Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 06:27:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отдушник!  (Прочетена 131263 пъти)
 
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 30, 2008, 23:02:44 »

ами има много картинки в сайта и май доста вируси незнам не съм много сигурна,но моя вечно ми пили че с тея картинки8 разбивма компа tease
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 30, 2008, 23:08:44 »

абе като казахте и на мен тези дни ми пиши и аз блокирам вируса,но не съм обърнала внимание,че е точно тук,иначе на мен баща ми ми пили,че с тези форуми може да има вируси,но ние имаме 5-6 антивирусни-та съм леко спокойна,ама ако стане нещо-стане blush
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 30, 2008, 23:19:31 »

абе като казахте и на мен тези дни ми пиши и аз блокирам вируса,но не съм обърнала внимание,че е точно тук,иначе на мен баща ми ми пили,че с тези форуми може да има вируси,но ние имаме 5-6 антивирусни-та съм леко спокойна,ама ако стане нещо-стане blush
то е ясно че има много вируси ама защо точно на този саит ми направо забива компютара и трябва рестарт... ще трябва да е много як вирус  diablo
а това че имате 5 -6 антивирусни не ти помага наденце напротив само се обаркват и не знаят коя кога да реагира...
е maslinka значи не сам само аз дето му стенкат че разваля компютара.... мале ще бъде забавно в работата където сме в мрежа и като увиснат всички лелелеле  tease
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 30, 2008, 23:24:33 »

ками,
права си, че повече от 1 антивирусна може да "забози" компютъра.
кой е сайта? форум.сватбата.бг или друг твой любим?
аз в къщи съм с avg free, на работа с нортон и нямам проблеми. вярно не щъкам напред назад много... pardon
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 30, 2008, 23:33:43 »

Anichka
сватбата.бг САМО ми дава проблеми- забива, а относно антивирусната и в къщи в работата е нортон...доволна съм засече че има вирус- карантира го - иии пак забивааа
ще трябва май пак преинсталация, беше ми интересно дали и друг има такива проблеми ама само май аз  GROAN
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 30, 2008, 23:37:26 »

o,напротив никакъв проблем не дават,ама тя всяка си е за нещо,примерно ако не вкл. една няма шанс да вляза в нет-а и дори скайп-а да ми зареди blush но на мен не ми дава проблеми,просто тези дни ми се вкл.но аз съм отворила няколко прозореца и не съм сигурна дали е точно тук blush blush blush blush
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 30, 2008, 23:40:41 »

и аз да се оплача да си изкажа мъката!изпокарах се с всички приятели Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче аз не съм виновна ама те се цупят че нямам време за тях cray и не само едно приятелче си хванал ново гадже а аз знам че тя не е за него използва о ще му иска пари за кафета и къде ли да не я води а той милия ако не съм аз да му давам  Плачещо момиче :girl_cray2:ооооо ужассс много съм изнервена имам нужда да излизам да се забавлявам а съм затворена в нас а милото не ме пуска на купона за изпращането на моята кума(нали заминава за 6 месеца)и той се ядосва и не ме пуска защото няма да идва ама то си е само наше си занимание това с изпращането на класа  girl_impossible girl_impossible
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #22 -: януари 30, 2008, 23:51:49 »

Kleo, не се ядосвай сега само ще си навредиш.
избягвай да се стресираш и нервираш .........
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 31, 2008, 00:13:17 »

Клео,а не може ли да го вземеш и него blush а и защо да не те пусне,нали при кумата ще ходиш beating beating beating beating
а за приятелите-Клео явно не са били искрени и не си заслужава-ще дойдат нови,покрай бебето ще за формиш нови запознанства  kiss2
Активен
Ivet
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #24 -: януари 31, 2008, 00:20:59 »

абе като казахте и на мен тези дни ми пиши и аз блокирам вируса,но не съм обърнала внимание,че е точно тук,иначе на мен баща ми ми пили,че с тези форуми може да има вируси,но ние имаме 5-6 антивирусни-та съм леко спокойна,ама ако стане нещо-стане blush
то е ясно че има много вируси ама защо точно на този саит ми направо забива компютара и трябва рестарт... ще трябва да е много як вирус  diablo
а това че имате 5 -6 антивирусни не ти помага наденце напротив само се обаркват и не знаят коя кога да реагира...
е maslinka значи не сам само аз дето му стенкат че разваля компютара.... мале ще бъде забавно в работата където сме в мрежа и като увиснат всички лелелеле  tease
Момичета не мисля ,че има вируси в тази сайт защото от работа влизам само в него а всяка седмица програмистите идват да ми проверяват компа защото правя заплати и хонорари  и да не се скапи нещо   и до сега съм нямала вирус !
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 31, 2008, 18:44:31 »

ами то не ми показва вирус,а нещо друго,но аз пак казвам,не съм сигурна че е от тук blush
 bad bad bad :!БЯСНА СЪМ bad bad bad bad :!повечето знаят за моята книжка и какво се оказва,тя още на другият ден ми е била в полицията,но те нали много работа имат и чак вчера са си признали ANGRY ANGRY ANGRY ANGRY ANGRY ANGRY ANGRY ANGRY :ANGRY:можех да си спестя хиляда разправии и ваденето на новата книжка battle battle battle battle battle battle :battle:кажете ми това нормално ли е,отделно на колежката не са и обявили документите за невалидни beating beating beating и тя го е разбрала едва вчера когато е вдигнала скандал за книжките- е кажете това на какво прилича beating P-(като документите не са били в чантата crazy crazy *crazy*и всеки може да излезе с тях или да купи нещо на лизинг-просто нямам думи да се ядосвам ли или да се смея hysteric hysteric hysteric hysteric
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 01, 2008, 09:39:19 »

оффф и моя комп нещо май издава багажа и трябва да се преисталира мразяяяя това, пак всичко на дискове да записвам и търкам ужасссс  girl_impossible girl_impossible girl_impossible

Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 01, 2008, 11:22:42 »

ооо така като чета значи и на моя това му е проблема!аз се чудя защо нета ми се влачи като народна песен а то сигурно защото трябва да преинсталирам и аз bad bad :!еее гадна работа!!
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 01, 2008, 11:50:04 »

Момичета не ме страскайте с тия вируси. И на мен компа в работата  само забива и се влачи, но аз форума го чета и вкъщи, там проблеми няма.
За всеки случай не може ли да се направи нещо по въпроса и да се провери за вирусчета.
А за Надето, мила, няма смисъл да се ядосваш за оценки, мисли за това което знаеш и което ще ти бъде от полза за в бъдеще, че като идеш на интервю няма да ти гледат с колко си взела изпита по "Въведение в интернет и приложения" например, ами ще те оценяват по това какво знаеш и как можеш да им бъдеш полезна. Добре че е работя, иначе нищо нямаше да знам или поне нямаше да знам как да използвам тъпия учебник от 300 стр.
И на мен това ми е проблема в момента. Завършвам Индустриален Мениджмънт в ТУ и се чудя за магистратура какво да правя и къде да ида, че това в ТУ си е направо майтап.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 01, 2008, 13:40:52 »

моя се скапа тоталноооооооооооооооо !!!!! и сега работя с резервния, който пък нямаше фонетика, че инсталирах и сега моите си документи, добре че гии качих на флашката, че как ще работя не знам  Eeager Eeager Eeager Eeager Eeager Eeager Eeager Eeager Eeager Eeager Eeager

скапам петък и сега работаааа, бачкане !!!!!!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines