Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 12:05:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отдушник!  (Прочетена 131246 пъти)
 
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: февруари 22, 2011, 13:58:30 »

Имам кабинет в Бургас. Принципно работя с всякакви възрастови групи.
Не съм сигурна точно какво имаш предвид под тесен специалист. Един психолог може да се профилира примерно според опита, който има. Аз работя десет години с детска и юношеска проблематика, така че в този смисъл там ми е силата за сега поне.
Сега вече съм почти и психотерапевт, а там и проблематиката е по-различна. Психологът прави консултиране, терапевтът прави психотерапия......

Едно е сигурно - университетската диплома по Психология не дава нищо друго, освен енциклопедични знания. Много работа и усилия трябва след това, за да може един човек с такава диплома да се нарече психолог.
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: февруари 22, 2011, 14:51:47 »

Ина,а дистанционно работиш ли smile?Щот не съм от Бургас blush
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: февруари 22, 2011, 14:53:34 »

Цитат
А може ли да доведа Симеон да го убедиш, че е много готино да яде и да спи в яслата? 
А мен да ме убедиш, че ще е много готино в офис затворена от 9-18ч.? Ей така да ни олекне и на двамата ... 
funnytooth funnytooth funnytooth sarcastic
Абе я си стойте в къщи,щом и двамата не сте убедени в това което правите.
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: февруари 22, 2011, 15:18:58 »

Кали_гали, много си сладка! И двамата сме убедени, че е за добро и че е време, но ни е трудно и затова се жалваме тук, нали е отдушник, чудесно е да има къде да помрънкаш! Който я е измислил тази тема евала!  good

Ще те видя и тебе след някой и друг месец Wink като вземе да вика Тео "Мама додииииии"  huhhuh.gif
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: февруари 22, 2011, 15:24:23 »


А може ли да доведа Симеон да го убедиш, че е много готино да яде и да спи в яслата?  yahoo
А мен да ме убедиш, че ще е много готино в офис затворена от 9-18ч.? Ей така да ни олекне и на двамата ...  pleasantry
За детето не знам,но на теб може да ти 'помогне' Ирина Сарачинова/водещета на 'Най-добрата майка' по Нова/,тя освен водеща,се занимава точно с това -да намериш ТВОЯТА работа и седенето в офиса да не е мъка smile
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: февруари 22, 2011, 15:30:53 »

Я и аз на опашка за Ирина Сарачинова. Не, че моята работа не си ми харесва, напротив. Но шефката не бива, а няма изгледи скоро да се сменя! Ей това му е лошо на държавната работа - шефовете си мислят, че са пожизнени.
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #426 -: февруари 22, 2011, 15:42:24 »

Наде, я разкажи повече за Сарачинова, че ми стана интересно.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: февруари 22, 2011, 15:58:20 »

Аз нямам кой знае каква информация,чела съм че се занимава с life coach,ето и 
нейна статия за life coach-a .

Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: февруари 22, 2011, 16:02:31 »

И на мен ми стана интересно, но само статии намирам, да имат някой линк към предаване и най-вече към "life coach", няма да е зле да понаучим нещо ново.
Ами от работа до работа в офис има разлика, зависи от фирмата, динамиката и дали изобщо я има, има ли разнообразие като семинари, пътувания и т.н. Но като цяло си е вид "затвор", няма начин.

Иначе аз моята работа мога да я намеря, напр. бих искала да съм преводач от англ. в някоя агенция за осиновяване или грижа за деца като SOS (дори кандидатствах и след изпит дори не се обадиха да кажат резултата, което е много нагло) или др. агенция, ноооооооо при заплата 600лв. и ясла 500лв. малко не ми се връзват нещата. За съжаление няма кой да ме издържа, така че да работя за удоволствие.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: февруари 22, 2011, 16:08:22 »

За втората и работа не мисля,че има предаване,освен ако не е гостувала при някой.
Мая,според мен тя /сега може и да бъркам,тук може би Ина би споделила като по запозната с тази материя/ не само дава насоки коя работа ще е ТВОЯТА,а и как да направиш така,че работата в момента да те удовлетворява и да не отиваш сутрин с  sad .
Цитат
Ами от работа до работа в офис има разлика, зависи от фирмата, динамиката и дали изобщо я има, има ли разнообразие като семинари, пътувания и т.н.
good
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: февруари 22, 2011, 16:11:27 »

Това, с което се занимава Ирина не е точно намирането на желаната работа, да не кажа, че изобщо не е това. Става въпрос за организиране на ежедневието, за мотивиране на активности по отношение на работа и кариера и прочие подобни неща.
За намиране на желана работа се търсят кариерни консултанти, каквато Ирина не е. Тя не е и психолог. Тя е първо ПР специалист и след това Лайф коуч тренер.
Ирина е супер готина мацка, заедно бременеехме в отчетната в бг мама, много е жизнена, креативна и земна.
Кабинетът и е в център Инсайтинг за тези, които се интересуват http://www.insighting.eu/
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: февруари 22, 2011, 16:18:19 »

Мерси Ина, ще го разгледам по-подробно smile

Намерих нещо сега като рових, но тези пол. проблеми мисля, че може да се разрешат ако има малко повечко пари, екскурзии, излизане с приятели, гости и т.н. :

LIFE COACHING
За да дадем ясна дефиниция на Life Coaching, е добре да изясним при какви обстоятелства, ние хората, имаме нужда от водач в живота. Ето част от ситуациите, в които присъствието на психолог би ни помогнало да възстановим душевното си равновесие.

Когато...
се чувстваме притиснати от ежедневните житейски проблеми.
имаме чувството, че сме загубили пътя.
животът ни стане скучен и тъжен.
нищо не ни се случва.
хората наоколо не ни разбират.
близките ни престанат да ни забелязват.
децата ни вече не ни слушат.
сутрин тръгваме със свито сърце към офиса си.
вечер тръгваме със свито сърце към домa си.
се чувстваме бедни, стари и грозни.
нищо не ни радва.
дори не можем да се разплачем.
се чувстваме виновни.
сме напрегнати без причина.
постоянно сме изморени.
не сме сигурни в постъпките си.
ни е страх да напуснем работата си.
се чувстваме необичани.
се съмняваме в способностите си.
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #432 -: февруари 25, 2011, 17:38:56 »

Ох ще ви исмястя малко темата ама не знам къде да извикам  diablo diablo diablo Гледах Такъв е живота - Приемно семейства по БТВ Искрено ви казвам възмутена съм ...... толкова съм ядосана че може и крайно да звуча но, как е възможно да си оставиш първото дете и при условие че нямаш възможност да раздаш пак .......и пак и пак ..... Закон трябва да има колкото и не хуманно да е, остави ли си детето следващата бременост да е под контрол .....
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: февруари 25, 2011, 18:12:07 »

Даааам, особено при ромите, трябва да измислят как да им намалят раждаемостта подобно на китайците ...
За кое дете се възмути Веси?
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: февруари 25, 2011, 21:09:08 »

Ох ще ви исмястя малко темата ама не знам къде да извикам  diablo diablo diablo Гледах Такъв е живота - Приемно семейства по БТВ Искрено ви казвам възмутена съм ...... толкова съм ядосана че може и крайно да звуча но, как е възможно да си оставиш първото дете и при условие че нямаш възможност да раздаш пак .......и пак и пак ..... Закон трябва да има колкото и не хуманно да е, остави ли си детето следващата бременост да е под контрол .....

Да не гледа това дето бащата 3 месеца не успял да иде да види детето, понеже нямал работа, а майката не отивала понеже три дни била с бъбречна криза или нещо такова. За кастриране са такива идиоти.  beating
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines