Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 01:38:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 12 -та част  (Прочетена 175535 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: октомври 20, 2011, 15:33:09 »

Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 20, 2011, 16:39:51 »

Да следя. Вярвам, че бих могла да бъда полезна.
Активен
FREIA
Любопитен
*
Публикации: 29


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 21, 2011, 06:06:50 »

Здравейте,някой има ли координати на Александър Маринов?Аз имам само фейсбук,но там влиза рядко.Пратете ги на лични.Хубав ден.
Активен
temida_k
Любопитен
*
Публикации: 31



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 21, 2011, 13:14:04 »

Към бъдещите булки...Моята сватба беше на 04.09.2011г. Избрахме р-т Мегдана.Много сме доволни от крайния резултат.Масите заредени до последно,сервитьорите  изключително отзивчиви и добре обучени кое как и кога се прави и храната  се сервира топла.На всички сватби, на които съм била гост храната беше студена.Единствено управителката в някои ситуации беше задно колело, но като си държите на мнението се съгласява с вас.За неделните сватби р-та подарява на младоженците тракийско посрещане с ансамбъла, който изнася всяка делнична вечер програма.Ритуала беше много вълнуващ, защото ансамбълът е с носии, изиграват малко ръченица и думите им са много силни.Градината на р-та е добре поддържана и стават хубави снимки, също е много подходяща за посрещане на гостите с шампанско и получаване на подаръци - както направихме ние.

За фотограф избрахме Николай Попов.Мога да кажа само хубави неща за него.По време на фотосесията тичаше,превиваше се, залягаше само и само да улови най-добрите ни пози.Снимките са с наситени цветове, за сравнение на наша позната снимките от друг фотограф бяха по-тъмни и бледи и нямаше раздвижени пози.Като подарък ни даде голямо платно с наша снимка, която поставихме в рамка.Николай е много разбран човек и ви го препоръчвам като специалист, хонорарът и съответващият продукт са много конкурентни /сравнявала съм го с около 10-тина оферти/.

Видеооператор - Калоян Калчев.Като цяло също се справи много добре.

DJ Аврам - работи в р-т Мегдана.Приятен тембър, не натрапващ се водещ, без излишни приказки, преходите от един в друг стил музика са плавни.Доволни сме и от неговата работа.

Грим и прическа - Pretty woman - доволна съм, изкараха ме до края на вечерта.

Букета за колата не се получи, както си го представяхме, въпреки,че бяхме предоставили снимки.Бяхме избрали бели лилиуми, които почнаха да се разпадат, червени рози, зелени хризантеми, пълнеж и аспедистра.Самите цветя ги бяхме поръчали от наш познат и само трябваше да се декорират.Цветарката /в подлеза на Пловдивския университет/ беше много любезна, но жалко за крайния резултат - разпадаши се букети за булката и за колата.Не знам къде беше проблема - остаряли цветя, не добре напоени гъби за букетите или топлото време.

Роклята я поръчах от интернет. Обувки, чанта, чаши, шампанско, свещи, късметчета,изкуствени цветя, сувенири за подаръци и пера за закичване - ако искате да спестите пари не ги купуваите от сватбените магазини, където цените са доста надути.Много от изброените неща може да ги намерите във фирма Джовани 2000 - в търговията - http://djovani2002.co/index.php?main_page=contact_us          и от Диги 84 - цветарски материали - на площад Шарбазян - http://www.digi84.com/bulgarian/

Момичета, дано съм била полезна...и ви пожелавам да се насладите максимално на вашите сватбени дни...

Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 21, 2011, 15:46:00 »

temida_k Честито.Пусни някоя снимка ако можеш.Моя позната ще се жени в Пловдив и търсеха ресторант с градина.Ако можеш да пуснеш снимки от ритуала в градината ще съм ти благодарна.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 21, 2011, 17:01:59 »

FREIA, ще ти пратя координатите на Александър Маринов на лични.

temida_k, поздравления. И на мен ще ми е интересно да видя снимки. Много полезна информация даваш за дреболийките. В някоя от темите бях чела, че в Асеновград цените на всякакви подаръчета, възглавнички, кошнички и т.н. също са доста ниски.
« Последна редакция: октомври 21, 2011, 17:30:02 от sunset » Активен
malia
Ентусиаст
**
Публикации: 136



« Отговор #6 -: октомври 22, 2011, 11:15:35 »

Здравейте и аз съм нова чета ви от няколко дена и сега реших да се регистрирам. Давайте съвети и ние ще се женим 2012 някои има ли мнение за ресторант Шарматн в Кичук Париж ,те първа почвам да разглеждам  ресторанти помагай те
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 22, 2011, 11:31:53 »

Temida_K smile Поздравления за хубавата сватба. Аз също го харесвам ресторант Мегдана, готвят доста вкусно и е интересно там. Момичета да попитам, знаете ли дали в Пловдив има магазини в които да продават летящи фенери, които се палят? Вие от тук ли си ги купувате,или през интернет по куриер?
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 22, 2011, 11:46:41 »

malia, добре дошла. Ако искаш, разгледай предишната тема за сватба в Пловдив. Там са коментирани доста ресторанти.
Момичета, за тези, които ще сключват брак през 2012-та искам да напомня, че от 01.11 започва запазването на дата и час в обредния дом.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 22, 2011, 11:46:52 »

Temida_K smile Поздравления за хубавата сватба. Аз също го харесвам ресторант Мегдана, готвят доста вкусно и е интересно там. Момичета да попитам, знаете ли дали в Пловдив има магазини в които да продават летящи фенери, които се палят? Вие от тук ли си ги купувате,или през интернет по куриер?

Има ги на Брезовска! Голямата търговия. Склада е точно до склада за мляко Родопея.  Незнам номера на склада.  good Намериш ли "Родопеята" ще намериш и фенерите.  good malia Много хубав ресторант е Шармант. Единствения проблем е при вечерни сватби заради музиката. Музиката се намаля след 23.30ч. Преди не взимаха в събота вечерни сватби,но последно време са започнали да записват.  good Минималния куверт е около 30лв.
« Последна редакция: октомври 22, 2011, 11:53:32 от Nina Style » Активен
MilenaOga
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91


Сключихме брак на 10 Септември 2011


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 22, 2011, 12:06:04 »

Здравейте и аз съм нова чета ви от няколко дена и сега реших да се регистрирам. Давайте съвети и ние ще се женим 2012 някои има ли мнение за ресторант Шарматн в Кичук Париж ,те първа почвам да разглеждам  ресторанти помагай те

Здравей.Ние живеем в Кичука и минаваме често през Шарманта. Хубав ресторант е имат често сватби, хората си го харесват и е на удобно място. Единствено нямат хотелска част. Нашата сватба беше в Замъка Орфей в Куклен и го препоръчвам, но най-добре си набележете няколко ресторанта и ги обиколете всичките. Ако нещо друго те интересува питай smile Прочети също назад темите със сигурност ще са ти от полза.
Активен
abrakadabra
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #11 -: октомври 22, 2011, 13:16:47 »

Шармант е ресторант с прекрасна кухня, обстановката е приятна и наистина е на удобно място. Това е един от малкото добри ресторанти в Пловдив, изискан и добре познат. Да, няма хотелска част, но пък зависи и за вашата сватба ще ви трябва ли такава изобщо. На мен най-много ми допада, че ресторантът не е решен в типичния механджийски стил, който е супер за сватба с фолклорна тематика, и за никаква друга:) 
Активен
malia
Ентусиаст
**
Публикации: 136



« Отговор #12 -: октомври 22, 2011, 14:29:12 »

Благодаря ви в понеделник ще ида да разгледам,искам да видя и Лайпцик как са го направили след ремонта и до Санкт Петербург как ли са там кувертите
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 22, 2011, 15:35:22 »

Благодаря ви в понеделник ще ида да разгледам,искам да видя и Лайпцик как са го направили след ремонта и до Санкт Петербург как ли са там кувертите
Кувертите в "Санк Петербург" от 35 до колкото си го направите.  good
« Последна редакция: октомври 22, 2011, 15:39:19 от Nina Style » Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #14 -: октомври 23, 2011, 16:38:16 »

Ходила съм на сватба в Шармант преди 6 години. Ще коментирам само като храна, че и до ден днешен кухнята е вкусна. Аз лично не го харесвам като ресторант за сватба. Според мен е недостаък ако запълвате целия ресторант с гости, че е от 2 части-градинска и закрита, обикновено младоженците се вихрят в градинската част и гостите, които например са на масите до входната врата вътре са доста изолирани от случващото се.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines