Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 03:43:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Barborana - 03.09.2011  (Прочетена 27443 пъти)
 
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« -: август 03, 2011, 08:29:12 »

Ето и твоето лично пространство, в което да ни потопиш в атмосферата на твоя голям ден. Нека този последен месец като госпожица за теб е наситен с положителни емоции  danceg разказвай сега с подробности докъде сте стигнали,какво имате да правите и всичко ,което ти е на душата  kiss2
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 03, 2011, 09:34:19 »

Barborana, миличка, честита темичка smile чакам с нетърпение моя съгражданка да споделя подробно за подготовката и всичко останало около сватбата  danceg Успех и задължително да качваш снимки на това, което вече си подготвила!
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 03, 2011, 14:03:30 »

Ееее, вече дойде времееее!  danceg Супер, много се радвам и с нетърпение следя подготовката! Както е казала нашата любима адвокатка - нали си ни съгражданкаа....  blush А, аз имам и още една обективна причина да следя отблизо как се развиват нещата, особено с украсата на ресторанта!  Bravo Казвай ако си се сетила за някоя идея, пък може и да се комбинираме някак си!  girl_wink ( в Екзотик бяхте, нали не се бъркам......)
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #3 -: август 04, 2011, 09:05:20 »

Момичета, много сте мили!  give_rose give_rose give_rose
Развълнувах се много като видях, че и аз си имам темичка  cray
Бих искала да ви благодаря за подкрепата и помощта, която ми оказвате по време на подготовката! give_rose
И обещавам че ще я напълня с много емоции smile
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 04, 2011, 16:14:59 »

Мила, къде са ти снимчиците, не се стискай, дай да видим и твоите красоти  blum Докъде стигнахте вече?
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 04, 2011, 17:27:37 »

Barborana, честита тема. С интерес ще следя какво пишеш.  smile
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #6 -: август 04, 2011, 22:04:35 »

Благодаря ти, sunset! give_rose
fabolous, надявам се, че тези дни ще успея да кача мако снмки и да ви разкажа какво се случва с ншата подготовка  blush
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 09, 2011, 14:15:02 »

Честита темичка!  give_rose Аз търсих, гледах и като типичен заплес ти направих и аз една. Та добре, че я изтрих!  blush
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #8 -: август 09, 2011, 21:31:16 »

Moni, благодаря ти! Wink give_rose

Чудех се как да започна своя разказ ...... От свършените неща ли.... от оставалите ли smile
И като се замислих, имам куп започнати задачи, които ме чакат и много малко приключени  blum
Имаме си ресторант, DJ, фото, видео, покани - раздадени на 99%,чаши, чаши за чупене, бокал,  Рокля yahoo, воал, обувки, костюм за младоженеца иии..... друго не се сещам  blush 
Менюто за деня е почти определено.   Миналата седмица ходихме на дегустация  Torte mind Халките са поръчани. Тортата е до никъде. Започнати са кутията за подаръци и късметите за хвърляне (даже ме гледат от ъгъла на стаята)
Темата на сватбата съм кръстила "кафе и зелени хризантеми" - ресторантът ще е украсен в бели калъфи с панделки в зелено и кафяво и бели покривки с лента в средата.
Вече съм притеснена за оставащите задачки за довършване.
Тези дни съм на вълна подаръчета за гостите и декорация за масите. Качих няколко снимки на снощния ми декораторски опит, като акцентирам, че няколко цветчета от петуниите ми от терасата дадоха жертва в името на свята цел  butterfly Във вазите ще има зелени и/или бели хризантеми. По масите ще разпилея кафе на зърна. По отношение на подаръчетата много държах да са практични или поне нестандартни. В търсенето на гениалната идея минах през пет-шест варианта, никой от които не можах да реализирам по една или друга причина. Днес (подчертавам - днес) съм на вълна растение  в саксийка. Срещнах се с една жена, която би могла да ми захване 150 бр. дръвчета на живота. Идеята ми тук е както символиката на дървото (казват, че във всеки дом трябва да има такова дръвче), така и че хората биха могли да си го посадят, да си го гледат и да им напомня за нас.  blush В дилема съм обаче, за всеки гост ли да има дръвче или за къща (т.е. семейство). Вие какво мислите?
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #9 -: август 09, 2011, 21:45:56 »

Мноооого ми харесва идеята ти за подаръчета за гостите, аз бих била страшно щастлива, ако получа такова нещо като гостенка, да не казвам, че това май е най-хубавия подарък, за който съм чувала  give_rose Бих ти предложила да бъде по едно дръвче на двойка и по едно на тези, които са без половинка на сватбата ви.
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 09, 2011, 21:53:56 »

Страхотна идея наистина! И аз съм на същото мнение - по едно на семейство и по едно на тези, които са сами.

Да те питам, ти агенция ли ще ползваш за украсата. Може ли да ми кажеш колко искат за калъфите за столове сега. Аз си мислех само панделка, без калъф, но ми се иска да знам цените.
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #11 -: август 09, 2011, 22:44:28 »

И аз мисля, че най-добре ще е на семейство по едно, като си мисля, че ще е добре да го сложа на масата пред жените. Тези приятели, които не са женени, но живеят заедно също ще им сложа по едно. Имам и няколко двойки, които по една или друга причина не живеят заедно. Та за тях ми е дилемата как да процедирам..... mda
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #12 -: август 09, 2011, 23:00:44 »

Също по едно  good На нас така са ни подарявали, когато бяхме пресни гаджета - едва ли на някой мъж ще му направи впечатление, а жената ще се почувства поласкана, че смятате връзката им за сериозна smile
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #13 -: август 09, 2011, 23:06:47 »

Ахааа, не се бях замислила за това! girl_wink Има логика! Още повече, един мъж трудно би отглеждал цвете  crazy Може би така ще се получи идеално!
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #14 -: август 10, 2011, 08:55:51 »

Тази сутрин коментирахме подаръчетата с милото и му споделих вашите мнения :)По отношение на броя подаръчета за неживеещи заедно двойки, милото ми обърна внимание за един от най-добрите ни приятели, който от отскоро си има гадже и понеже и двамата много държат на нашето одобрение си мислехме, че подаряването на едно общо подаръче ще се приеме като символично приемане като двойка. Истината е, че аз още не съм опознала новата девойка и ми е трудно да я приема, но .... я намирам за симпатична и приятна....
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines