Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 05:43:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на fabolous - 24.09.2011  (Прочетена 23204 пъти)
 
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« -: август 25, 2011, 08:55:52 »

 yahoo Дойде и моят последен месец като госпожица.  Пожелавам си по-малко нерви и повече спокойствие до края ( biggrin )
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 25, 2011, 09:04:00 »

Миличка успех в подготовката и оставащите дни .Ще имаш много радости и вълнения и много напрежение покрай всичко но в самия ден ще уцениш че всички усилия и нерви са си стрували.
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 25, 2011, 09:04:42 »

Ми, хайде честита ти темичка! И аз ти пожелавам много емоции ( хубави естествено), много спокойствие и много хубави въления завършващи с най-прекрасния ден!!  Bravo
Верно накрая ще си останем тука сами госпожички  blum
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #3 -: август 25, 2011, 09:14:15 »

Ах, че те изпуснах с темичката!  GROAN Много ме е яд, че ме изпревари!
И аз ти пожелавам много спокойствие в оставащите ти дни до сватбата! give_rose give_rose give_rose
До къде сте стигнали с подготовката?
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 25, 2011, 09:20:04 »

fabolous, честита тема и от мен! yahoo danceg Безпроблемна подготовка и прекрасен сватбен ден ти желая!
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 25, 2011, 09:42:04 »

Момичета много ви благодаря за подкрепата, златни сте  kiss2 kiss2 kiss2 .Бърборанче, не се ядосвай give_rose колкото до подготовката... да видим какво си имаме - имам си рокля, обувки (които са във фризера biggrin и като ги извадя ще ги снимам), воал, жартиер, направихме и подаръчетата за гостите и поканите, чаши, шампанско (но само 1, трябва да взема и още едно), бокал за църквата и специално вино от Йерусалим , късметчета за хвърляне, капарирали сме фото, видео, диджей, ресторанта и за още нещо готово не се сещам, аа забравих онзи ден обиколихме половин София за пусти сребърни халки и всичките бижутерии имаха само готови, които разбира се ако имаше моя размер, на милото го нямаше и обратното и накрая отидохме в еспер и там си харесахме модел и си ги поръчахме. Остава да облечем младоженеца, да купя още малко материали за украси тук-там, алкохол, да направя нови бутониери, че сегашните нещо не ми харесват, торта нямаме, медицински също ....... леле аз си мислех, че сме почти готови ,а  то...  shok shok shok като гледам има още доста неща и на лекар трябва да ида, че от 2-3 седмици ме боли лявото коляно и мислех, че ще мине, но уви... и така сладурки, ние сме до половината  pardon
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #6 -: август 25, 2011, 09:46:25 »

fabolous, не се притеснявай! Ще видиш как ще отметнете много задачи наведнъж. И аз като теб бех до никъде месец преди събитието, но човек като се активизира, успява да навакса забавеното!  danceg
Радвай се на всеки ден!
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 25, 2011, 09:46:38 »

2 бутилки шампанско ли трябват? За къде са, аз си мислех, че само едно за подписването....  blush
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 25, 2011, 09:52:09 »

Обещавам да не се впрягам много  girl_wink
пинк, ами то една е напълно достатъчна за подписването и нали от нея после наливат в ресторанта, обаче аз като бях на сватба при същия диджей, който наехме и тогава в ресторанта отвориха нова бутилка ,а той вмъкна, че както се отвори шампанското такава ще е булката (шумна, тиха, пенлива  Wink) и на мен това ми хареса и затова ще взема 2 като второто няма да го украсявам
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 26, 2011, 19:02:48 »

Момичета да ви се похваля, tease че днес отметнах и тортата. Отидох при една  много добра сладкарка тук наблизо и уговорихме каква да е тортата и накрая я сглобихме така: бледолилава с тъмнолилави и светлорозови рози с брокат и бели листенца, на вкус шоколадова с крем брюле и микс от касис и ягоди, за да е по-лекичка. Не ми иска пари за стойката и фигурката младоженци, а само с уговорката да й ги върна .Излезе ми по 2лв на парче и ще я плащам като връщам стойката и фигурката. Много съм доволна  yahoo yahoo yahoo
Активен
zvezdi4kata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #10 -: август 27, 2011, 11:06:05 »

Честита темичка fabolous,пожелавам ти да я напълниш само с положителни емоции,за жалост не подготвям сватба ,но ви чета всеки ден и много ви се радвам .А тортата звучи толкова сладка и вкусна по описание ,успех мила smile
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 28, 2011, 08:02:24 »

 fabolous така като гледам напредваш много с подготовката .Описанието на тортата изглежда  супер дано и в действителност да е такава каквато си я представяш.Успех и чакаме снимчици на останалите нещица.
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 29, 2011, 10:36:19 »

zvezdi4kata , mimi1809 благодаря за милите думи, вчера доста си поиграх, за да оправя бутониерите, качих снимки в галерията, а ето и какво стана със шампанското  yahoo..... и да ви се  оплача  cray глупавото коляно не ми минава и май ще трябва да ида на лекар


* P270811_13.09.jpg (70.77 KB, 336x448 - видяно 311 пъти.)
Активен
zvezdi4kata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #13 -: август 30, 2011, 11:20:54 »

fabolous  Bravo бутониерите са страхотни мила ,много са нежни.Бутилката и тя е прекрасна всичко е в тон yahoo
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 30, 2011, 11:40:15 »

Нещицата ти се получават супер много нежно.Какво стана с коляното дано всичко отмине по бързо само бъди спокойна.Ще следя какво се случва с теб около организацията.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines