Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 06:53:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 53   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Стара Загора?  (Прочетена 177505 пъти)
 
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #90 -: октомври 26, 2007, 14:52:09 »

Старозагорски булки, аз доста честичко надниквам в тази темичка и много ми харесва да чета с носталгия за познати места и да се радвам на снимките от сватбите ви (и аз съм от Стара Загора, въпреки че от доста време не живея там).
Видях, че търсите предложения за ресторанти и се сетих, че сватбата на една моя приятелка миналата седмица беше в ресторанта на Старозагорските бани (в ресторанта на хотела (почивната) на Марица-Изток). Снимките изглеждаха прекрасно. Така че бихте могли да проверите и там.
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: октомври 26, 2007, 14:57:39 »

Здравей didibaby
Наистина на Старозагорските бани има хубави местенца. Когато си търсихме ресторант ходихме и до там. В Армира има страхотна лятна градина, където организират ритуали, но беше много скъпо, поне за нас  crazy
Ресторанта на Марицата наистина е много хубав и със страхотно разположение на масите, но за съжаление беше ангажиран за датата, а и решихме, че няма да е много удобно да сме извън Стара Загора, заради малкия.
На сребърното езеро на Колена също е хубаво, даже мисля, че му правят ремонт...
Ето и схемата на Железник, като имате впредвид, че част от местата са сепарета.
« Последна редакция: октомври 26, 2007, 14:59:55 от Jungle » Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #92 -: октомври 26, 2007, 15:10:37 »

Jungle, и твоите снимчици са прекрасни!  Bravo Много ми хареса идеята ти за зелено-златна сватба! А да не говорим колко е сладък шаферът ви! Wink

Ресторант Железник е наистина добро предложение (моят бал беше там, но виждам че сега доста се е променил).
« Последна редакция: октомври 26, 2007, 15:31:12 от didibaby » Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: октомври 26, 2007, 15:43:28 »

didibaby, добре до6ла на гости в на6та теми4ка!!! Welcome

Jungle, по4вам да се стряскам cray, къде 6те се съберем толкова хора, не искам в някой цигански ресторант със с4упени и дебели 4а6и  hysteric

Много ли е дале4 от СТЗ ресторанта на Марица? А Армира къде е?

 
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #94 -: октомври 26, 2007, 15:46:38 »


Много ли е дале4 от СТЗ ресторанта на Марица?
 

Valentinka, ресторантът на Марица-Изток е на Старозагорските бани - може би на около десетина минути от Стара Загора.
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: октомври 26, 2007, 16:13:46 »

Валентинка,didibaby вече ти е отговорила.
Комплекс АРМИРА се намиро почти срещу ресторанта на Марицата

http://www.armirahotel.com/
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: октомври 26, 2007, 16:29:23 »

Мерси сладки6ки
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #97 -: октомври 27, 2007, 14:17:46 »

Аvva, Въведение Богородично е на Патриарх Евтимий, където и да е това... nea

Ние ще сме по-скоро 150 човека и се оказва, че Железник, Верея и Лешника щели да ни съберат. Ние маи ще сме в Железник...За Лешника чух доста лоши отзиви
Valentinka, сетих се коя е църквата- много е красива отвън. А Патриарх-а е един от големите булеварди, до центъра сте близо.
А относно ресторантите- щом Железник ще ви е тесен, Лешникът-ужасен, остава Верея, а там не е лошо!
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #98 -: октомври 29, 2007, 08:57:50 »

Момичета, моята колежка ми е донесла сватбени снимки от тяхната сватба и от една, на която са били кумове. Първите снимки са на фото "Дъга", вторите- на Узунов. Вторите са очевидно по-добри-личи разликата в качеството. Правени са в една и съща година, но твърде отдавна- 2004.  crazy Узунов вземал и по-скъпо, съответно.
Аз от другата седмица може би ще започвам да обикалям за фото и ще споделя впечатления. Мисля да сравня качество и цени на Узунов, Дукс и Дъга. За друго име да се сещате?
Ако има булки от Стара Загора, които само четат форума- моля ви, регистрирайте се,споделете впечатления, нека си бъдем полезни!А и полезни на тези след нас!
А за минералните бани- да, има страхотни ресторантчета, но първо някои от тях са бая скъпи-като моя любим "Извор", и второ- не е удобно за гостите да са на 12 км от града. Как ще се прибират като пийнат? Такси ще им излезе соленко. crazy
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: октомври 29, 2007, 10:49:15 »

Авва, има6 ли координати на узунов?
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #100 -: октомври 29, 2007, 10:51:25 »

Ами в момента нямам координати, но трябва да си погледна из записките, ако не- в някой от вестниците или в Интернет.Това е най-лесно.
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: октомври 29, 2007, 11:17:57 »

И на мен ми се стува мн практи4но. На алексндар пък не му се 6темн във Верея (било мн на центъра crazy), но ако няма къде...
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: октомври 29, 2007, 11:22:56 »

Авва, още веднъж силно ви препоръчвам моята фотографка. Качеството на снимките е супер, просто на всички им направи впечатление. Още веднъж предлагам да се видим и да ви ги покажа на хартия, за да разберете разликата  *THUMBS*това е фото Фокус
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: октомври 29, 2007, 11:28:29 »

Jungle, аз съм "за"!
И на мен ми мн ми харесаха ва6ите снимки. Напи6и ми моля те на ли4ни някакви ориентировъ4ни цени (и за DJ i video) kiss2
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #104 -: октомври 29, 2007, 12:48:07 »

Съгласна да се видим! Аз Фокус направо ги забравих! Нека Валентинка каже кога ще може да се види с нас, иначе аз съм лесна- казваш и се виждаме! danceg
Мая, ти няма ли да се присъединиш Bravo Да си направим старозагорска среща...Между другото, дали не видях снимка на теб и мъжа ти в последната "Бизнеспоща"? crazy Дето е конкурсът за младоженци?Или се бъркам?
Valentinka, между другото, имам предложение. Тъй като вашата сватба ще е на 8 март, а нашата на 22-ри, след като видим коя в кой ресторант и с какви столове ще е, защо не вземем да се комбинираме за калъфи за столове,ако стават и за твоите, и за моите?Тези в Нова Загора, които намерих, ще ни ги ушият от памук и ще струват 1 лв. Аз после мога да ги купя от теб за 50ст. и така и на двете калъфите да ни излязат по 50 стотинки! Това ще е супер изгодно! *YAHOO*Помисли по въпроса good
« Последна редакция: октомври 29, 2007, 12:59:48 от avva_stz » Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 53   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines