Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:43:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Barborana - 03.09.2011  (Прочетена 27410 пъти)
 
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« -: август 03, 2011, 08:29:12 »

Ето и твоето лично пространство, в което да ни потопиш в атмосферата на твоя голям ден. Нека този последен месец като госпожица за теб е наситен с положителни емоции  danceg разказвай сега с подробности докъде сте стигнали,какво имате да правите и всичко ,което ти е на душата  kiss2
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 03, 2011, 09:34:19 »

Barborana, миличка, честита темичка smile чакам с нетърпение моя съгражданка да споделя подробно за подготовката и всичко останало около сватбата  danceg Успех и задължително да качваш снимки на това, което вече си подготвила!
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 03, 2011, 14:03:30 »

Ееее, вече дойде времееее!  danceg Супер, много се радвам и с нетърпение следя подготовката! Както е казала нашата любима адвокатка - нали си ни съгражданкаа....  blush А, аз имам и още една обективна причина да следя отблизо как се развиват нещата, особено с украсата на ресторанта!  Bravo Казвай ако си се сетила за някоя идея, пък може и да се комбинираме някак си!  girl_wink ( в Екзотик бяхте, нали не се бъркам......)
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #3 -: август 04, 2011, 09:05:20 »

Момичета, много сте мили!  give_rose give_rose give_rose
Развълнувах се много като видях, че и аз си имам темичка  cray
Бих искала да ви благодаря за подкрепата и помощта, която ми оказвате по време на подготовката! give_rose
И обещавам че ще я напълня с много емоции smile
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 04, 2011, 16:14:59 »

Мила, къде са ти снимчиците, не се стискай, дай да видим и твоите красоти  blum Докъде стигнахте вече?
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 04, 2011, 17:27:37 »

Barborana, честита тема. С интерес ще следя какво пишеш.  smile
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #6 -: август 04, 2011, 22:04:35 »

Благодаря ти, sunset! give_rose
fabolous, надявам се, че тези дни ще успея да кача мако снмки и да ви разкажа какво се случва с ншата подготовка  blush
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 09, 2011, 14:15:02 »

Честита темичка!  give_rose Аз търсих, гледах и като типичен заплес ти направих и аз една. Та добре, че я изтрих!  blush
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #8 -: август 09, 2011, 21:31:16 »

Moni, благодаря ти! Wink give_rose

Чудех се как да започна своя разказ ...... От свършените неща ли.... от оставалите ли smile
И като се замислих, имам куп започнати задачи, които ме чакат и много малко приключени  blum
Имаме си ресторант, DJ, фото, видео, покани - раздадени на 99%,чаши, чаши за чупене, бокал,  Рокля yahoo, воал, обувки, костюм за младоженеца иии..... друго не се сещам  blush 
Менюто за деня е почти определено.   Миналата седмица ходихме на дегустация  Torte mind Халките са поръчани. Тортата е до никъде. Започнати са кутията за подаръци и късметите за хвърляне (даже ме гледат от ъгъла на стаята)
Темата на сватбата съм кръстила "кафе и зелени хризантеми" - ресторантът ще е украсен в бели калъфи с панделки в зелено и кафяво и бели покривки с лента в средата.
Вече съм притеснена за оставащите задачки за довършване.
Тези дни съм на вълна подаръчета за гостите и декорация за масите. Качих няколко снимки на снощния ми декораторски опит, като акцентирам, че няколко цветчета от петуниите ми от терасата дадоха жертва в името на свята цел  butterfly Във вазите ще има зелени и/или бели хризантеми. По масите ще разпилея кафе на зърна. По отношение на подаръчетата много държах да са практични или поне нестандартни. В търсенето на гениалната идея минах през пет-шест варианта, никой от които не можах да реализирам по една или друга причина. Днес (подчертавам - днес) съм на вълна растение  в саксийка. Срещнах се с една жена, която би могла да ми захване 150 бр. дръвчета на живота. Идеята ми тук е както символиката на дървото (казват, че във всеки дом трябва да има такова дръвче), така и че хората биха могли да си го посадят, да си го гледат и да им напомня за нас.  blush В дилема съм обаче, за всеки гост ли да има дръвче или за къща (т.е. семейство). Вие какво мислите?
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #9 -: август 09, 2011, 21:45:56 »

Мноооого ми харесва идеята ти за подаръчета за гостите, аз бих била страшно щастлива, ако получа такова нещо като гостенка, да не казвам, че това май е най-хубавия подарък, за който съм чувала  give_rose Бих ти предложила да бъде по едно дръвче на двойка и по едно на тези, които са без половинка на сватбата ви.
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 09, 2011, 21:53:56 »

Страхотна идея наистина! И аз съм на същото мнение - по едно на семейство и по едно на тези, които са сами.

Да те питам, ти агенция ли ще ползваш за украсата. Може ли да ми кажеш колко искат за калъфите за столове сега. Аз си мислех само панделка, без калъф, но ми се иска да знам цените.
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #11 -: август 09, 2011, 22:44:28 »

И аз мисля, че най-добре ще е на семейство по едно, като си мисля, че ще е добре да го сложа на масата пред жените. Тези приятели, които не са женени, но живеят заедно също ще им сложа по едно. Имам и няколко двойки, които по една или друга причина не живеят заедно. Та за тях ми е дилемата как да процедирам..... mda
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #12 -: август 09, 2011, 23:00:44 »

Също по едно  good На нас така са ни подарявали, когато бяхме пресни гаджета - едва ли на някой мъж ще му направи впечатление, а жената ще се почувства поласкана, че смятате връзката им за сериозна smile
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #13 -: август 09, 2011, 23:06:47 »

Ахааа, не се бях замислила за това! girl_wink Има логика! Още повече, един мъж трудно би отглеждал цвете  crazy Може би така ще се получи идеално!
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #14 -: август 10, 2011, 08:55:51 »

Тази сутрин коментирахме подаръчетата с милото и му споделих вашите мнения :)По отношение на броя подаръчета за неживеещи заедно двойки, милото ми обърна внимание за един от най-добрите ни приятели, който от отскоро си има гадже и понеже и двамата много държат на нашето одобрение си мислехме, че подаряването на едно общо подаръче ще се приеме като символично приемане като двойка. Истината е, че аз още не съм опознала новата девойка и ми е трудно да я приема, но .... я намирам за симпатична и приятна....
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 10, 2011, 12:05:03 »

Barborana, идеята с растението в саксия е много оригинална. Тук също има интересни неща. Разгледах снимките, които си качила. Обувките са страхотни.
« Последна редакция: август 10, 2011, 12:37:31 от sunset » Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 10, 2011, 13:34:25 »

Бърборанче, идеята наистина е страхотна!  Bravo А можеш ли да ми дадеш малко повече инфо за това дръвче? Не съм запозната с него явно. Иначе това, което сте коментирали относно двойките мисля, че е много правилно. И аз бих постъпила така.  good
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #17 -: август 10, 2011, 14:21:17 »

"Едно от най-привлекателните вечнозелени представители на домашната флора е Дървото на живота (Crassula ovata). Освен че създава красота и уют вкъщи, то има и друга по-особена функция – да закриля семейството.

Дървото на живота е многогодишно растение, с дебели клони и с гладки, овални, месести, яркозелени листенца. Растението не е от капризните. Най-добре се развива при температура между 13 и 25 градуса по Целзий.

С приближаването на студените дни на зимата сведете до минимум поливането. Когато дните окъсеят, спрете напълно водата и го оставете да преживее по-хладните нощи така. Поредните сухи седмици, ниските температури и последвалото редовно поливане би трябвало да накарат Дървото на живота да покаже цветове около най-късия ден на годината – по Коледа.

Каква по-голяма радост за вас и семейството ви? Когато Дървото на живота ви „благослови” с цвят, ви очакват здраве, успех и семеен уют."

Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #18 -: август 10, 2011, 14:22:58 »

Ето и няколко снимки:


* 2.jpg (29.21 KB, 640x480 - видяно 340 пъти.)
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #19 -: август 10, 2011, 14:23:54 »

Още:


* 002100203.jpg (50.77 KB, 640x480 - видяно 364 пъти.)
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #20 -: август 10, 2011, 14:25:27 »

Който може и има търпение, би могъл да си го оформи като бонсайче


* crassula-small.jpg (23.15 KB, 250x351 - видяно 2900 пъти.)
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 10, 2011, 20:35:33 »

Barboranche, много ти се радвам, толкова хубави идеи имаш smile честито за обувките- много са красиви  give_rose
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #22 -: август 11, 2011, 08:23:48 »

Благодаря ви, момичета, много сте мили! give_rose
lawyer , имах някои тезерви за обувките, заради тази сребриста катарама, но мисля да я скрия с цветенце от плата на роклята..... или пък да го оставя така, не знам?! crazy
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 11, 2011, 13:58:12 »

Barborana, първо да ти честитя темата! Да я напълниш с прекрасни мигове и емоции, споделени с нас, твоите съфорумки give_rose give_rose give_rose
Искам да те поздравя за прекрасната идея за подаръка - дърво на живота! Това е супер направо Bravo Bravo Bravo И аз също бих била много щастлива, ако получа такъв подарък give_rose

Обувките  много са хубави, а относно катарамата - можеш да я съобразих да речем с бижутата или, ако са с камъни или сребристи, според мен може да си остане така, но ако си с перли - може би по-добре ще е да я скриеш с плата от роклята. Това, естествено, е само мое мнение и ти не си длъжна да се съобразих с него. както сама си прецениш.

Украсата, която си направила е изключително свежа и елегантна - цветята ти са дали полезна жертва Bravo Bravo

Успех в по-нататъшната подготовка и да ни споделяш как върви!
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #24 -: август 11, 2011, 14:10:13 »

Бърборанче, идеята ти за подарък е страхотна!! Оригинален и с послание - какво по-хубаво от това, да не говорим че във всеки дом трябва да има това цвете. А относно оббувките - много са красиви и не смятам, че катарамата е в повече. Моделът е класически, изчистен, а катарамата е елегантното бижу върху обувката. Лично на мен много ми харесват  good
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 11, 2011, 14:12:46 »

Аз съм "за" обувките да останат в този вид, много са елегантни smile
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 11, 2011, 14:28:46 »

Аз съм "за" обувките да останат в този вид, много са елегантни smile

Подкрепям. good
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #27 -: август 11, 2011, 14:29:51 »

Ееееех милички, какво бих правила без вас, не знам!  give_rose Благодаря ви за мненията! Ще взема да си оставя обувките в този им вид.  girl_wink
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 12, 2011, 08:22:44 »

Браво на теб, декорацията е страхотна. Като я гледам и ми създава усещане за уют и топлина  CHEERS , а и чашите, и обувките са чудесни, да не говорим за подаръчетата  good с нетърпение чакам да видя какви красоти още си спретнала
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 13, 2011, 13:12:56 »

Благодаря за инфото! Идеята наистина е страхотна! Даже и аз ще си потърся!  smile
Декорацията се е получила много добре! Създава супер-романтична обстановка!!! heart
Активен
eli_belii
Ентусиаст
**
Публикации: 84



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 15, 2011, 09:27:29 »

Обувките са много стилни и изискани.  Bravo
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 20, 2011, 18:35:31 »

Бърборанче къде се изгуби?....
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #32 -: август 22, 2011, 09:44:49 »

Ако някой ми беше казал, че последните седмици преди сватбата са толкова напрегнати, нямаше да му повярвам.  crazy За капак на всичко пипнах един от онези летни вирусчета с температура и стомашно-чревно преживяване + повръщане. Толкова бях изтощена, че в петък не станах от леглото  star Сега вече съм добре, де Wink Хубавото на тези вируси е, че бързо идват и бързо си отиват!
До тук с  Offtopic smile
Взехме си халките - много си ги харесваме  yahoo Решихме да гравираме изречение от текста на първата ни песен. Песента е Strangers in the night на Frank Sinatra, а изречението: Lovers at first sight (на неговата халка) In love forever (на моята). Така хем всяка част има самостоятелно значение, хем са част от едно изречение.  girl_wink
Като заговорихме за първата песен, се сетих че не съм ви споделяла, че ходим на спортни танци и си имаме хореография. Проблемът е, че не умеем да я танцуваме добре и вече съм доста притеснена да не се изложим много smile Държа да отбележа, че с милото ми не сме от най-изявените танцьори. Смехът е гарантиран lol))  blum
Поръчахме и тортата от Попимони.
Спирам за сега с разказите, че работа ме чака Wink
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 22, 2011, 10:11:22 »

Barborana не се притеснявай за стерса и напрежението вярвай ми след сватбата ще останат хубавите спомени и няма да съжаляваш за напрежението и стреса преди ова.Аз също преди сватбата бях леко настинала но всичко отшумя.Изкарахме незабравима сватба .Успех с подготовката и чакаме снимки и разказчета.
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #34 -: август 22, 2011, 10:32:38 »

Бърборанче, радвам се, че вече си добре. Тези летни вируси са много гадни наистина. Честити халки, идеята за надписите е страхотна!! Относно напрежението, вярно е , че последните дни преди сватбата е малко повече от желаното  Wink, но повярвай ми след това...........е суууууупеееер!!! Емоцията от Сватбения ден е неповторима  danceg  yahoo. Не се напрягай излишно с дреболии (както правех аз  Wink ). Ако ти трябва помощ, сигнализирай - на линия сме.
Активен
Garfield
Ентусиаст
**
Публикации: 128



« Отговор #35 -: август 22, 2011, 12:31:43 »

Barbaronche, честито за халките, миличка!
А вие къде ходихте на танци?  girl_wink
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #36 -: август 22, 2011, 13:14:42 »

Благодаря ви милички, за милите думи  give_rose

Gar, ходим в S-team, но в София. Дори си говорихме, че може да продължим да си ходим на танци и след събитието, защото е много приятно, а и с хората там си допаднахме.... И да си призная, ние дори блус не можехме да танцуваме заедно. При нас беше едно асинхронно клатушкане наляво-надясно.. lol)
Сега поне танцуваме в синхрон.  tease
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 22, 2011, 13:18:54 »

Barboranka, още малко остана мила smile напълно те разбирам и на мен ми е едно такова напрегнато, остават малко дни, а все има нещо да се върши.
Честито за халките и за тортата! Сподели, като ти остане време, каква точно ще ти бъде тортата smile А за букета какво реши, от къде ще е? Питам, защото аз сега съм и на тази вълна.
Активен
Garfield
Ентусиаст
**
Публикации: 128



« Отговор #38 -: август 22, 2011, 22:39:56 »

Barbaronche, lawyer, стискам ви много палци в последните дни, пращам ви моите положителни емоции за късмет. Ако имате нужда от нещо, пишете. smile
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #39 -: август 23, 2011, 08:26:02 »

lawyer , имам приятелка флористка, която ще ми направи букета и другите там бутониери, гривни, букет за хвърляне и украса за колата.
А за тортата, много ми е трудно да я опиша. Видяхме я в едно от списанията в сладкарницата. Поръчахме я с италиански крем с парченца шоколад и смесени блатове - бели и шок.
Отгоре е с фондан и цветенца, изработени от фондана smile Управителката е истинска вълшебница.  heart
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #40 -: август 23, 2011, 08:26:54 »

Gar, благодаря ти!  give_rose hi
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 23, 2011, 08:56:16 »

Много ме заинтригува с тази торта, пусни някоя снимка ако имаш
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 23, 2011, 09:12:08 »

Barborana макар и късничко се записвам и аз в твоята темичка, да удвоим вълненията за Деня.
Поздравления за танците, благородно ти завиждам  blush
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 23, 2011, 22:14:06 »

Бърборанче, идеята за надписа на халките страшно ми хареса!!! Аз съм си и фен на Франк Синатра, де! Но не само, заради това! Много силно послание има!  Bravo
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 24, 2011, 07:57:23 »

Ааах, страхотно сте напреднали с организацията!  Bravo Всичко звучи страхотно! А, идеята за халките е направо супер! Браво!  good
Пък, за тортана, няма да коментирам, само ще си забърша лигите!  blush
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 24, 2011, 08:47:39 »

Barborana, като гледам много добре напредвате Bravo Bravo Много хубаво сте го измислили с надписите на халките good Оригинално е и смислено! Между другото, най-вероятно моминското ми парти ще е на 03.09 и ще празнуваме по едно и също време danceg Party time danceg А всъщност какво става  с твоето моминско парти, ще имаш ли? crazy
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 24, 2011, 13:54:58 »

Barboranche, тортата ще е много вкусна от това, което описваш smile в коя сладкарница си я поръча?
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #47 -: август 25, 2011, 10:56:00 »

Момичета, целувам ви всички air_kiss

lawyer , тортата е от Попимони! Много съжалявам, че не я снимах с телефона да ви я покажа, но др. седмица ще ходя до сладкарницата и ще го направя!
Ще имам моминско - тази събота (27,09,). Кумата и моите момичета са се организирали тайно и има някакви групи, в които чата върви с пълна сила. Аз естествено съм в пълно затъмнение smile До колкото разбрах, обаче, партито ми ще започне още от обяд. Милата ми кума е замислила нещо страхотно, сигурна съм в това.  pullpigtails Ще разказвам как е минало smile
V_e_S_i , и на теб ще пожелая незабравими положителни емоции.  yahoo 
Вече уредихме и медената седмица! Ще ходим на о-в Тасос в един много красив и романтичен хотел. Запазихме си стая с изглед към морето  girl_in_love girl_in_love
Още не сме направили медицинските, но е крайно време. С милото се шегувам, че умишлено се бавя с васермана, понеже чакам да му мине ергенското хихихиих
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 25, 2011, 13:59:57 »

Eeee,  браво за тортата, сигурна съм, че ще е много хубава. Да ти кажа май и аз ще имам в събота моминско парти, но и моята кума е една потайна и само малко се изпусна lol но на мен ми беше достатъчно, за да разбера smile Много хубаво да си изкарате и после чакаме снимки!
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 25, 2011, 22:30:42 »

 danceg danceg Барбарона, положението с моминското парти и при мен е същото (конспирации и завери се въртят, а аз "нищо" не подозирам) Поздравления за медената седмица, чувала съм че там е много красиво (да покажеш снимки след това  give_rose)
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 28, 2011, 19:28:21 »

Barborana, днес разбрах, че сте изкарали супер на моминското smile аз също имах, нацелили сме се по едно и също време  danceg
Оказа се, че имаме общи приятели. Твоята приятелка Рени, днес беше на кафе с мой приятел и колега от университета. Аз не я познавах, но те се обадиха, за да се видим и така се запознахме. Тя е приятелка и с младоженеца smile Сподели, че и тя била на моминско снощи и каза, че булката щяла да се омъжва на 3-ти в Екзотик. Веднага се сетих за теб и се оказа вярно smile Колко е малък света. После обсъдихме двете момински и поговорихме за Дани, защото разбрах, че ще те гримира и теб smile
Хайде стига съм се обеснявала, чакам те тук с разказче smile
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: септември 02, 2011, 06:55:29 »

Миличка, аз вече ти писах, но и тук пак!!!  blum Пожелавам ти прекрасен и вълшебен ден ! Пожелавам ти да бъдеш най-красивата ( в което изобщо не се съмнявам! ), най-щастливата (нито пък в това  Wink ) и най-най-обичаната на света! Нека денят да надмине очакванията ви и с чиста съвест да можете да се обърнете и да кажете, че е бил най-щастливият ден!
Много много приятни емоции, усмивки и малко сълзи (ама само от щастие)!  heart heart
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: септември 02, 2011, 08:08:14 »

Barborana, пожелавам ти една прекрасна и незабравима сватба! give_rose
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: септември 02, 2011, 09:06:54 »

Barborana нека утрешния ден бъде изпълнен с много вълнение и емоции нека бъде вашата приказка такава каквато винаги сте мечтали.Бъди най красивата булка.Ще чакаме разказче от моминското парти и сватбата и снимчици.И да не забравиш за сутрешното кафенце.
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: септември 02, 2011, 14:42:11 »

Барбарона, присъединявам се и аз към пожеланията за утрешния ден. Нека сватбата бъде приказна, много весела, а ти - най-красивата булка  give_rose
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #55 -: септември 02, 2011, 20:53:20 »

Бърборанче, утре е твоят ден!! Прегръщам те силно и ти пожелавам  едно истински прекрасно и незабравимо изживяване!! Наспинкай се добре, а утре бъди най-прекрасната, сияйна и неотразима булка!!!  good
Активен
echi_
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #56 -: септември 02, 2011, 21:49:59 »

Идвам да пожелая много късметчета за утрешния важен ден!!! Пожелавам весела сватба с много  danceg и веселие!
Активен
Garfield
Ентусиаст
**
Публикации: 128



« Отговор #57 -: септември 02, 2011, 22:36:46 »

Мила, Баррбаронке, бъдете неутразими, щастливи и изпълнени с положителни емоции, защото утре е твоят ден, бъди неповторима в този вълшебен момент! heart
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #58 -: септември 03, 2011, 07:52:29 »

Милички, много ви благодаря за пожеланията. Най-тържествено обещавам, че ще съм щастлива, красива и обичана ... и ще дам всичко от себе си на дансинга! Тези дни нямах никакво време и не съм ви писала, но като се поуспокоят нещата ще ви разказвам smile Целувам ви!
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: септември 03, 2011, 08:12:39 »

Ехааа, много се радвам, че успя да спазиш традицията yahoo :danceg:Пожелавам ти прекрасна сватба, изживей си деня на макс и после те чакаме да разказваш give_rose
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #60 -: септември 03, 2011, 08:23:57 »

Хайде, Бърборче, тъпанът думна, време е за веселба!   yahoo
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: септември 03, 2011, 08:25:15 »

миличка  пожелавам ти един незабравим ден изпълнен с много емоции изживей своя ден така както си мечтала бъди най красивата най щастливата и неотразима булка .
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 04, 2011, 10:42:00 »

Честито на младото семейство  give_rose ....
Пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот!
Обичайте се все така силно и страстно!
И помнете, че няма прегради, които любовта ви не може да прескочи!

Ще чакаме разказче и  снимки , когато си готова  kiss2
Активен
Lovly
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #63 -: септември 04, 2011, 13:06:24 »

Честито на новото семейство. Желая ви много дни изпълнени с щастие и любов.
Тъй като моята сватба беше в Марково, минахме покрай Екзотик, и се оглеждах, но за жалост не успях да те зърна. Едва ли си информирана, но за малко да се озовеш с една триетажна торта, една кумова и две покачи  blum, защото ни бяха объркали и бяха доставили всичко при вас blush Надявам се да си си изкарала страхотно и ще чакам да разкажеш. give_rose
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: септември 04, 2011, 21:41:53 »

Бърборанче, честито мила!!!!!  weddingday nazdrave Бъдете много, много щастливи и винаги се обичайте!!! heart heart heart
Активен
echi_
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #65 -: септември 05, 2011, 08:33:05 »

Честито и от мен на младото семейство!!! Желая много, много щастие и любов!!!
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: септември 05, 2011, 10:34:12 »

Barborana , честито и от мен. Пожелавам ви любовта и разбирателството никога да не ви напускат.
Активен
Vanity
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 112



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: септември 05, 2011, 16:37:43 »

Сватбата беше чудесна-и аз бях там /мъжете ни са колеги/......чакаме снимки от сватбата и медения месец
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: септември 05, 2011, 18:26:03 »

ох, много се радвам!  Bravo Чакаме я с нетърпение да разказва!  yahoo

 Offtopic Аз като много пристрасна, хареса ли ти ресторанта!
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: септември 05, 2011, 20:03:32 »

Честито на младото семейство! Всичко най-хубаво ви пожелавам!  weddingday
Активен
Vanity
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 112



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: септември 05, 2011, 20:20:28 »

Да хареса ми -добре беше подреден, менюто беше добро, имаше място за танцуване, масата на младоженците се виждаше от всякъде, DJ също беше добър, тортата беше вкусна.................имайте предвид че не съм пристрастна т.к. с Жени и Добчо се виждам за първи път.
Роклята и беше разкошна но за нея нищо няма да разкажа-това е привилегия на младоженката, ще видите снимки.......... blum

Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: септември 07, 2011, 11:17:27 »

Честито и от мен! Това е булката с най-хубавите очи,която съм виждала. Невероятно мила и усмихната млада дама. Няма да пропусна да кажа,че съм фенка и на нейната майка и съм щастлива,че се запознах с тези хора! yahoo С нетърпение очаквам да видя снимките от сватбата и да прочета целия разказ с подробности.  give_rose
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #72 -: септември 07, 2011, 14:18:50 »

Бърборанче, чакаме те с нетърпение да разказваш и показваш и тук и на живо в Пловдив  yahoo.
От сърце - бъдете много, много щастливи!!!!
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: септември 07, 2011, 18:54:54 »

Това е булката с най-хубавите очи,която съм виждала. Невероятно мила и усмихната млада дама.


Налииииии   Love girl Сори, за  Offtopic , ама не се сдържах!
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: септември 08, 2011, 12:19:55 »

Честито Барбарончееее  twohearts Беше прекрасен ден, дано и целият ви семеен живот е такъв. Много обич и споделени щастливи мигове ви пожелавам  Dance2
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #75 -: септември 16, 2011, 16:55:41 »

Ето ме и мен!
Мноооого ви благодаря за прекрасните и топли пожелания!  heart kiss2 kiss2 kiss2
Имам много за разказване! Това беше един незабравим за мен ден! Моята приказка!
Най-напред искам да благодаря на целия екип, без който това нямаше да се осъществи и те са:
Жоро Вачев - фото и Сашо Маринов - видео. Двамата, освен всичко останало, ми бяха опора през целия ден! Едно голямо благодаря изпращам и на Вера от Салон "Версай" за най-красивата рокля, която някога съм виждала! Моята рокля на мечтите! За прекрасната декорация на ресторанта се погрижи моята вълшебница Нина от "Нина стил". Нинка, благодаря ти не само за професионализма и прекрасната украса, благодаря ти за това, че прие моя празник присърце и че беше винаги на разположение, когато имах нужда! Като заговорих за украса на рестранта, не мога да пропусна феята на цветната декорация, моята приятелка Силвия и нейните помощници Петя и Рени! Най-сладкото благодаря отива за Ели от "Попимони", които сътвориха торта, съчетаваща в себе си стил, красота и божествен вкус! Благодаря на най-страхотните и купонджийски кумове, които преди всичко са наши истински приятели и направиха сватбата ни незабравима! Благодаря и на родителите ни, шаферите, кака Стефи и всички близки хора, които успяха да ме издържат през седмицата преди 03.09. Не на последно място, благодаря и на приятелите и гостите на сватбата, без които нямаше да стане такъв купон! Не на последно място, искам да благодаря на ДЖ Цеко за настроението, което ни създаде и на Данчо и Дидо от клуб по спортни танци "S-Team" за хореографията на първия ни сватбен танц, която просто изправи на крака и взриви "публиката". Искам да благодаря на още много хора, които бяха част от нашия Ден, но се боя, че списъкът стана твърде дълъг smile
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #76 -: септември 16, 2011, 16:57:23 »

Сватбата беше чудесна-и аз бях там /мъжете ни са колеги/......чакаме снимки от сватбата и медения месец

Vanity, боя се че е станала някаква грешка. Ние сме Боряна и Лазар smile

Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: септември 16, 2011, 17:15:31 »

Barborana  чакаме снимчици и още по подробен разказ от вашата приказка вярвам че всичко е било  така както сте си мечтали .Успех и много семейно щастие.
Активен
Vanity
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 112



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: септември 16, 2011, 19:06:02 »

да май е грешка-мислех че е темата за Жени и Добромир Вълчанови
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: септември 18, 2011, 23:05:51 »

Лелеле нашата щастлива булка се завърна при нас. Чакаме разказ и снимки. Ще си ги търся като наследство!  danceg И не на последно място БЛАГОДАРЯ за доверието, което ми гласува!  give_rose
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #80 -: септември 20, 2011, 14:39:26 »

Такааа, време е и аз да започна с разказа за нашата приказка smile
Денят ми започна както обикновено със сутрешно силно кафе с мед. Докато се наслаждавах на бленувания аромат, ви драснах няколко реда, както повелява традицията Wink Естественото продължение беше 45 минутен релаксиращ душ съчетан с грижа за кожата и лицето. Фризьорката пристигна и започнахме с приготовленията и разкрасителните процедури. С напредването на времето, растеше и напрежението най-вече за домашните, които щъкаха наолоко. Мама хвърчеше напред-назад,татко след нея, брато бях изпратила да закара до ресторанта помощниците за декорацията и да им помага с каквото може. Милото ми братче беше неотлъчно до мен и ми помагаше много! Времето сякаш летеше! Грим, прическа, суетене, тичане до магазина, суетене…..и изведнъж беше станало време да слагам роклята, че гостите щяха да дойдат веки момент! Мама вече не знаеше на кой свят се намира smile Облякоха ме, …..малко снимки с фотографа и не щеш ли чувам колите! Лелееее, какъв момент! Сърцето ми се сви, тръпки ме побиха, пеперудите се разхвърчаха! (Дори сега като ви пиша, настръхвам!) Вълнението ми взимаше връх с всяка изминала минута! Чух ги! Вече са горе! Треперих! Момичетата в стаята се суетяха около мен! Като че ли им предадох от вълнението си smile Започна „пазарлъка“….. чувам, че суматохата е вече пред стаята ми….. Брат ми (програмист) казва на милото: „За какво си дошъл, бе младеж?“; „Ами булка ще взимам“-казва. Брато: „Ами ти хубаво булка търсиш, ама аз една сестра си имам и не я давам“ След известно време отново разпознавам гласа на брато в глъчката отвън: „Добре де, кажи паролата! Може и да стане! Ама гледай да я избереш по-дълга, с повечко цифри да е, че булката е яко защитена“ Хилят се. Милото вика „Чакай да помисля, да не объркам паролата, че колко опита имам? Да не стане така, че на третия опит и да блокираме вратата!“ Брат ми го убеждава, че паролата била с натрупване smile да не се стеснява, ами да опитвал и то с все по-дълги пароли…Добре, ама кумът се опитва да хитрува: „Ааааа, чакайте малко, аз от къде да съм сигурен, че тук има булка?! Покажете я!“ Хихихих, открехнаха леко вратата, после  тия мъже, дошли с милото и кума ….. те като решиха, че ще влизат….. нищо не може да ги спре. smile
…..И изведнъж, два погледа се сблъскаха!Сред цялата суматоха, бяхме само Аз и Той! Две души сливаха пътя си в един. Вселената, сякаш, също притаи дъх, за да ни остави да се насладим на мига! Боже, от нас струеше такава любов и вълнение…
До този момент не бях чула дори музикантите. След като закичих близките и се поздравихме татко ме изведе под съпровода на „Ела се вие, превива“. Много държах, музикантите ни да са облечени в еднакви народни носии и да има гайдар. За мен в гласа на гайдата има нещо космическо и силно въздействащо!.... Отново вълнуващ момент….. вече имаше разплакани гости, гайдата  успя да им размекне ангелите smile
След дълго хоро пред блока, кумът започна с изденадите……
…….. To be continued……
Активен
kartichka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: септември 20, 2011, 15:50:18 »

Честито и от мен  give_rose разказа ти е страхотен,много ме развълнува *INLOVE*чакам с нетърпение продължението
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: септември 20, 2011, 16:02:26 »

Оле, олеееее,Барборанкеее, аз настръхнах цялата като четях!  blush  cray ( <- от умиление, де! )
Нямам търпение за продължението и за снимчиците.....  heart
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: септември 21, 2011, 08:56:04 »

Миличка, не помня дали ти честитих, но ако не съм ти пожелавам всичкото семейно щастие на света и много дечица, които да ви радват! Разказът е много увлекателен, чакам продължението smile Теб Дани ли те гримира? А изборът за оператор и фотограф, ти си знаеш, че са едни от най-добрите и ще получиш уникално видео и снимки smile
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: септември 21, 2011, 11:13:28 »

Барборанке чакаме с нетърпение продъжението на разказчето и снимчици.Пожелавам ви да сте все така влюбени и щастливи.
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: септември 22, 2011, 00:36:20 »

Лелее как съм изпуснала всичко това?!?  girl_impossible Прекрасно е! Изчетох всичко на един дъх и се присъединявам към очакващите с нетърпение продължението на разказа и снимките. Мила, било е невероятно изживяване за вас и ви пожелавам много топлина и семеен уют. С побелели коси да разглеждате сватбения си албум с усмивка, рамо до рамо, а страниците му нетърпеливо да дърпат пра пра внуци.  Flower
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: септември 22, 2011, 17:17:59 »

Леле и аз настръхнах!!! Нямам търпение за продължението на разказа!!! Girl_hide
Активен
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines