Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 08:19:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 53   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Стара Загора?  (Прочетена 178557 пъти)
 
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: октомври 29, 2007, 13:05:42 »

Ok za kalufite, stiga da se vruzva s restoranta i da ne stane mnogo. Dobre, 4e chte sa ot pamuk, predpo4itam pred satenenite, koitomn mi lu6tqt.
Ina4e, mojem da se vidim v petuk 2/11, nedelq ili ponedelnik (4 ili 5/11), za po-na tatuk neznam, mnogo chte sum v dvijenie. kiss2  kiss2

Модератор: Пишете САМО на кирилица!
« Последна редакция: октомври 29, 2007, 13:32:33 от maria_lakova » Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: октомври 29, 2007, 13:24:16 »

Да, и аз мисля, че Мая имат снимка в Бизнес поща smile
Ще се радвам да се организираме и да се видим...казвайте кога и съм на лице. Само ще помоля да си организираме срещичката привечер, за мога да остравя малкия на някоя баба  give_rose
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: октомври 29, 2007, 13:47:14 »

Ехо.
здравейте на всички smile аз съм още една от булките в Стара Загора и толкова ми хареса форум, че дори се регистрирах smile smile smile направо така ви се радвам на всички kiss2 kiss2 kiss2 Girl_hide Girl_sing End Cray kiss2
страхотни сте!!!
Jungle - впечатляваща сватба!!!! аз ти пратих на личната мейл, но след това реших и тука да пиша. аз сега започвам с подготовката, тъкмо се дипломирах и вече ще имам време за всичко smile
снимка още не съм си сложила, но понеже съм на работниа ми комп и няма как сега.
аз нищо още не съм избрала - само датата знаем - 17 май smile
хайде някой да ми пише за цените на декорацията в ресторанта моля ви. - поне ориентировъчно, защото тука в София ми казаха ориентировъчно 7 ХИЛЯДИ лв!!!! smile
сериозна съм!
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: октомври 29, 2007, 14:07:16 »

исках да помоля за координатите за тези калъфи за столове, защото и аз съм намерила, само че по 4 лв..., 1 лев ми се струва доста изгодно!!
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #109 -: октомври 29, 2007, 14:37:54 »

Супееееррррр! Още булки от Стара Загораааа yahoo Добре дошла, Roshko! Welcome
За калъфите по 1 лев- ще ти дам координати на лични като се прибера у нас, че са ми вкъщи нещата.  Wink А 7000 лв  Oh my ... мила, ти ще го позлатяваш ли тоя ресторант?! Ориентировъчно в Стара Загора-пак с уточнение какво ще искаш, цветята дали ще са изкуствени и т.н. май са между 300 и 500лв., и то не най-лошия вариант, тоест има и по-евтини.Валентинка май беше казала нещо за каталог на Стелина, Мая също беше писала май нещо. crazy
За срещата- аз съм без проблем и за петък /само да е по-привечер,че докато се прибера и се оправя/, и за неделя /даже предпочитам/, така че ако някой има ангажимент, да каже, за да определим деня. good
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: октомври 29, 2007, 14:59:17 »

Welcome Рошко!!!
Благодаря ти за милите думи за нашата сватба. Тайничко и благородно ви завиждам, че тепърва ви предстоят приятни емоции и моменти.
За петък или неделя ми е удобно. Малкият няма да е при нас, така че  DANCE ще се радвам най-накрая да се видим.
Днес ще взимаме ДВД- то. Нямам търпение
  goody
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: октомври 29, 2007, 15:05:02 »

между другото аз отначало мнгоо се бях отчаяла с тези цени, защото ние не можем да си позволим такова чудо!! аз няма да споменавам агенцията която ми предложи такова нещо, за да не ги злепоставям, въпреки че те си мислят че цената е нормална.... smile smile smile. а понеже ние мислим да организираме хотел за гостите ни, защото повечето са от други градове, дори от други държави - някой да препоръча нещо? аз си мислех за самия "Железник" - така ще е удобно за всички - направо над ресторанта. Аз за съжаление на срещата няма да мога да дойда, т.к. много рядко съм в Стара Загора, но ще опитам да държим връзка тук и по мейл.
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #112 -: октомври 29, 2007, 15:15:33 »

Roshko,Железник /за хотела говоря, не за ресторанта/ не е най-добрият избор заради цената. Сега да не говоря наизуст,но имам вкъщи цените на всички хотели-има няколко за по 35-40лв стаята. Мале, в моята сватбена папка каква ли не информация има просто laugh
Ами щом и аз, и Джангъл сме ок за петък и неделя, да поизчакаме Мая да се появи, а и Валентинка да ни каже кой е по-добрият ден за нея good Жалко, Roshko, че няма да си с нас  sad
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: октомври 29, 2007, 15:23:50 »

ама това е добре според мен 35-40 лв. - това е за двойна стая, нали?
надявам се да направят някаква отстъпка все пак 5-10 лв не е зле, при положение че на нас ще ни трябват към 30 стаи... Jungle ще ми напишеш ли отговор на мейла който ти пратих че аз там те затрупах от въпроси smile
следващия път като дойдем в Стара Загора ще се обадя за да се видим.
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: октомври 29, 2007, 15:25:24 »

Здравей Ро6ко Welcome
и аз предпо4итам неделя DANCE  в късния следобед или приве4ер? Кажете 4ас и място:)
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: октомври 29, 2007, 15:30:34 »

ох, незнам защо, ама не мога да намеря нищо което искам в този форум, т.е. не мога да си слойа снимка, не мога да си направя албум, нищо не ми дава! абе карай и без снимка ще съм... nea
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #116 -: октомври 29, 2007, 16:14:20 »

Roshko, да, за двойна стая са цените, а при условие, че ще вземате толкова стаи...ще има отстъпка, само не знам дали тези по-евтини хотели имат такъв капацитет..освен да настаниш гостите в няколко по-евтини хотела.  crazy А за снимки и албуми и т.н. виж в секция Новини,помощи и въпроси.
Съгласна за среща в неделя, аз живея до Жабките /до Аязмото/, вие къде сте, да намерим удобно за всички място?Как ви се струва 5 часа примерно?
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: октомври 29, 2007, 16:16:54 »

Рошко, видях, че си ми писала на пощата. Ще ти отговоря, но довечера, че тук малкия не ме оставя на мира, а ще трябва доста да попиша  good
Кажи кое точно не разбираш , нали сме тук да си помагаме give_rose Тук е обяснено как да си сложиш аватар : http://forum.svatbata.bg/index.php?topic=69.0. Не се притеснявай ще лека полека всичко ще ти се изясни .
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: октомври 29, 2007, 16:20:23 »

30-40 лв е евтин или скъп хотел за СтЗ? нещо не успях да разбера - blondie  съм smile smile
не, мисля свичките да са на едно място, но ако няма как може и в отделни...
аз сега имам малко работа, после ще погледна как да си сложа снимки. благодаря ви мнгоо  heart
ха, това с малкия ми е много познато smile - ние живеем за момента с племенника ни - на 1г 7м. и с него е невъзможно да се прави нещо smile
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #119 -: октомври 29, 2007, 16:35:46 »

30-40 лв е евтин или скъп хотел за СтЗ? нещо не успях да разбера - blondie  съм smile smile
Евтин,мила, евтин- най-евтиното,ако трябва да бъда точна. blum Средна ръка хотели са по 60-70лв., друга категория хотели пък са по 80-100, и вече най-най са по 120 за двойна стая. Ориентировъчно,разбира се  Wink Виж по-напред в темата бях пускала на Валентинка един линк към всички хотели.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 53   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines