Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:04:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Изненада в самия ден!  (Прочетена 132062 пъти)
 
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: март 13, 2015, 09:05:06 »

Момичета,въпреки че имам доста време съм решила през целия сватбен ден да валят изненади от мен за младоженеца. Искам да се почувства специален, за никого не е тайна,че всички гледат булката,само за булката се говори и т.н. а младоженеца кучета го яли. Вече е в ход първата изненада. Поръчах дървени сърца с двете ни имена и датата на сватбата,които имат магнит за закачане на метални повърхности. След около седмица ще бъде при мен и ще ви го покажа.
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: март 13, 2015, 20:31:32 »

Lorka хубава идея. От къде си поръчала сърцата?
Активен
svetlana_krumova
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #92 -: март 18, 2015, 11:14:52 »

Здравейте. И на мене ми се иска с нещо да изненадам моя любим, но за сега не се сещам нищо по различно от някаква бележка (писъмце) , поставена така, че да си я види само той преди да тръгне от вкъщи. Имам още време да мисля - юли ще е сватбата.
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: март 18, 2015, 11:17:11 »

Това с писъмцето и аз ще го направя. Мисля и за чаша с имената и датата или нещо такова,в която да му направят чай или кафе сутринта.
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: март 21, 2015, 09:46:12 »

Пристигна ми магнитчето  yahoo
Сега само остана да измисля къде да крия три месеца pardon


* IMG_20150321_0927412.jpg (52.57 KB, 640x480 - видяно 750 пъти.)
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #95 -: март 21, 2015, 10:32:00 »

И аз искам да направя няколко изненади на половинката в самия ден. Още умувам. Имам една идея, но ще я споделя само, ако успее да се реализира, защото съм суеверна, а е по- вероятно да не стане и без това. Това с бележките по джобовете също мисля да го направя. Той не е от града и ще остане на хотел предната вечер. Мисля да помоля в хотела да му направят палачинки за закуска (Много обича) и да му ги сервират в стаята с кафе, а може и някакво забавно писмо да сложа към тях. Когато си избирахме първа песен той искаше различна от тази, на която се спряхме, но склони заради мен. Мислех си да изнамеря някой да изпее тази, която искаше, като поздрав от мен към него. Но май няма да имаме нито един пеещ гост, а да каня певици няма да мога да си позволя smile Идеята за "Groom's survival kit" също е симпатична.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #96 -: април 29, 2015, 09:39:07 »

Такааа аз също се записвам smile Засега съм намислила да му оставя едно писъмце, което да си прочете сутринта като се събуди и в плика ще е първият подарък - табелката за врата smile Дървените сърчица също много ми харесват, а и той си пада по всичко дървено, така че и тях ще ги вмъкна някъде...другата ми идея е презентацията със снимки и текст, но още нз дали да е за нас двамата за пред всички гости или лично само от мен към него smile Имам време до септември, ще помисля Wink
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #97 -: април 29, 2015, 13:55:39 »

Идеята за  "Groom's survival kit" звучи доста интересно, ще споделите ли повече, ако някой го е направил в действителност? give_rose
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #98 -: април 29, 2015, 15:28:50 »

SummerMoon, идеята я видях в нета.


Само че това е само идея. Всеки може да го модифицира според своя мъж smile. Идеята е да съдържа някакви дребни, но полезни неща, които хем да го зарадват, хем да му влязат в употреба.
Това според мен е по-приложимо, ако младоженецът е на хотел, както ще бъде моят. Иначе повечето неща ги има налични у дома си. Но все пак би могло да се стъкми нещо.

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #99 -: април 30, 2015, 08:09:17 »

Хихи и това е мн яко...моят кит ще бъде в шаферките и кумата, но се съмнявам кума да се сети за него да направи нещо подобно така че крада идеята и аз Wink
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #100 -: април 30, 2015, 10:27:39 »

Идеята е абсолютно жестока,така че и аз мисля да я приложа! Bravo blum
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юни 17, 2015, 16:58:54 »

Аз вчера се записах в другата тема за подаръците на младоженеца, но сега видях, че май тази е по-подходяща. Направо ще си копирам отговора, за да не се повтарям.
Много ми е трудно, когато стане въпрос за подаръци. Много искам да му купя нещо специално, което да е лично и да покаже колко много го обичам.   heart Е, да ама нищо не мога да измисля.
Първо исках нещо, което да му подаря на самия сватбен ден и си мислех, че мога да му наема човек, който свири на перкусии , защото той много обича и би се зарадвал. ОБАЧЕ, от скоро ми говори дали няма да е добре да наемем такъв човек и това значи, че няма да е никаква изненада. Това не е нещо кой знае колко романтично, но такава беше първоначалната ми идея. Ще ми е любопитно да споделите и вашите идеи   smile

Да си призная много ми харесва идеята за клип с любими песни и текст, който ще се покаже на сватбата. Така тъкмо ще му върна жеста от предложението. heart Само, че този път аудиторията ще е още по-голяма. Не съм сигурна и ди джея дали разполага с такава техника.

Табелката за врата също ми хареса, но не знам колко е подходяща на този етап, защото все още не живеем сами.  nea

Със сигурност ще му напиша някакво писъмце, но може би няма да му го прочета лично, защото няма да успея да си сдържа сълзите. Може би ще му го оставя да си го прочете сам, когато се събуди преди сватбата.

Лорка, много ми допада идеята да има изненади за него през целия ден.
От къде си поръчала тези сърца? Много ми харесват.
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #102 -: юни 17, 2015, 21:09:18 »

Аз от всичките си идеи успях да осъществя само тази с писмото. Не успях да му отделя много време, защото у нас беше лудница последните дни, а и го оставих за петъка. Наложи се да го напиша за пет минути и не беше много оригинално, беше кратичко, но пък искрено. Бях купила специална хартия - в тон със сватбената ни декорация, а и на всичкото отгоре беше напечатана с някакви надписи от рода на "You're so sweet, so kind, so awesome" biggrin Та добре се получи. Бях направила проект и исках да си изпринтя листа за писмото, но в печатния център се оказа, че файла го няма на флашката ми, та добре, че те изнамериха отнякъде тези листи, които паснаха идеално. Идеята ми беше да го дам на жената в ресторанта, но понеже забравих, го дадох на майка му, която също спа в хотела. Помолих я да го даде от мое име на хората в ресторанта с молба да му направят палачинки и кафе и да му ги сервират в стаята сутрина. На сутринта докато фризьора ми оправяше прическата получих смс "Най-прекрасната! <3" и разбрах, че изненадата ми е сработила smile После разбрах, че освен закуската и писмото жената в ресторанта беше добавила и една роза и се беше получило още по-хубаво. Май не съм споменавала, че направихме изненада и на кумовете. Направихме им чаши, на чашата на кумата бях нарисувана аз с надпис "I can't say I do without you", а на чашата на кума - същия надпис, но с рисунка на младоженеца. Занесох ги в хотела им и помолих да им занесат кафето в стаята в сватбената сутрин в тези чаши. Бяха се изкефили и те много. smile Та така... скромно, но от сърце.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юни 17, 2015, 21:35:47 »

flutter, моля те, не изчезвай от форума - генератор на идеи си. Едни от малкото новости, които виждам тук идват от теб.  Bravo
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #104 -: юни 17, 2015, 23:17:02 »

Хихи, Черешке, много ще се радвам, ако на някой му хрумне някоя идейка покрай моите. Мисля, че всички бихме раждали повече идеи, ако спрем да мислим за това "как се прави", или "как го правят другите" и започнем да мислим повече "аз какво обичам", "ние какви сме", "ние на какво се радваме"  и т.н. По отношение на изненадите - много обичам да правя. smile
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines