Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 15:41:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нощта преди сватбата  (Прочетена 47588 пъти)
 
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: февруари 11, 2012, 21:06:22 »

И ние ще спим отделно. Сега живеем при моите родители. Аз ще си спя тук, а той ще отиде при брат си. Аз много се колебая, хем искам да сме си заедно, хем да я има изненадата и всички ритуали. smile
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: февруари 13, 2012, 15:07:40 »

Ние живеем заедно,и ще си спинкаме заедно в нощта преди подписването(така де,аз ще се опитвам по-скоро).То няма и друг начин-тук нямаме роднини,родителите ни са в родния ни град,пък и сега няма да правим ритуала с вземането на булката,така че е излишно.След време,като съберем парички и го организираме тържествено,мъжо държи точно тази вечер да сме  отделно,и за мен така е по-интересно,пък и се надявам тогава да не е толкова притеснено и на двама ни и да спим спокойно smile
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #137 -: февруари 13, 2012, 15:18:10 »

при нас няма такива въпроси. ще сме заедно - сутринта ставаме, пием по едно кафе, бърз подпис в ритуалната зала и се отправяме към хотела. там вече се разделяме в различни апартаменти и няма да се виждаме до церемонията  smile
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: февруари 13, 2012, 15:48:00 »

Заедно ще си спим, живеем си двамата в собствено жилище. Аз не спя спокойно, ако не ме е гушнал  heart, а какво остава точно тази нощ, ако не е! Той не пие кафе, но моето не е сладко, ако не го пия с него. После той ще тръгне към техните, аз ще се оправя в нас с шаферките и кумата (а две от шаферките, мои най-добри приятелки, живеят срещу нас, врата до врата  yahoo) - сигурно гримьора и фризьора ще дойдат вкъщи, но първо трябва да си ги/го запазя и после ще знам  blush След като съм готова ще се вдигнем с приятелките ми и ще отидем в наще (живеят в голяма къща в покрайнините на София), където ще чакаме младоженеца и антуража му (техните, шаферите, приятелите...) да дойдат да ме вземат. Видеото ще е с него, фотото с мен!

Вечерта след сватбата също ще прекараме вкъщи - както казах, живеем си сами, няма кой да ни се пречка. А какво по-хубаво от това след този прекрасен ден, да заспите в прекрасния си дом  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: февруари 13, 2012, 15:50:39 »

аз се колебая- не ми е готино без него ,от друга страна ми се ще да го има и този елемент на традиция.. не знам . Girl_hide
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #140 -: февруари 13, 2012, 15:53:44 »

Заспиване няма да има без него, тъй чеее избора е недоспала булка или да ме приспива Wink
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: февруари 13, 2012, 16:00:35 »

Заспиване няма да има без него, тъй чеее избора е недоспала булка или да ме приспива Wink
Ти е ясно, че няма да се спи много, много. Аз обаче много искам да я има изненадата като ме види на другия ден в завършен вид!!! Много си мечтая за този момент. smile Затова вечерта преди сватбата планирам бърза среща на по питие с едната шаферка (тя живее в нашия блок), за да ми се доспи и после пълен релакс. smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: февруари 13, 2012, 16:01:08 »

ххаха , взимам идеята за питието !
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #143 -: февруари 13, 2012, 16:08:59 »

Ох... искам по бързо да идва датата, хем ще е топличко, зеленичко и хубавичко навън.  Love Тази зима ме депресира вече sad
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: февруари 13, 2012, 16:12:42 »

Охх и аз искам вече да е лято.... иначе се присъединявам за питието... аз даже и в самия ден със сигурност поне една глътка ще пийна, че емоцията и напрежението ще са големи  tease
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #145 -: февруари 13, 2012, 16:13:18 »

Като се наспим го пращам по задачи, има кумове, гости за посрещане ... като съм готова да идва да ме взима заедно с родата и тогава може да е изненадан от крайния резултат smile Само да не се засечем някъде, аз докато обикалям за грим и прическа.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: февруари 13, 2012, 17:26:10 »

Момичета,темата  леееко започва да се превръща в чат!Моля по същество ,за да си бъдем полезни !
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #147 -: февруари 21, 2012, 17:46:18 »

Ние ще пътуваме предният ден от София към Пловдив. Нощта преди сватбата ще спя в къщата на негови приятели, семейство са и са страхотни, а сестрата на жената на най-добрият му приятел ще е шаферка.
Там ще ме правят и ще ме взимат , сутринта там ще дойдат и майка ми, брат ми и шаферките, приятелките ми и ще е пълна лудница. Как ще спя не знам ( без това без него мога да заспя само ако съм поне на 0.5 л вино) ама не мисля да се напивам преди сватбата.  tease Ама по чаша винце ще има, от сега такава треска ме тресе, а като дойде не знам. И сълзи ще има сигурна съм ( от щастие и вълнение)
Аз и сега като гледам щастливите влюбени младоженци на снимки тук във форума и почвам да рева толкова са готини и сладки  Girl_hide Girl_sing LOVING
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines