Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 09:27:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на fabolous - 24.09.2011  (Прочетена 23258 пъти)
 
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: септември 09, 2011, 10:48:49 »

Ами то и ние ще ходим до там на 16-ти да занесем балоните и алкохола, така че може да се засечем danceg Иначе менчето и платното са от  тях, това съм ги питала още преди, но за всеки случай пак ще попитам girl_wink
Активен
Sabrina84
Ентусиаст
**
Публикации: 64


« Отговор #31 -: септември 12, 2011, 11:55:18 »

Честита темичка ! Ние с теб сме на една дата, дано да имаме незабравими сватби.
П.С Много хубави неща имате

И ние сме на същата дата, успех с подготовката. Остават 2 седмици и по-малко вече. на вас какво ви остава да свършите?

Много е хубава прическата, Fabolous:)
« Последна редакция: септември 12, 2011, 12:02:08 от Sabrina84 » Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: септември 12, 2011, 21:27:51 »

Веси, благодаря ти  give_rose  Сабрина , ставаме все повече  yahoo остават ни да довърша тейбълките, утре ще си вземем халките и ще си направим медицинските, украсата на  ресторанта, украсата на колата, да се видим за послени уточнения с диджея и управителката на ресторанта  и да занесем документите в ритуалната,и може да има още нещо, но не се сещам сега, че тука последните 2 седмици е много напрежение и тичане по задачки  girl_wink
хайде лека нощ от мен, ще пиша утре като се върна , целувки  kiss2 kiss2 kiss2
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: септември 13, 2011, 07:18:57 »

Добре де, само аз ли не мога да видя снимка на прическата?
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: септември 14, 2011, 09:42:17 »

Лина, на предишната страница , сивия линк - не ти ли го отваря?  huhhuh.gif Давам ви отчет от вчера : отидохме до Санус за медицинските, дадохме кръв и докато чакаме резултатите отидохме да закусим (нали на гладно се дава кръв biggrin) , после си взехме резултатите и сме ГОДНИ да станем законно семейство   yahoo ,лед това отидохме за халките, на мен много ми харесват и на връщане минах да си принтирам текста за подаръчетата, но уви, в копирния център служителите не могат да боравят с офис пакета  angry и 3ти път ме връщат вкъщи, за да си оправям файла .......... и напрежението и вълнението са много големи, а и сега при нашите правим ремонт (трябвало да бъде хубаво, като дойдат да ме вземат) добре, че имат повод , че този ремонт го правим от 3 години  LAUGHTER и това засега


Ама , че съм разсеяна ,ето последните снимки


* P140911_09.00.jpg (64.46 KB, 558x341 - видяно 309 пъти.)
« Последна редакция: септември 14, 2011, 09:44:00 от fabolous » Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 14, 2011, 10:11:10 »

Mила, халките са прекрасни. Сега видях и пробната прическа, много ми харесва. Аз си мислех за нещо подобно, но на мен веднага ми падат всички къдрици. Така ти завиждам, че може да си с такава прическа  badgirl
И на теб не ти остава много, не се притеснявай за нищо, няма смисъл, вълненията покрай сватбата си струва да са само положителни  girl_wink
 

Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 14, 2011, 13:26:17 »

Много са хубави халките! good Това за ремонта ми е познато - само дето в нас е едно чистене на прозорци,едно лъскане на цялата къща sarcastic Всички са се побъркали направо - ама какво да се прави  pardon Дъщеря им ще се омъжва pleasantry
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 19, 2011, 07:50:03 »

 fabolous халките са страхотни мила .Успех в оставащите дни като госпожица
Активен
kartichka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: септември 19, 2011, 10:12:19 »

halkite sa super! Bravo
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: септември 19, 2011, 13:33:42 »

Здравейте, мацки  give_rose Аз се позагубих малко и за щастие ремонта приключи  yahoo  yahoo  yahoo само дето тези последни дни са ми толкова наситени с най-различни емоции и напрежение, че от време на време не издържам  cray Иначе днес си занесохме документите в ритуалната зала, вчера ходихме до ресторанта за последни доуточнения, както и се видяхме с диджея и се боядисах (не мога да ви опиша какво блаженство изпитах, докато фризьорката ми миеше косата) . Дойде най-тежката част, разпределението на масите в ресторанта, все ми се ще да ги наредим така, че всеки да е доволен, но май това е непостижимо..... аз имам още малко работа по тейбълките и от сряда се отдавам на разкрасителни процедури и време само за мен . Направо не мога да повярвам колко бързо минаха 6 месеца и благодаря и на вас, за окуражителните думи и подкрепата която ми оказвате  kiss2 kiss2 kiss2
Активен
kartichka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: септември 20, 2011, 12:26:25 »

а какво стана с украсата и менюто,измисмихте ли го ?
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: септември 21, 2011, 08:24:29 »

kartichka ,да, това го оправихме и менюто ще бъде : овчарка салата, топло плато със панирани сирена и пилешки филенца, студено плато със сирена и колбаси и основно (пилешка и свинска пържола и картофи соте) + 2безалкохолни, 50гр ракия и чаша бяло вино

а за украсата се уговорихме на столовете да има светлорозови и лилави панделки (редувани) , лилави тени покривки по средата на масите и балони в розово,лилаво и бяло
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 21, 2011, 08:50:02 »

Fabolous, остават ти броени дни като госпожица  danceg Пожелавам ти една незабравима сватба, на която много да се забавлявате! Между другото менюто ти е доста богато smile
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 21, 2011, 11:17:06 »

Миличка не остана време отдай се на почивка .Менюто ти е подбрано добре а за украсата ще стане перфектна с тази цветова гама.Успех и ще те чакаме да спазиш традицията за сутрешното кафенце в големия ден.Бъди най красивата булка.
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 21, 2011, 11:40:16 »

Леле, момичета, по-рано като писах и се чудех къде са ми "пеперудите" , но сега като ви чета постовете и се появиха  girl_in_love както и това чувство ,(когато някои непознат е съпричастен на щастието ти) което и вие сте изпитали  give_rose give_rose give_rose
А, едно плато от менюто е за 4 човека ,забравих да го спомена, щом казвате че е добре, вярвам ви  smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines