Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 14:55:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на pink_panther - 25.09.2011 г.  (Прочетена 31112 пъти)
 
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« -: август 25, 2011, 08:31:50 »

Поредната пловсивска сватба наближава!  yahoo  yahoo yahoo
Миличка, ето и твоето местенце! С голямо нетърпение ще чакам да разказваш и споделяш емоции!  give_rose give_rose
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 25, 2011, 08:51:31 »

Честита темичка pink_panther пожелавам ти да я изпълниш с много вълнение и емоции.Успех в одготовката и оставащите дни до големия ден и чакаме разказчета .
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 25, 2011, 08:55:55 »

Ааааа, и аз си имам темичкаааа!!!  yahoo Миличка, толкова ти благодаря!  air_kiss
Не мога да повярвам, че остана само един месец, опитвам да не мисля много много затова, че като се замисля и почвам да се шашкам!  danceg  Сватбаааа
Бях малко на море, та цъкнах паузата за малко на сватбените нещица и сега пак с пълна сила! Раздаваме поканите, че до никъде не сме ги докарали още. Все пак се надявам всички да си знаят и да няма неразбрали. На проба на роклята съм на 09.09. С декорацията до никъде не сме я докарали. И така smile
Иначе другите неща са си уговорени - църква, ДЖ, оркестър, фотограф, видео. До гражданското трябва да идем тези дни, за да подадем някаква молба, иначе съм говорила с жената преди това и съм си запазила часа.
Сега се чудя кой хотел да препоръчам на гостите. Мислех си за Екзотик, но ние после си мислим да идем на дискотека в Пловдив и си мисля, че ще е по-удобно хотелът да е в Пловдив. Ако някой има предложения - да казва. Кофтито е , че на другия ден започва панаира.
Също така търся и някаква бутилка с хелий или нещо такова. Харесах си много красиви златни големи балони в различни форми, но във 101 балона ми искат 5 лв на  балон, което ми се вижда малко много.
Друго, друго..... не знам. Ако се сетя нещо, ще казвам!  pardon
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 25, 2011, 08:59:38 »

Честита темичка  give_rose да я напълниш с много положителни емоции. Така като гледам май ние двете сме от последните булки, но поне има с кой да си сверявам часовника  danceg
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 25, 2011, 09:22:52 »

pink_panther  ето тук можеш да видиш в няколко сайта http://baloniplovdiv.blogspot.com/2008/09/blog-post_3011.html  http://baloni.mymall.bg/categories/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B8/
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 25, 2011, 09:23:29 »

Скъпа, дойде време и ти да ни разказваш за емоциите и вълненията си от последния месец като госпожица!  yahoo danceg
Напълни темата с прекрасни неща и един ден като четеш да си спомняш с усмивка give_rose give_rose give_rose
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 25, 2011, 09:52:21 »

Ах, barboranka ме е изпреварила smile точно вчера гледах, че идва време и за твоята тема, но пак се замотах sad
Честито Пантерке, да ти е много успешна подготовката и само положителни емоции  give_rose
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 25, 2011, 09:56:18 »

Виж какво открих за хелия http://www.messer.bg/Produkte/Ballonhelium/index.html?gclid=CM7mheL76aoCFc0e3wod_BQeNg и на мен ми трябва и мисля да проверя за какво става въпрос, ако ме изпревариш свиркай
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 25, 2011, 10:24:33 »

Дам, вчера звънях. Кофтито е, че тези винтили трябва да се купят, те ги имат ама трябва да се купят, и не са малко пари. Също така те дават хелия на големи бутилки, което пак не ни върши работа. Каза ми човека днес да се обадя, те работели с няква фирма за балони и ще ми даде номера да питам направо тях. Като му звънна ще ти пиша.

Мерси, Лойърче  kiss! Ще споделяме емоциите, въпреки ч толкова малко ти остана на теб!  weddingday
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 29, 2011, 16:38:35 »

Аз, да се отчета, направихме някаква концепция за декорацията в ресторанта. Да ви се оплача голям зор е да се намерят калъфи за столовете в екрю или златно, абе различно от бяло.  NO
Утре ще купим и едни стъкленици - големи и с ефект на напукано стъкло, в които ще пуснем плаваши свещи - цветя, супер интересно става.   Girl_hide
Тези дни трябва да отида и да говорим с новия управител на ресторанта, много ни е мъчно за старата управителка.  cray Ще изчакам Барборанка и тя да каже как е, тя ще е преди мен.

Да ви питам вие по колко време си оставихте за фризьор и гримьор. Аз мисля да си предвидя по един час. Дали ще е достатъчно според вас...
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #10 -: август 29, 2011, 17:25:42 »

Честита темичка. Да я напълнеш само с хубави моменти.
Относно фризьора и грима те съветвам да си отделиш малко повече от 1ч за всеки случай. Незнам на какво си се спряла с точност, но дори и едно изправяне на мен ми отне 1ч и малко повече. А ако ти остане време ще можеш да се облечеш спокойно и да отдъхнеш преди да удари тъпана Wink.
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #11 -: август 29, 2011, 17:41:26 »

Pinky, моят грим и прическа ще ги прави един човек и ми каза 2 часа общо за двете. Това е при условие, че няма да се придвижвам от салон до салон, да се настанявам и пр. Така че - остави си малко повечко време, ако си на различни места smile
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 30, 2011, 08:56:45 »

Пантерке, идеята за украсата много ми харесва (попринцип съм привърженик на уюта и топлината, а тази украса точно това ми навява  pardon) ..... май не искаш панделки в екрю или златно щом търсиш калъфи, но честно да ти кажа по 90% от  снимките, които съм гледала, все са си бели с цветни панделки. Покажи снимка или ни опиши ресторанта, може пък да измислим нещо Wink
колкото до грима и прическата, ако ще ходиш на пробни горе-долу ще видиш колко време ти трябва, защото според мен си зависи и от сложността на двете , чакаме новото отчитане  kiss2
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 30, 2011, 11:37:59 »

Аз оставих 1час и 30мин. но бях на едно място.А относно калъфите принципно са бели с панделки в цвят какъвто ти искаш иначе мисля че са по поръчка.Успех с оставащите неща и чакаме още снимчици и раказчета покрай организацията.
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 31, 2011, 09:32:09 »

Ох, аз вече започвам да си отказвам от калъфите, което означава, че ще трябва да измисля някаква друга  декорация по самия ресторант. Моля, ви давайте идеи!  idea  Фабюлъс, ето го ресторанта, ще оставим само жълтите покривки - много ми харесват. Мислех си да обточа колоните с някакви цветя...  ohah
Страшно много харесах едни златни калъфи, но ми искат по 7 лв на стол и при 150 госта, това ставааа...... star
Фризьора мисля да го направя кум 10-10:30, гримьора да дойде направо в салона и до 12-12:30 да съм готова, за да имам време да си се помотаем и да се приготвя. В 1:30 да съм готова, тогава ще тръгват сватбарите от милото. Нека да съм си готова по-навреме, за да няма притичващи  булки по анцунг сред гостите!  funnytooth че и това съм го чувала!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines