Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 15:19:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО - 4 част  (Прочетена 185309 пъти)
 
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #105 -: юли 09, 2013, 21:43:45 »

здравейте, на мен също ми предстои сватба (в Русе), но ми трябва фотограф за Елена. Може ли да ми препоръчате.
Активен
Matilda
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #106 -: юли 11, 2013, 10:02:17 »

Здравей,аз почти приключвам с моята подготовка за сватба избраласъм си екипите ,чаши, халки,покани ,агенция /само за украсата на ресторанта/,самия ресторант в арбанаси.Моята сватба също ще е вечерна и с изнесен ритуал,ако искаш може да ми пишеш на лични за повече подробности!

Здравей, бих искала да попитам, дали имаш инфо за цената на изнесен ритуал в Елена и каква е цената, която ти си платила, защото това, което аз разбрах е 360лв и ми се струва доста/
Активен
Matilda
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #107 -: юли 11, 2013, 10:08:46 »

Здравейте, момичета. Искам да споделя своят опит като вече минала по този път. Не знам дали моделаторите на сайта няма да изтрият това съобщение, смятайки го за реклама, но ще рискувам. За нашата сватба за DJ избрахме Краси, той беше зает и ни даде едно от неговите момчета, а водящата ни беше Венета (ако искате контакти -пишете ми на e-maila). Останахме много доволни и от двамата! Видеооператорът ни се казва Спартак, а форографът е Петър Крусев. Адмирации и към работата на двамата. Не сме се срещали с други, защото и четиримата ни ги предложиха приятели, а и първото ни впечатление беше удобрително и не сбъркахме с тях. Пожелавам ви късмет в търсенето!

Здравей, можеш ли да ми кажеш каква е била цената на DJ и, дали задължително е съпроводен с водеща?
мерси
Активен
Matilda
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #108 -: юли 11, 2013, 10:20:51 »

ЗДравейте,

Интересува ме, дали някой е бил в ресторант Усоето, гр Елена и какви са впечатленията за организиране на сватба.

Ще съм благодарна за всяка информация!
Активен
Matilda
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #109 -: юли 11, 2013, 10:58:16 »

Здравейте,

може ли някой да ми предложи DJ за Велико Търново, но не с отделен водещ, а сам?
Активен
tsutsa13
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #110 -: юли 20, 2013, 18:30:22 »

Здравейте,

може ли някой да ми предложи DJ за Велико Търново, но не с отделен водещ, а сам?
Мисля ,че сам водещ няма да ти свърши работа има ритуали които се водят от водещия ,ако държиш сватбата да ти се получи разбира се, пък и не вярвам цената да е толкова различна,това са нещата от които не можеш да спестиш може да спестиш от снимки с по евтин фотографи по евтина украса, по евтин ресторант но от екип DJ и водеща както и от видео нали това ти оставакакто и госите ти да са довални а не някой да им притупа нещата,дори и фотото е важно аз наблегнах на тях .Екип от бодеща и DJ, Фото и Видео с това няма компромис!Ако те интересува мога да ти препоръчам екип и т.н!

Активен
tsutsa13
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #111 -: юли 20, 2013, 18:32:26 »

здравейте, на мен също ми предстои сватба (в Русе), но ми трябва фотограф за Елена. Може ли да ми препоръчате.
Мога да ти препоръчам Стефан Русанов,аз ползвах него.Пакета си заслужава,който предлага!
Активен
tsutsa13
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #112 -: юли 20, 2013, 18:38:11 »

Здравей,аз почти приключвам с моята подготовка за сватба избраласъм си екипите ,чаши, халки,покани ,агенция /само за украсата на ресторанта/,самия ресторант в арбанаси.Моята сватба също ще е вечерна и с изнесен ритуал,ако искаш може да ми пишеш на лични за повече подробности!

Здравей, бих искала да попитам, дали имаш инфо за цената на изнесен ритуал в Елена и каква е цената, която ти си платила, защото това, което аз разбрах е 360лв и ми се струва доста/
Значи аз изпозвах неформален ритуал т. е. подписахме предния ден предварително в обшината с кумовете,това струва за горна Оряховица 18лв.,а ритуала ми го направи водещата на екипа който ми води сватбата, за гостите беше като истинскии никой не разбра ,че тя не е от общината.Ако имаш интерес мога да ти дам координати на екипа имат и сайт!
Активен
tsutsa13
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #113 -: юли 20, 2013, 18:40:35 »


Точно този екип за който ти писах са водили сватба там!
« Последна редакция: юли 20, 2013, 18:44:42 от tsutsa13 » Активен
tsutsa13
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #114 -: юли 20, 2013, 18:52:04 »

момичета, някой ще прави ли сватба в Рачев Резиденс? ако да, как се разбирате с г-н Рачев и маркетинг дамата?

Здравей,аз направих на 13.07 .2013 и не се притеснявай малко са странни,но се разбрахме зависи какво искаш и си го отстоявай и една малка подробност има но не искам да я коментирам пред всички ще ти пиша на лични!Но не се притеснявай не съжалявам за мястото всички бяха очаровани и персонала е добър!
Активен
tsutsa13
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #115 -: юли 20, 2013, 18:54:21 »

Бих ти препоръчала да отидеш и сама да направиш дегустацията, ние с моят съпруг така постъпихме, бяхме си поръчали 3 варианта и избрахме един, по наш вкус. Специално ние се спряхме на плодова шампания, много ни хареса на вкус, а и някак си се оказа много подходяща за сватбена торта според нашите представи. Тортата е с лек млечно-сметанов крем, със смлени бадеми има и доста плодове, това беше вътрешността, иначе ми я направиха на 2 нива със захарно тесто, декорацията избрах аз, а те импровизираха в допълнение, на сватбата останах очарована. Доставиха я до ресторанта, без допълнително заплащане. За декорация исках сватбени фигурки и си наех от тях, имат асортимент. Ако имаш допълнителни въпроси, съм на разположение give_rose. В едно можеш да бъдеш сигурна, избереш ли тях, няма да имаш повече грижи около тортата Wink

предполагам че коментирате Лучия  100%  yahoo
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #116 -: юли 20, 2013, 19:04:04 »

Здравейте,

може ли някой да ми предложи DJ за Велико Търново, но не с отделен водещ, а сам?

Познавам едно момче от В.Търново, супер купон прави. Той не води сватби, само ги озвучава. ДЖ Данчо, 0877250371, ангажирахме го за купона на сватбените фотографи в Дряново, може да вземеш отзиви от колегите от района.
Активен
Qnitza
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #117 -: юли 20, 2013, 19:38:40 »

Здравейте!
Избрали сме Търново за нашата сватба в средата на октомври и, тъй като живеем в София и никога не сме живели в Търново, определено ще ми е нужна вашата помощ.
Събитието ще е с около 50 човека и са ми нужни препоръки за подходящ ресторант и хотел за гостите.
Засега обмислям:
1. Алегро - харесва ми това, че можем да настаним голяма част от гостите в хотела (ще има хора с малки бебета и това е важно), а също и удобното местоположение и близостта до обредния дом и парка.
2. Янтра - харесва ми гледката, но ме притеснява това, че настаняването там ще е много скъпо, а и не съм сигурна, че мястото не идва някак твърде "тежко". За толкова малко хора ще се запази само най-вътрешната зала и като цяло няма да е много интимно събитието там, а сякаш ми се иска да е такова...
3. Винпалас - Арбанаси.
Бихте ли дали някакви отзиви и препоръки, а може би и други предложения за ресторант/хотел.

И още нещо - приблизително колко може да струва украсата на ресторант за 50 човека? Насочила съм се към Мериан като агенция за украса, моля споделете мнения "в цифри" smile

Предварително благодаря! smile
Активен
kamelija_goranova
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #118 -: юли 22, 2013, 09:58:41 »

Здравейте!
Избрали сме Търново за нашата сватба в средата на октомври и, тъй като живеем в София и никога не сме живели в Търново, определено ще ми е нужна вашата помощ.
Събитието ще е с около 50 човека и са ми нужни препоръки за подходящ ресторант и хотел за гостите.
Засега обмислям:
1. Алегро - харесва ми това, че можем да настаним голяма част от гостите в хотела (ще има хора с малки бебета и това е важно), а също и удобното местоположение и близостта до обредния дом и парка.
2. Янтра - харесва ми гледката, но ме притеснява това, че настаняването там ще е много скъпо, а и не съм сигурна, че мястото не идва някак твърде "тежко". За толкова малко хора ще се запази само най-вътрешната зала и като цяло няма да е много интимно събитието там, а сякаш ми се иска да е такова...
3. Винпалас - Арбанаси.
Бихте ли дали някакви отзиви и препоръки, а може би и други предложения за ресторант/хотел.

И още нещо - приблизително колко може да струва украсата на ресторант за 50 човека? Насочила съм се към Мериан като агенция за украса, моля споделете мнения "в цифри" smile

Предварително благодаря! smile
Здравей, Qnitza, първо поздравления за Мериан, и ние сме с тях, нашата сватба е на 17.08, имат страхотни идеи, различни са и са иновативни, за цена не мога да ти кажа точно, тъй като много зависи каква ще ти е украсата, тематика,колко цветя искаш и т.н Мериан ще ти дадт оферта, ако не ти се струва добра цената винаги можеш да го обсъдиш с тях и ще променят каквото могат, за да ти хареса...хубаво е да имаш предварително определен бюджет, не че 100% ще се уложиш в него но пане горе-долу да имаш представа...нашата сватба съшо е с 50 човека т.е 52-ма с нас, и бюджета ни е окло 5000 винаги има плюс-минус...ние избрахме Българка на Арбанаси тъй като искахме да е вечерна сватба на открито, пък и честно казано за нашата дата повечето бяха заети...Мога да ти кажа,че съм ходила във Винпалас да говоря и с тях, първо се опитаха да ми набутат агенцията с която те работят предимно, а на мен не ми хареса, после отношението беше меко казано "отвротително"...в Янтра пък ме посрешнаха мънкайки си под носа, все едно изобщо не им се занимаваше, пък и да ти кажа техните зали са голями и ми се струваше че малко ще се губим в тях...За Алегро сам с двете ръце "за" страхтен ресторант, страхотно обслужване и страхотно отношение, не се спряхме на  тях само защото искахме открита сватба а с музикта вечерта ще е проблем. Но мисля че там ще ви хареса good Успех!
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #119 -: юли 23, 2013, 23:59:00 »

Бях на сватба във Винпалас миналото лято и не бих го препоръчала изобщо. Като изключим локацията и даденостите на мястото, всичко друго е просто някаква голяма шега. Госпожата, която е управителка се опитва да го играе и сватбен агент, като честно казано си играе с на хората нервите, както младоженци така и гости...

В Рачев Резидънс беше далеч по-добре като организация и всичко останало, разглеждахме го като опция и за нас, но в последствие сменихме концепцията.
За тези места мога да говоря само като гост, и в първия случай като близка до булката.
« Последна редакция: юли 24, 2013, 00:05:29 от malkabulka » Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines