Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 20, 2024, 13:44:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на pink_panther - 25.09.2011 г.  (Прочетена 31861 пъти)
 
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #30 -: септември 08, 2011, 22:39:10 »

Записвам се с най-добрите ми пожелания за невероятна сватба!  Сватбаааа Ще следя горещо организацията. Желая спокойни оставащи дни, или поне колкото може  Girl_hide
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: септември 09, 2011, 07:17:58 »

Идеите ти са страхотни браво успех с подготовката и повече усмивки и по малко нерви в оставащите дни.Ще следя с интерес какво се случва около теб и подготовката.
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: септември 09, 2011, 07:22:23 »

Честита темичка  give_rose
Пожелавам ти една невероятна сватба. Нещата, които си направила са прекрасни.  give_rose
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: септември 09, 2011, 09:21:05 »

Браво за топките, много красива идея  give_rose Bravo радвам се, че оправи проблема с калъфите на столовете  girl_wink
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #34 -: септември 09, 2011, 12:02:57 »

Получават се страхотно!  Bravo
Благодаря за идеята за собственоръчно направените топки за основата!  good
Нека любовта, с която приготвяте и обмисляте всеки детайл за вашата сватба се пренесе във всеки един аспект в съвместния ви живот!
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 09, 2011, 19:11:13 »

Ооохх, взех си чашата и свещитеее! Както и си мислех са УНИКАЛНИ!!  yahoo



* IMG_0035.JPG (65.28 KB, 277x368 - видяно 3091 пъти.)
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 09, 2011, 19:12:56 »

Наистина са уникални. Много са красиви.  smile

Останаха ли ти още неща по организацията или почти всичко вече е свършено, че гледам и при теб не остана...
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 09, 2011, 19:55:47 »

Ох, Принцеске, да ти кажа, мноого съм неориентирана.  pardon Днес бях на проба на роклята.  MANICURE Makeup Букета още не съм си поръчала, но поне съм си купила щраусови пера за букета. Ето така си го мисля да бъде (но без божура)


Само ми се иска да избеля някак си перата, защото моите са розови.... ама знам ли как ще стане .  nea
Ама тези дреболии направо ме побъркват! Постоянно нещо ново изкача!  tease

Ама то ще се разбере , де, като се види 50-те неща, които съм забравила на сватбата! girl_impossible
Активен
zvezdi4kata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #38 -: септември 09, 2011, 20:51:36 »

С малко закъснение, честита темичка  give_rose  да я напълниш с положителни емоции
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #39 -: септември 09, 2011, 22:41:27 »

Пантерка, чашата и свещите са уникални наистина!!! Как върви роклята, готова ли е?
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: септември 10, 2011, 00:23:01 »

Само ми се иска да избеля някак си перата, защото моите са розови.... ама знам ли как ще стане .  nea
Ама тези дреболии направо ме побъркват! Постоянно нещо ново изкача!  tease



Колкото повече денят наближава, толкова по-изнервящо става и изникват нещица. Като бях на този етап svekarva ми написа в темата, че и половината неща, които съм си наумила да станат, пак ще е много хубаво. И сякаш като си помислих това и ми стана по-спокойно.  smile
За перата да ти кажа честно нямам идея какво да те посъветвам, но знам, че има един спрей, който се води текстилен и променя цвета. Бях разбрала за него, когато мислех да правя по-тъмни розите, които бях купила, та освен да попиташ дали със спрей ще стане без да се похабят перата. Другия вариант е да купиш нови.
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #41 -: септември 10, 2011, 12:51:03 »

Пантерке, букетът е невероятен!  danceg И аз съм се спряла на ретро елементи с пера.  Bravo Много ми хареса съчетанието на розите с черната панделка и белите пера. Но си мисля, че ако са много светло розови не е болка за умиране. Пробвай как се съчетават с някоя роза в твоя цвят.
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 10, 2011, 14:59:39 »

Даа, сега съм на тази тема - букета! Ще пробвам как ще стане с розови пера, ще взема и едно мъничко перце и ще се пробвам да го избеля с белина!  shok Ама пък може и да станее..... pardon

Тонина, бях на проба вчера, Страхотна става! Само исках да ми сложат още много тюл отдолу, малко се дърпаха, ама склониха накрая! Много ме притеснява обръча само, уж не исках изобщо обръч, пък пак взех с обръч....  crazy Ама е много красива, де, цялата в дантела.... heart

Сега умувам и прическата, вече съм на вариант като на Тонина, небрежен нисък кок. Мислех с пусната коса, но сега се отказвам. Сега си мисля и ако е прибрана косата да съм с цветно червило, малко цвят поне да има, че иначе ще бъда едно светло петно! Ноооо.... и аз не знам! Идва ми да се прасна вече!  beating
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #43 -: септември 14, 2011, 10:27:57 »

Хайде сега, ще се праскаш! Wink Да ти го кажа лично и на теб: Какво ще забравиш за сватбата, ще стане ясно чак след нея, но тогава няма да има значение. Дори и половината неща да забравиш и да не изпълниш, пак ще стане страхотна сватба.
Много ти са хубави житните класове по чашите и свещите! Много ли ще се промени концепцията на сватбата, ако смениш перата от букета с подобни класове?
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 14, 2011, 10:38:12 »

Благодаря ти, Свекърва, за окуражителните думи!  give_rose Наистина няма да има значение за всички тези дреболии, които ще забравя, но знам, че мен самата много ще ме е яд!  angry
И аз много харесах тези класове житните!  yahoo Но държа букета да е с пера.  pardon Трябва да видя кога ще го поръчам, че да избегна суматохата покрай 15-ти септември, но да не стане пък много късно...
И ние направихме медицинските (гледам, че Фабюлъс е писала за тях ) и подадохме декларацията за сключване на брак. Обредничката много ми хареса, много е мила!  danceg
Уточнихме и менюто в ресторанта. Само трябва да видим алкохол откъде да вземем и така ..... напредвамееее....   tease
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines