Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 15:53:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отдушник!  (Прочетена 131200 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 01, 2008, 15:00:06 »

Искам да убия колежкатаааааааааааааааааааааааааааааа.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 01, 2008, 15:02:19 »

Искам да убия колежкатаааааааааааааааааааааааааааааа.

Гери ще дойда да ти помогнааааааа  witch witch hunter hunter hunter
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 01, 2008, 15:09:38 »

Момичета да ви кажа напоследък нещата ми идвам малко повече.Чувствам се нервна и много много уморена.незанма вече какво да правя.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 01, 2008, 15:10:53 »

Момичета да ви кажа напоследък нещата ми идвам малко повече.Чувствам се нервна и много много уморена.незанма вече какво да правя.

и аз съм така, направо вече откачам, мислим с милото да идем някъде поне за 1 ден далече от телефони, работа, майстори и проблеми sad
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 01, 2008, 15:12:19 »

Момичета да ви кажа напоследък нещата ми идвам малко повече.Чувствам се нервна и много много уморена.незанма вече какво да правя.

Така се чувствах и аз от няколко дни насам , и валериани почнах да пия , и днес милото като каза че заминаваме ми се оправи настроението.
Така че мила , намери малко време да си починеш и да не мислиш за ежедневните неща и ще се съвземеш  pleasantry Ако имате възможност отидете някъде за уикенда , ще ти дойде много разтоварващо good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 01, 2008, 15:19:16 »

Сигурно ви е досадно да ги четете тея неща ама трябав някъде да си кажа щото ще се побъркам
1,Търсим да си купим жилище.Адски е трудно да се ходи на работа и оглед.адски е трудно да се намери жилище на нормална цена и да изглежда нормално.
2.Ходя по лекари и ме тъпчат с хормони
3.От хормоните така съм надебеляла че едвам се трая
4.Правим си бебе а това е едно допълнително напражение.
5.на работа две от колежките излезнаха в майчинство и не взеха нови хора а разпределиха работа между нас но заплатите ни не мръднаха
6.Колежката ми  не е просто тъпа тя е уникално тъпа и едвам я издържам
7.дядо ми не е добре и е в болница
и още куп неща и вече се чувствам като въ някаква яма от която няма измъкване
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 01, 2008, 15:20:25 »

Тед,ще те бия-валериан пила нашата,абе ей---пила хапчета,ами излез и се разсей,явно от това си се нуждаела,щом сега си добре като си разбрала,че ще ходите на Берк,не пии така успокоителни,имам колежки дето бяха привикнали и си ги пиеха за добро утро beating beating P-(първо виж дали по-друг начин не може да си оправиш настроението и т.н. и после посягай към хапчета и валериани diablo
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 01, 2008, 15:27:03 »

Тед,ще те бия-валериан пила нашата,абе ей---пила хапчета,ами излез и се разсей,явно от това си се нуждаела,щом сега си добре като си разбрала,че ще ходите на Берк,не пии така успокоителни,имам колежки дето бяха привикнали и си ги пиеха за добро утро beating beating P-(първо виж дали по-друг начин не може да си оправиш настроението и т.н. и после посягай към хапчета и валериани diablo

Е тва беше 2 дни само па ти , разбираш ли че понякога всичко ми идва в повече и неиздържаааам cray cray cray И затова , споко , повече няма да пия , само в спешни случай blum blum blum
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 01, 2008, 15:31:32 »

то така се почва мила,разбирам те-но хапчетата не оправят проблемите иначе аз наркоманка да съм станала и тези около мен Wink
Гучи по позитивно мила,всичко ще се нареди-аз вече ставам сутрин и се усмихвам и си казвам-тази седмица или днес ще ми върви и така и става,от година две вече не приемам нищо толкова навътре-здравето е най-важно от там на сетне всичко се оправя-не веднага,но се оправя give_rose
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 01, 2008, 15:37:29 »

аз хапчета не пия, но си купувам чанти !!!! хи хи хи хи smile

иначе и аз да си излея мъката !!!!

тъпия ремонт е в пълна пара, сменяме майстори, харесахме си плочки, но не можем да си ги позволим, тъй като са много скъпи, мислехме , че едно ще излезне , а то с хиляди в повече sad

татко му намериха някакви 'топчета' в крака и се опасяват за тромбов либид

с една скапана банка се занимавам от 2 седмици, нещ не можем да се разберем

и вече 7 дни подред ме боли главата и не знам защо и хапчета не помагат и добре че сте вие тука та да се разтоварвам малко

smile всеки си има проблеми живота е адски труден
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: февруари 01, 2008, 15:48:03 »

Ели споко мила,ще се оправите с ремонта,да не ти казвам,че за 10-те години дето правим ремонти,нашите винаги се караха и бяха пред развод,както майка ми се шегува blush разбирам те какво ти е,гадното е,че винаги лошите неща се струпват наведнъж и моят живот не е цветен,нищо че от 3 седмици усмивката не е слязла от лицето ми,но след този грип дето изкарах си казах твърдо 'майната на всичко,проблемите се решават,но здравето е най-важно,не си ли здрав и на крака-няма значение,ако ще милионер от тотото да си станал'
така,че усмихнете се и не го мислете толкова,щом не може скъпи плочки-харесайте по евтини
и как няма да те боли главата,за толкова неща мислиш :(милата-горе главата kiss2
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: февруари 01, 2008, 15:58:57 »

ох може ли да приемете една бременна в клуба  blushто моите глупости край нямат и май не са общо с хормоните цял живот съм си така girl_impossible
напоследък сънувам кошмари всяка божа нощ!един път че ми взимат момиченцето от болницата(крадат ми бебчето)и то един познат ми го открадна!! :girl_impossible:после че ми пада зъб а това е много лошо по принцип да се сънува!сънувах и че бебчето ми е болно в коремчето ми а нощес сънувах че един дебел дебел дебел дебелак ме натиска  girl_impossible girl_impossible :girl_impossible:какво ми става не знам
умирах си за сандвич от макдоналдс и милото ми беше обещал че след доки ще идем ама го мързеше вчера и така и не отидохме!
няма да ида да си изпратя най-добрата приятелка и кума преди да замине!дано се върне преди бебчето ми да се е родило!!намръзнах се днес чакайки трамвая 45 минути и сега треперя цялата не мога да се сгрея още!аз съм бременна и вкисната  :!преди бях весело момиче сега съм параноична дебелана която не знае какво иска  :girl_impossible:милото каза че вече едва ме понася а сме още в началото!вчера като ревнах че бебчето ми е много малко не мож ме успокои!днес цял ден му зяя по телефона и аз не знам защо ужасна съм наистина чак аз не се понасям
извинявам се ако съм ви отегчила ама няма с кой да си говоря вече!вие сте единствените ми приятелки  give_rose give_rose heart
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: февруари 01, 2008, 16:06:33 »

Клео, трябва да се успокоиш малко. Явно доста неща са ти се насъбрали.
Не знам до колко вярваш в такива неща, но аз бих ти препоръчала една книга "Играта на Живота" Една такава тъничка, струва около 5лв. В нея се разказва за силата на нашето подсъзнание и как да се опитаме да го направляваме така че да ни помага. Не вярвах много много, докато не отидох на лятна бригада в Америка. Ей почти постоянно ми беше тази кнога в ръцете и благодарение на нея успях да се съвзема и да се държа в ръце през тези 4 месеца. Опитай - още повече мисля и че ще е добре за бебо. ако не - защо не опиташ с йога за бременни, чувала съм страхотни неща.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 01, 2008, 16:23:53 »

Гери ще намерите апартамент !!!! smile и бебчето скоро ще стане - имай вяра !!!! smile

Наде ние си харесахме и поръчахме даже !!!!!!!! smile

Клео защо не почнеш да се занимаваш с нещо, ако по цял ден си стоиш вкъщи постоянно за глупости ще мислиш и сънища, започни някакъв курс по език или по йога или по нещо друго, поне 1 час да си изхабих енергията и негативността, която се е натрупала !!! smile
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: февруари 01, 2008, 16:31:18 »

Oфффф, чета, чета, чета темичката и искренно ви съчуствам а ако мога и да помогна ще е супер.
Чудех се дали да пиша и аз, че викам айде още една както казва Клео "в клуба".
Та да си кажа мъката и аз: Писна ми да чакам!!! Уморих се да чакамтъпата Армия и празните и обещание  angry От както сме се оженили та и малко преди това чакаме да излязат документите на мъжа ми за една работа пак в Армията ама в чужбина, а още от лятото пък одобрен за друга длъжност тук в София и никъде нищо не става заради тъпата реформа  - тази година ще има яко брадва за Бг Армия и всеки си натиска мястото та дори и да е вече пенсионирал се полковник ама върнал се на работа като цивилен  crazy
Пиисна ми да стоя в това тъпо ведомствено жилище сама през седмицата и да чакам и аз вече незнам какво. И двамата сме на косъм да хвърлим шапките и да бягаме  tease мен ме спира единствено бебеправенето нищо друго, а него 5 год Военно училище и още 6 след това и оше куп конкурси, станаци и други квалификации.
Е има и още ама за сега и това стига.

P.S На всичкото отгоре тъкмо да пусна поста си и нета изчезна за половин час - тия всеки месец има се разваля нещо - тръгнах да звъня а то явно слушалката е оставена отворена, аз звъня от сутринта и все едно и също  angry
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines