Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 04:11:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на pink_panther - 25.09.2011 г.  (Прочетена 31083 пъти)
 
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 31, 2011, 10:25:29 »

Ще ти дадем идеи само да видя ресторанта, че нещо го няма Wink
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 31, 2011, 10:28:53 »

Ми, да, няма го ми! Като не съм го качила!  crazy

http://www.hotel-exotic.com/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=6&Itemid=53&lang=bg
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #17 -: август 31, 2011, 13:37:26 »

Ресторанта е хубав и покривките не са лоши. А е приятен самия цвят или поне на снимките изглежда много нежен. Какво по-точно искаш да сменяш по декорацията освен калъфите за столовете?
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 31, 2011, 17:37:10 »

Ми, нищо друго не искам да сменям. Много харесвам самия ресторант и обстановката в него, чисто като усещане. Затова и не исках бели калъфи, просто му променят облика. Исках златни или екрю, за да се запази "топлината" и "уюта", ако така мога да кажа. Но понеже не намерих, ми се искаше да украся и самия ресторант някак си, да не е само с украса по масите. Просто да е по-тържествено.  Love girl
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #19 -: август 31, 2011, 17:45:49 »

Бих ти предложила по една панделка на стола може и без белите калъфи. И пак в този нюанс да речем балони ( зависи дали ги харесваш),  цветя и може би свещи по масите в този тон. Поне аз така си представих масата. И на мен много ми хареса ресторанта и първото нещо което ми изникна в съзнанието беше оранжевите покривки с бели салфетки, бели калъфи с оранжеви панделки и балони съответно оранжево и бяло. Може пък вместо цветя или свещи малки камъчета прозрачни или прасковени. Надявам се да съм ти била поне малко полезна. Идеи много и различни вече зависи на теб какво по-точно ти харесва.
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 31, 2011, 19:13:25 »

подкрепям мнението на Mishi , а ако са плътни панделки в златно или екрю мисля, че ще стане точно тържествено, мернах една снимка с включени лампи и е страхотен, а тези цветове се връзват на тези на столовете и става чудесно, така че не се ядосвай, че няма да са калъфи Wink
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 04, 2011, 21:59:45 »

Опааа, кой си имал вече темичка!!!! danceg Да ти е честита и да я напълниш с много щастливи емоции!
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 07, 2011, 22:57:56 »

Мерси, миличкаа! От толкова дреболийки не ми остава време да си напълня темичката!   pardon
Днес си поръчах свещите и бокала за църквата! Момичетааа, много красиви ще станат!  Girl_hide Като са готови, ще ви ги покажа. В църквата освен  бокала и свещите, какво друго трябва да се носи?

Иначе сега съм се заела да правя ето такива топки и както младоженеца казва " Розобера у нас настъпи!" Много са ми сладурски и супер готини стават. Иначе накрая за ресторанта се спрях на кафяви капаци за столовете със златни панделки. Също така съм поръчала и около 2000 листенца от рози за масите. На масите ще има още цветя и стъкленици със свещи ( аз май го писах това, ама ..  crazy ). И тези топки, които много ми се иска да висят от тавана, ама да видим.....

Напрадваме и това е важното!  good


* _________________4c80f30500a5c.jpg (67.44 KB, 400x533 - видяно 334 пъти.)
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 08, 2011, 07:02:10 »

Пантерке, много  са хубави топките!!! yahoo Ще ми кажеш ли как се правят? crazy
Активен
Garfield
Ентусиаст
**
Публикации: 128



« Отговор #24 -: септември 08, 2011, 09:50:37 »

Топките са страхотни. Аз си мислих вкъщи да сложа от тях...
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 08, 2011, 12:40:07 »

Веси, ето как се правят, много сладки се получават!  yahoo

http://daily.wedshare.com/2010/03/09/do-it-yourself-wedding-project-crepe-paper-rose-pomanders-tutorial-3572.html
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #26 -: септември 08, 2011, 13:01:22 »

  new user
Здравей!
Тези декоративни топки са невероятни. Ще създадат прекрасна романтична атмосфера.
Били споделила от каква хартия правиш розите?
Благодаря за вниманието!
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #27 -: септември 08, 2011, 13:04:12 »

Аз пък искам да знам откъде си взела топките за основите smile Иначе хартията е креп-хартия, продава се по книжарниците и магазините за левче.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #28 -: септември 08, 2011, 15:06:16 »

Много добре звучи това, което си решила. И на мен също много ми допадат тези топки. Мисля, че ще успеете да ги провисите ако не от тавана, то поне от някъде другаде или покрай самите прозорци. Сега и аз вниматено ще видя как се правят Wink Давай в същия дух и за напред.
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 08, 2011, 20:43:30 »

Наистина много яки стават, чак не очаквах!  danceg Използвам креп хартия, основната топка направих от вестници направени на топка и увити с хартиено тиксо, че не можах да намеря такива топки. После видях, че в Слънчоглед има. Ето, пращам ви една снимчица. С агентката днес решихме да ги провесим от едни лампи, които висят от тавана, че той е много висок.  Много се извинявам за качеството на снимката....


* IMG000014.jpg (12.78 KB, 320x240 - видяно 2724 пъти.)
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines