Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 04:17:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Изненада в самия ден!  (Прочетена 132078 пъти)
 
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #15 -: март 07, 2012, 17:48:46 »

Аз съм намислила като изненада-подарък за сватбата да дам на една позната художничка да  нарисува картина от наша снимка (не мога да избера още коя) и отзад да му напиша стихотворение, писано от мен за нас.
Сиурно ще му го дам като свърши всичко вечерта или на другия ден, на самия ден не мисля, че ще ни е до това...
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 13, 2012, 10:23:21 »

michelle  На въпросната сватба, на която си била  с клипчето от моменти на младоженците, как точно беше направено ..като слайдове с текст или само слайдове с картинки. И отделно от музиката някои разказваше ли нещо или само си вървеше и всички го гледаха?!
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #17 -: март 13, 2012, 15:21:12 »

 Беше като слайдшоу със снимки, между които имаше вмъкнати текстове. Доколкото си спомням, беше разделено на три основни части - история на булката, история на младоженеца и тяхната обща история до деня на сватбата. Първите две включваха снимки още от бебешките им години. Идеята беше да се представи как една малка принцеса (булката) винаги е чакала и търсила своя принц (младоженеца) и той нея също. Всичко това беше разказано с по 5-6 изречения за всяка от трите части, вмъкнати не едновременно, а през няколко снимки. Всичко това на фона на музика, като общо да е имало 5-6 песни  smile
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 13, 2012, 15:26:22 »

Когато аз се омъжвах приятелите на съпруга ми са го завели в деня на ергенското му парти в едно звукозаписно студио и са го накарали да запише любовна песен за мен.
В деня на сватбата в разгара на партито, ми я пуснаха.По средата на песента едва разбрах, 4е е той изпълнителя.
НЕзависимо от него аз му подготвях същата изненада без да знам за неговата, само че просто песен която му изпях на живо.
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 16, 2012, 15:43:35 »

Gery79 доста добро съвпадение се е получило и може би е било и доста интересно, не само за вас, а и за гостите - Браво smile  good
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 16, 2012, 15:59:08 »

Да,браво!!!  Bravo
Аз не мога да измисля никаква изненада...а с пеенето съм многоооо зле smile
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 17, 2012, 09:33:03 »

 Oh my ... Bulka88 и аз съм като теб ... до сватбата ми остава месец, но не ми идва нищо подходящо наум, което да трогне моят мъж smile Ще си поблъскам още малко мозъчните клетки, а пък да видим накрая ... затова давайте идейй smile  Bravo
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 19, 2012, 10:49:23 »

Момичета помагайте smile
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 19, 2012, 11:09:40 »

Момичета ... имам проблем. Когато вече бях решена изненадата за моя годеник да е слайдове със снимки и нещо написано от мен, ударих в греда ... мислих си, че нашият ДЖ ще има техника, с която да го покажем на всички гости, но той няма такава. Разпитах на няколко места, но .. имате ли си и на идея откъде мога да се набавя с такава под наем, магазини .. сайтове или нещо такова. Търсих, но нищо не намерих ...  crazy
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 19, 2012, 11:15:43 »

Кумата ме навива да направим някакъв танц за мъжете ни - ние двете и шаферките (макар че едната приема всичко толкова негативно, че се съмнявам да участва... но все тая). Нещо лесно, просто да ги изненадаме, та може и това да направим, само да измислим нещо  blum
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 19, 2012, 11:17:15 »

Момичета ... имам проблем. Когато вече бях решена изненадата за моя годеник да е слайдове със снимки и нещо написано от мен, ударих в греда ... мислих си, че нашият ДЖ ще има техника, с която да го покажем на всички гости, но той няма такава. Разпитах на няколко места, но .. имате ли си и на идея откъде мога да се набавя с такава под наем, магазини .. сайтове или нещо такова. Търсих, но нищо не намерих ...  crazy
tOnItKaTa, не знам от кой град си, но по принцип в по- големите градове има от къде да се намери презентационно оборудване под наем. Ето няколко сайта:
http://bgoffice.biz/
http://www.oborudvanepodnaem.com/index.php?m=320&lang=1&oborudvane=60134&podnaem=1&col=1
http://www.congresseng.com/bg/proektori/
Дано съм помогнала give_rose
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 19, 2012, 11:55:55 »

AliTia, благодаря ти! Ще се опитам да се свържа с въпросните фирми, за да видя как стоят нещата. Аз съм от провинцията и е малко по-сложнично, но дано ми се получи smile
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: март 29, 2012, 21:25:42 »

Хайде, момичета ... давайте идейки ... ще правя видео презентация на милото със снимки на двамата от малки до годежа ни за изненада на сватбата ... ако вие сте на мое място какъв текст бихте включили (текст към всяка снимка с описание към нея? стихотворение, и снимките просто да си вървят като фон или ... какво?? ) давайте идейки smile 
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 29, 2012, 21:45:39 »

Аз бях правила преди години подобно нещо, но беше албумче. Под всяка снимка имаше част от текст от песен в зависимост от снимката, периода от връзката ни, в който е направена и т.н.
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: март 30, 2012, 09:16:57 »

veseto_87 това е хубава идея, но мен като чели ми се иска и отделен текст, които Дж-я да поднесе на гостите - хем вълнуващ, хем леко шеговит и трогващ, но не зная още какъв да е и под каква форма  Oh my ..., а времето ми накъсява доста smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines