ме вземат от къщата, ще отворя прозореца и ще инсценирам бягство от стаята с табела -Булка smile и кротичко ще им следя сеира от друга стая, ама нямахме време...
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #48 -: юни 15, 2012, 16:19:45 »

Намаме толкова стаи. Иначе идеята е супер  tease
Аз пък мисля да се скрия на балкона на кухнята, а вратата на стаята да я заключа  yahoo Надявам се, че няма да изкъртят вратата  funnytooth
Активен
pepitoo
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #49 -: ноември 01, 2012, 21:56:24 »

Според мен ще е добра изненада ако му наемете спортна кола или мотор ако обича бързите скорости.
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 18, 2013, 18:38:00 »

Току що спретнахме изненада и за моя младоженец. Ще облечем една приятелка като булка и ще я сложим в друга стая. Тя ще е с истинска булчинска рокля, даже и було ще има, даде я една съседка, вярно доста демоде е, но ще свърши работа. Милото ще отвори първо стаята с фалшивата булка. Тя ще е с гръб, така че в първия момент 100 процента ще се заблуди и даже ще се изненада на ретро визията ми. После ще влезе при мен. :danceg:мисля, че ще е забавно и определено няма да го очаква. Имам само леко притеснение дали ще разбере правилно майтапа и дали изненадата ще е приятна.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #51 -: януари 19, 2013, 09:27:42 »

Подобни изненади с втора булка се правят често. Ако лъжливата булка е някоя позната на преклонна възраст, няма за какво да се сърди младоженецът. Добре е кумът да знае предварително, за да се подготви и да участва адекватно - да "похвали" лъжливата булка и да се мъчи да убеди младоженеца да си я вземе нея. Wink
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: януари 19, 2013, 11:10:03 »

Младо момиче е...и то хубавко...Шегувам се, че може да си остана затворена в стаята и да тръгнат без мен  girl_impossible Нямаме подходяща по-възрастна, все са сериозни жени и няма да се навият на такова нещо. Мислим момичето да го начервим с някое по-изкрящо червило и да й намажем и бузите с червило, за да си личи, че е за майтап все пак.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: февруари 20, 2013, 10:57:20 »

Младо момиче е...и то хубавко...Шегувам се, че може да си остана затворена в стаята и да тръгнат без мен  girl_impossible Нямаме подходяща по-възрастна, все са сериозни жени и няма да се навият на такова нещо. Мислим момичето да го начервим с някое по-изкрящо червило и да й намажем и бузите с червило, за да си личи, че е за майтап все пак.

Хахаха, това е страхотна идея  good Само като си го представих и прихнах в смях  Bravo Аз все още мисля за изненадата. Толкова много идеи има тук, а и си мисля и за други.. Като се насоча към нещо конкретно ще кажа  blum
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: февруари 20, 2013, 20:25:25 »

Току що спретнахме изненада и за моя младоженец. Ще облечем една приятелка като булка и ще я сложим в друга стая. Тя ще е с истинска булчинска рокля, даже и було ще има, даде я една съседка, вярно доста демоде е, но ще свърши работа. Милото ще отвори първо стаята с фалшивата булка. Тя ще е с гръб, така че в първия момент 100 процента ще се заблуди и даже ще се изненада на ретро визията ми. После ще влезе при мен. :danceg:мисля, че ще е забавно и определено няма да го очаква. Имам само леко притеснение дали ще разбере правилно майтапа и дали изненадата ще е приятна.
Хихихи....много яко!  Bravo
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: февруари 22, 2013, 16:07:02 »

Младо момиче е...и то хубавко...Шегувам се, че може да си остана затворена в стаята и да тръгнат без мен  girl_impossible Нямаме подходяща по-възрастна, все са сериозни жени и няма да се навият на такова нещо. Мислим момичето да го начервим с някое по-изкрящо червило и да й намажем и бузите с червило, за да си личи, че е за майтап все пак.

или за най-сигурно - може да е някой негов приятел..мъж имам предвид. Ще е голям майтап. Страхотна ти е идеята!!! smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #56 -: февруари 22, 2013, 19:35:37 »

Това с приятеля ще е голям майтап biggrin Ако някой го направи да покаже после снимки с физиономията на младоженеца biggrin biggrin biggrin
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: февруари 22, 2013, 22:48:12 »

Хаха biggrin Много забавно би се получило наистина   good И понеже и моето мъжле и кумовете са с доста голямо чувство за хумор си мисля, че би станало голямо шоу yahoo Пък и повечето ни приятели са така....и ще паднат големи базици danceg 
Въпреки това мисля, че ще срещна проблем в намирането и убеждаването на някой давлезе в ролята на "фалшивата булка"
Активен
angelova_29
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #58 -: август 15, 2013, 14:28:46 »

Идеята е доста забавна, но само, ако си сигурна, че и на мъжът ти ще му се стори така и ако е такъв тип. Ако не е обаче - представяш ли си, притеснен и очакващ момента, който е толкова силен и помнещ се цял живот, толкова емоционален и тази изненада ще му дойде малко не намясто. После като те види, няма да е същото. Но при положение, че се омъжваш за него, май най-добре знаеш кое би му харесало.
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: януари 10, 2014, 12:00:51 »

Ние и двамата си падаме малко романтици и сме доста емоционални...

затова реших да му подготвя някаква такава изненада Понеже си живеем заедно предната вечер ще го изпратя да си спи при майка си и ще й заръчам да му остави някакво писъмце в стаята след като заспи, за да го намери сутринта като се събуди.

Примерен текст:
"Когато за първи път те целунах, разбрах, че искам да го правя всеки ден до края на живота си. Щастлива съм, че имам привилегията да те обичам. Чакам те вкъщи - ще бъда момичето в бяло.
Обичам те.."

А после, когато ме купи от братята ми и всички такива стресови за него моменти преминат, искам да изгоня всички от стаята и да останем насаме за 5 минути.
Представям си просто колко хубаво ще му стане като им кажа: "Сега искам всички вие да излезете, за да целуна бъдещия си съпруг насаме"

В самия ресторант вече съм подготвила една шега, заедно с Ди Джей.
Той ще каже: "Сега ще помоля всички гости за малко внимание, защото булката има подарък за своя любим. Моля младоженеца да дойде при мен......Така-а-а-а за да си получиш подаръка обаче трябва да изпълниш едно малко условие. Понеже днес ти е ред да казваш "да" ще ти задам няколко въпроса, а ти трябва да отговориш ДА на всичките.
"Ще миеш ли чиниите след вечеря?"
"Ще обичаш ли тази жена винаги?"
"Ще се заглеждаш ли по други?" - на този въпрос съм сигурна, че той ще се запъне, а гостите ще избухнат в смях.

И ей такива закачки - 5 въпросчета някъде.

Самият подарък ще представлява също закачка.
Ще бъде нещо като талон-абонамент за "антиглавоболие" или пък по-романтично "Абонамент са ежедневни сутрешни целувки" Нещо такова - това още го мисля.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines