Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 23:18:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата - как точно протича всичко? - II-ра част  (Прочетена 126211 пъти)
 
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: януари 27, 2012, 11:06:10 »

InLove_Girl, допита ли се до гримьор и фризьор колко време ще е нужно за грим и прическа? Питам, защото за моите грим и прическа ми казаха, че ще са нужни два часа общо. Oh my ... Аз много се учудих и ми се стори малко времето.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: януари 27, 2012, 11:10:06 »

sunset да, фризьора каза 2 часа, 2 часа и 15 мин. Грим около 40-50 мин.
По принцип времето не е малко, особено ако ти ги правят на едно място. При мен са на различни места, да не говорим че с фризьора си оставихме малко време да пием по едно кафе /с бейлис  DANCE/ и да си отдъхна преди екшъна  give_rose
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: януари 27, 2012, 11:19:00 »

 
Ето как ще бъде моята сватбена програма  smile (Не съм оставяла време за път,понеже всички живеем в един квартал, а кума и младоженеца – в един и същ блок  danceg ):

от 10 до 14 часа – грим и прическа
от 14 до 15 часа – обличане на роклята и снимки вкъщи
14:30 Младоженеца отива при кумовете
15:00 Идват да ме вземат от вкъщи
16:00 Църковен ритуал и снимки пред църквата
17:00 Изнесен ритуал в градината на ресторанта
17:40 Коктейл в градината на ресторанта за гостите/ Официална фотосесия за нас (фотосесията ще бъде в местността на ресторанта - има езеро, много зеленина, горичка и т.н.)
19:00 Влизане на младоженците в ресторанта

Предварително смятам да предупредя персонала и шафекрите да започнат да приканват гостите да заемат местата си в ресторанта към 18:30, за да се настанят всички до 19 часа.


« Последна редакция: януари 27, 2012, 11:20:36 от ivelka » Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: януари 27, 2012, 11:20:59 »

sunset да, фризьора каза 2 часа, 2 часа и 15 мин. Грим около 40-50 мин.
По принцип времето не е малко, особено ако ти ги правят на едно място. При мен са на различни места, да не говорим че с фризьора си оставихме малко време да пием по едно кафе /с бейлис  DANCE/ и да си отдъхна преди екшъна  give_rose
Да, на едно място ще ми ги правят. Даже един и същи човек ще ми ги прави. Аз изцяло му се доверявам, защото знам, че е голям професионалист, но за момент времето ме смути. Един час за грим смятам, че е достатъчно, но за прическа ми се стори малко, като се има предвид, че скоро една фризьорка ми прави косата повече от два часа и пак не я направи както трябва. Имам дълга и права коса, която трудно се поддава на манимуплации. В крайна сметка вече всичко е уговорено, няма какво да променям. Оставила съм достатъчно време след това, ако се наложи да се забавя.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: януари 27, 2012, 11:25:48 »

Съжалявам за  Offtopic, но sunset по някакъв повод защо не отидеш на фризьор и да ти направи точната прическа, която си ицбрала. така ще знаеш колко време ще отнеме и ще си спокойна. А един час за грим е дааже много... Не се притеснявай времето ще ти стигне  give_rose
ivelka мисля, че ви е добре плана, щом всички живеете на близо  give_rose
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: януари 27, 2012, 11:28:58 »

Ммм да, сега се замислих, че ще ми е много времето за грим и прическа (4 часа), но все още не съм ги ангажирала и за това ги посочвам в този диапазон smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: януари 27, 2012, 11:29:27 »

ivelka мислиш ли че ще успеете да се измъкнете за фотосесията след ритуала? ние я направихме преди това /не само заради светлината/ защото като почнат всички да ти честият и да те поздравяват  angry
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: януари 27, 2012, 11:30:11 »

Ще имам пробни грим и прическа задължително. Това ще стане към края на май. give_rose

ivelka, аз също мисля, че добре си подредила нещата.
Ние сме решили да предупредим в ресторанта да имат готовност да посрещнат гостите малко преди уговорения час, понеже между последния ритуал и ресторанта ще има около час.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: януари 27, 2012, 12:01:14 »

LOL!  punk_girl123, не бях се замисляла за това...може би трябва да изтегля малко назад всичко и да оставя повече време между ритуала и фотосесията?!  crazy
Или другият вариант е разписваме и на бегом с фотографа към гората biggrin

Относно светлината: сватбата е началото на септември и си мисля, че ще е хубава светлината точно по това време на деня - няма да е нито силна, нито слаба, а и аз много харесвам снимките на залязващо слънце  heart blush
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: януари 27, 2012, 13:16:19 »

sunset,
Щом човека, на който си се доверила за грим и прическа е преценил, че 2 часа са му достатъчни, значи няма от какво да се притесняваш  girl_wink У вас ли ще идва, или ти ще ходиш в салона? При мен прическата ми отне малко повече от 2 часа(защото и моята коса като твоята трудно поддава Makeup), а грима ми стана за около 20-25 мин.- просто гримьорката работи мноооого бързо Ashamed  biggrin
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: януари 27, 2012, 14:14:27 »

m0onlight, ще ходя в салона, в който работи. give_rose Май ще е най- добре да ме вземат в 15.00ч., за да съм спокойна и да не бързам.
Активен
tory
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #296 -: януари 27, 2012, 14:19:13 »

Момичета колко време оставихте за отговор на поканите? Искам в поканите си да упомена определен срок, в който поканения да ми отговори дали ще присъства на събитието или не. Нужно ми е за да знам точната бройка куверти. А колко време преди самата сватба ги изпратихте? Планирам я за края на юни, ако изпратя поканите в началото на март и дам срок от месец, месец и половина за отговор, ОК ли ще е?

Благодаря.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: януари 27, 2012, 14:25:53 »

tory, нашата сватба ще е също в края на юни. Смятаме да раздадем поканите към средата на май и да оставим на поканените един месец, за да решат. Ще посочим в поканите 15.06 за крайна дата, в която да ни уведомят дали ще дойдат.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: януари 27, 2012, 14:30:05 »

Сватбата е май а поканите ща разпратим края на февруари и до началото на април ще чакаме потвърждение

п.п днес след работа ще идем да си вземем поканите че са готови! Нямам търпение да ги видя!!
Активен
tory
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #299 -: януари 27, 2012, 14:32:18 »

Ох, на мен ми се струва много късно. Една приятелка ме посъветва да раздам поканите по-отрано за да го имат предвид хората, че било криза и бездруго и трудно се събирали пари за сватба, дори за гостите. Но действително как може човек да знае от март дали ще ходи на сватба през юни?! crazy Ще изпратя поканите в началото на април, а по телефона ще уведомя всички по-рано. smile sunset give_rose

Едит: Пинки, покажи снимка на поканите после...
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines