Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 06:22:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 53   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Стара Загора?  (Прочетена 186213 пъти)
 
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: октомври 29, 2007, 16:37:27 »

Авва, ние сме на Иван Асен II, много е близо до центъра, има едно у4или6те до нас...знам, 4е като ходи6 право надолу от нас и стига6 до "Бунара" (кръ4мата...)
Не занм как да обясня,  Yes
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #121 -: октомври 29, 2007, 16:41:29 »

Valentinka, близо сте до нас- на 2-3 пресечки /поне като се ориентирам от фризьорския салон, за който ми говореше/.
 :offtopic:Аааааа,миличка, как ме разсмя само,ако знаеш-колегите ме погледнаха! laugh  laugh  laugh Сетих се как аз доскоро се ориентирах в Стара Загора по същия начин-като ми кажеха нещо се намира еди-къде си, аз питах "А до кое заведение/ресторант е близо?" laugh laugh
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: октомври 29, 2007, 16:44:17 »

 laugh laugh laugh
Аз, едно, [пише се че] съм мн зле с ориентирането, второ, [пише се че] в този град вси4ки улици ми се струват еднакви End
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: октомври 29, 2007, 16:48:10 »

сигурна ли си? значи тука моите колеги ходят редовно в командировки и спят във Верея - там е 45 лв единична стая, 60 лв двойна. гледам тука из интернет най-скъпия е някакъв хотел Уникато - 100 лв за двойна стая. един наш приятел преди няколко дни са били в хотел на баните - станцията на Марица Изток - 20 лв е стаята там (това е с отступката за над 20 стаи). сега видях че нормалната цена на "железник" хотела е 28 евро - това е нормалната цена, с отстъпката тъкмо 40 лв.
ако някой не се ориентира - питайте, аз цял живот съм живяла в СтЗ с изключение на последните 6 години.
успях да си сложа снимка smile smile  air_kiss danceg danceg danceg danceg
благодаря!!
« Последна редакция: октомври 29, 2007, 17:03:01 от Roshko » Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #124 -: октомври 29, 2007, 20:37:22 »

Ами и аз това казах, де- Верея, Елеганс, бяха някъде в диапазона 60-70лв за двойна стая. Уникато е един от най-скъпите, не знам дали е най-скъпия. crazy Да не забравяме, че има и луксозни двойни стаи, и студия и т.н., затова съм ти изброила толкова цени. А за отстъпките- нямам идея,миличка crazy Аз ти говоря за цени от сайтовете.
Арт хотел- двойна-60лв. Верея-двойна без ТВ/с ТВ- 48/60. Дедов- двойна- 57. Езерото-55. Железник-40. Тангра-60. Елеганс-82. Мания-60. Орфей-60-80. Омега-45. Траяна-40. Мираж-48. Калина /където и да е това/-42. Най-евтини са: Военен клуб-30, Хижата-30, Чар/не знам къде е/-32.
А иначе имам предложение и за извън града, на 16км. Затворен комплекс. Средно 20лв на човек /без отстъпки, реална цена/, капацитет 50 души обаче.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: октомври 29, 2007, 21:11:50 »

и аз като на всяка тенджера похлупак да си кажа мнението
бях студентка в стз и покрай държавните изпити,защити на стажове ала бала досто поспивахем с колежки в "железник" и за 40лв двойна стая с климатик и кабелна си е перфектен хотела а и не е далач от центъра good
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: октомври 30, 2007, 08:27:42 »

благодаря ви много милички за съдействието. Като изберем ресторанта, ще изберем и най-близкиа хотел, така сносен и на цени и на хубост и каквото-такова. Нямам намерение гостите ми да са в мъзерен хотел. в крайна сметка ще са към 20 стаи и по 60 лв да са не са милиони в крайна сметка. Ако знаете само колко искам да дойда на срещата ви  DANCE, но за съжаление  sad sad sad
нищо де, другият път.
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: октомври 30, 2007, 10:22:11 »

Пуканкии, определете яас и място за6тото утре след работа тругвам (с кола Oh my ...) и едва ли 6те влизам в интернет до неделя, така 4е давайте kiss2
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #128 -: октомври 30, 2007, 11:04:24 »

Неделя в 5 часа в "Делицията"- новата италианска сладкарница при ДНА-то? Дето е някакво поделение, до Аязмото, на Августа Траяна? Не съм ходила още там. Или искате по центъра?
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: октомври 30, 2007, 12:23:35 »

Където кажете, на мен там добре ми зву4и girl_in_love
Ако моя мъж не е в състояние да ме "достави" едно такси и съм там:)smilesmile
« Последна редакция: октомври 30, 2007, 12:26:46 от Valentinka » Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: октомври 30, 2007, 14:25:24 »

Здравейте всички!:)

Радвам се, че не сте ме забравили!:))) Аз се занимавам със зъби  cray, не е лесно, първо извадиха един, който не минава особено, после се развалиха още 15 и така sad

За неделя 17ч. съм съгласна, но къде? И аз съм близо до Жабките, по-скоро до Р-т Лебеда.

Валентинка, стига се чуди и избирай Верея, бях там на сватба и беше готино. Това е най-просторния ресторант, Стелина (над салон Галина) ще ти направят готина украса (може за 200,300лв. каквото си избереш) и успокой мъжа си - дори да е центъра ресторанта, никой няма да ви безпокои. Единственото лошо е, че точно в 00ч. всичко приключва!!!Неможе до по-късно.

Моето фото е "Венци" (малък гараж зад сладкарница Неделя). Още не са ми готови снимките, но една приятелка ги беше наела април месец и много ми харесаха снимките и. Дано и моите да са готини.

Друго - препоръчвам ви хотел Траяна, под сватбен салон Галина. Доколкото знам цената на двойна стая е 40лв. (което за СтЗ е супер евтиния) и условията са много хубави. С мъжа ми (вече така се казва  DANCE) няколко месеца живяхме по хотели и на село, защото той е софиянец, а работи тук. Голяма романтика! smile Вечер като се прибирахме от работа само се питахме къде ще вечеряме и къде ще спим и избирахме на момента. Така че поразучих хотелите. Веднъж спахме в Железник и беше голяма гадория, но може да има и по-сносни стаи там, незнам. Ако изберете Траяна, запазете стаи месец по-рано, много е търсен.

Това е от мен засега!

Като се уговорите за срещата, пишете ми, ще гледам да дойда и ще покажа снимки. Студийните ни снимки са от Дукса и са страхотни (да, има ни във вестника) - там всеки могат да направят модел (Фотошопа играе яко), така че да не се възхищаваме много на мадамите по кориците на списанията!!!

Чаооооо Чаоооооо,

Маето
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: октомври 30, 2007, 14:28:59 »

Здравейте, Съгласна съм за неделя от 5 на  Делицията и без това отдавна се каня да я посетя тази сладкарничка  Bravo
Забравих да ви кажа. Снощи гледахме ДВД- то и сме умрели от смях. Оператора се е справил страхотно, а накрая на диска е сложил смешни необработени моменти с готини музикални акценти поставени точно на мястото. Много веселооо... :laugh:И ни е направил 3 копия  good
« Последна редакция: октомври 30, 2007, 14:46:44 от Jungle » Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #132 -: октомври 30, 2007, 14:35:45 »

Супееер!Сега само и Мая да каже дали й е удобно-би трябвало, и на нея й е близо. Всички да си носят каквото имат- снимки, разкази, емоции  yahoo yahoo  danceg  laugh
Майче, а за зъбите-моите съчувствия, мила..аз имам 2-3 за правене и стават все по-зле,ама съм като бебе-не опре ли ножа до кокала, няма да отида blush
И това за приключването на данданията в 12 часа...аз както мисля да сме с вечерна сватба... crazy
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: октомври 30, 2007, 14:38:41 »

Имам въпрос, разли4ни ли трябва да са фотографите за студиини и самите снимки от сватбата? Не може ли, примерно Дукса да прави и двете?
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: октомври 30, 2007, 14:39:40 »

Нас в Железних ни оставиха до 1 часа...
Част от гостите ни бяха в хотела и казаха, че са доволни от стаите  Girl_sing     
Валентинка, разбира се, че може само една фотограф да се "занимава" с вас, въпрос на уговорка.
Чудя се, дали да не домъкна лаптопа на срещата да ви пусна малко от диска...представяте ли си  tease laugh.В заведението ще ни гледат като... Oh my ...
« Последна редакция: октомври 30, 2007, 14:49:05 от Jungle » Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 53   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines