Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 28, 2024, 21:59:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на dany_87 - 27.08.2011г.  (Прочетена 21099 пъти)
 
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 17, 2011, 19:13:45 »

Еми по принцип да,ама като не искат тези цветове няма даа ги карам на сила пък,надявам се утре вече да купим,че направо незнам вече.
Утре отиваме да определим в ресторанта точно менюто и разпределението и после да и нося списъка сгодтите на тази от агенцията,че ме изяде направо за него....
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #61 -: август 18, 2011, 17:02:35 »

Дани, това за агенцията е много странно. Аз разпределението го дадох на агенцията и на ресторанта предния ден и не съм имала проблеми. Предварително бях казала само ориентировъчния брой на масите. Но ние си правихме тейбъл картичките и сами си ги нареждахме в ресторанта. Е, не аз де blum. Малко повечко време им отне на шаферките, защото им се видяла сложна схемата. pardon На теб помогна ли ти разпределението ми?
Вие с естествени цветя ли сте? Да не би нещо заради това да ти бързат със списъците, евентуално за поръчка на цветя и разни там други истории pardon

Не се шашкай, усмихвай се и не им се давай butterfly
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 18, 2011, 22:57:14 »

Не с изкуствени цветя сме,днес ходихме до ресторанта и определихме менюто и рапределението на масите
pinkbird   много ми помогна,заради което съм ти адски благодарна,разпределението си го направила перфектно............................искренно ти благодаря за помоща  give_rose
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 20, 2011, 06:23:05 »

Вече,почти сме готови  yahoo
Направихме разпределението на масите и менюто за ресторанта,дадох и списъка с гостите на агенцията,номерцата на масите също качвам снимка в галерията......
Немога да си намеря обикновенни чаши за чупене в ресторанта голямо търсене пада но уви!!!!
Шаферките и те нямат рокли още,онзи ден харесахме един модел с едната шаферка,но другата не я хареса  sad
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 20, 2011, 12:30:21 »

Дани, браво за разпределението!  Bravo На мен ми е доста трудно.  sad
Чаши за чупене можеш да си поръчаш от този сайт  smile : http://www.barmagazin.net/chashi-shampansko.html Аз имам по един комплект от последните и от предпоследните. Поръчах си и други неща от тук и съм доволна. Идват за един ден и продавачът ги застрахова, в случай, че се счупят.  smile
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #65 -: август 20, 2011, 17:35:18 »

Дани, радвам се, че съм ти помогнала и че най-накрая успешно сте приключили темата разпределение smile
Нещо не откривам в галерията снимките на номерцата на масите sad
Не се шашкай за шаферките. Явно трудно ще се постигне консенсус между тях. По-важно е да бъдат до теб, да се забавляват и да ти помогнат в самия ден. smile
Сподели менюто, което сте избрали, ако не е тайна разбира се smile
За чашите не мога да ти помогна много, моите ги купих от квартално магазинче, но в друг град. Иначе бяха като първите в линка, който Monikamaria е показала.
Може и да си казала, но аз да съм изпуснала,  pardon та пак да питам - с изнесен ритуал ли ще бъдете?
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: август 20, 2011, 21:09:23 »

В гражданското ще сме,днес купихме чаши  smile
мони линка който си дала е много полезен..........
Момичета стана една седмица издирвам поставки за тейблките и никъде немога да открия,ако някой е мяркак в някой сайт кажете моля ви
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #67 -: август 21, 2011, 09:36:48 »

Дани, в този сайт (цък) има поставки за тейбъл картички, но лично на мен ми се струват доста скъпи pardon
Ние затова нашите ги направихме с прегъване. По принцип първоначалната ми идея беше да имаме нещо подобно на тези в линка и те да бъдат подаръчета за гостите. В чуждите сайтове са много евтини, но тук хубавите неща са адски скъпи. Ето да направиш сравнение - цък
Ето още един бг сайт - цък
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: август 22, 2011, 06:28:36 »

Аз преди съм гледала че има в office 1,онзи ден ходихме да питаме но уви нямали доставка от няколко месеца............късмет.........ще мисля нещо.
Днес отиваме в гражданското,църквата и общината-трябва да отидем да доплатим и тортите и да поръчвваме пилето,налепихме вече и етикетите на ракията ще ги снимам и ще кача снимки после
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #69 -: август 22, 2011, 11:25:42 »

Дани, аз бях виждала поставки за тейбълки от пръчки канела. По-късно ще потърся снимките вкъщи и ще ти ги пратя. Не знам дали биха ти се вързали в темата...  pardon
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #70 -: август 22, 2011, 21:45:29 »

Намерих я снимката.  smile
Мисля, че е на момиче от форума, но за съжаление не помня на кое. blush Извинявам се, за което
give_rose


* PIC_4113.JPG (22.72 KB, 320x240 - видяно 1939 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #71 -: август 23, 2011, 10:22:11 »

Аз нашите ги подпрях на шишарка /снимки в галерията/, понеже темата беше Коледна сватба. Можеш да ползваш за опора изкуствени цветя - купуваш букет и го разделяш на отделни цветчета, ако не можеш да подгънеш картончетата за да стоят самостоятелно. Ще сме ти по- полезни, ако знаем как изглеждат.
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 23, 2011, 19:19:35 »

Намерихме,в един цветарски магазин,едни цветчета,много хубави..........
В четвъртък последно имаме среща вече с  диджея и операторите за последни уточнения,и сме готови
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: август 24, 2011, 21:46:41 »

Почти не остана. smile
Какво стана с роклите на шаферките?
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 25, 2011, 09:00:19 »

dany_87  не остана време до големия ден имали още неща за довършване.И аз като  Princess_of_the_Dawn ще се повторя но какво стана с шаферките.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines