Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:26:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Моминско парти ?
парти - 37 (68.5%)
купон - 17 (31.5%)
Общ брой гласове: 54

Страници: 1 ... 23 24 [25]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ергенско и моминско парти част 3  (Прочетена 308206 пъти)
 
blizna4kata87
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: януари 25, 2016, 12:22:54 »

А какво мислите за общо моминско и ергенско парти? Примерно да отидем всички заедно на вила за 1-2 вечери?
Здрасти на мен лично идеята за общо моминско и ергенско парти не ми се струва ok, все пак това е идеята на такова парти - за последен път да се почувстваш като в доброто старо време, когато си бил/а сама и си се забавлявал/а, но това е мое лично мнение може други булки да не са съгласни с мен. Аз все още не знам дали ще имам такова парти, може да се съберем с приятелки някъде на заведение примерно- ще го реша. Може да нямам моминско парти, но определено ще имам торта- харесала съм си ето тази  blum
(не помня от къде съм я видяла може и от някое момиче от форума да е, но ми харесва)


* 12109097_1213662911981088_2373840471259420435_n.jpg (24.6 KB, 540x720 - видяно 1403 пъти.)
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: юни 18, 2016, 10:50:06 »

Eй, тази торта е страхотна.
Скоро ще съм кума и ще организирам моминско парти.
Моята булка е от по-скромния и изискан тип, та такава ще и хареса много повече от торта пожарникар (каквато беше на моето моминско парти).
Бих споделила с удоволствие какво ѝ кроя обаче ме е страх да не го прочете тук smile
Така че като мине smile
Активен
pepimili
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #362 -: юли 25, 2016, 16:22:27 »

Според мен най-добре се получава когато е организирано като изненада от най близките  yahoo
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #363 -: юни 02, 2017, 23:12:27 »

Момичета нямаше как да не се похваля  Bravo преди два дена си дойдох от първото моминско с приятелките ми от тук и беше СТРАХОТНО  yahoo момичетата ми така се бяха постарали бяха направили шапки, чехли, тениски и чаши за всяка една от нас, през цялото време преливаха от настроение и усмивки. Изкарах едни страхотни 3 дни  danceg още немога да осъзная че свърши  shok
Сега чакам с нетърпение партито което милата ми кумица е организирала в БГ преди сватбата, много е потайна само за датата ме уведоми другото каза че ще е изненада  danceg, аз обожавам да правя изненади и май за първи път някой прави такава изненада за мен и нямам никакво търпение  yahoo

Тъй като прочетох цялата тема от до исках да ви кажа че не е задължително партито да е лудо и да има стриптизиори, нито пък е срамно да имаш стриптизиор и лудо парти, важното е момичетата които ви заобикалят да са с вас в този момент и да правите нещата които обичате и ви събират, важното е да ви накарат да се чуствате като принцеса поне за един ден, немога да ви опиша колко много ме изпълниха незалязващите усмивки и нестихващото настроение на моите момичета, вдъхнаха ми кураж, за момент забравих стреса покрай сватбата и се забавлявах с много готина компания. Така че не пропускайте момента да отпразнувате с приятелките ви сигурна съм че ако се познавате от дълго време и сте близки те ще знаят какво харесвате и как да ви изненадат! Party time
Активен
Kristina89
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #364 -: юни 09, 2017, 13:25:03 »

Искам на моминското ми парти да е много украсено с много балони и всички да сме облечени с еднакви секси рокли.  danceg danceg danceg
Активен
elisapashkova
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #365 -: октомври 22, 2017, 22:08:26 »

В момента организираме моминско парти за една приятелка. Някой знае ли добър стриптийз клуб за момичета?
Активен
kalina1988
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #366 -: октомври 31, 2019, 09:47:35 »

Моето моминско парти беше супер забавно! Момичетата се бяха постарали наистина. Имаше всичко: провокативна торта, сатенени ленти, було за мен, скреч игра за моминско парти с 20 предизвикателства от Дар Птица, точилка, рисувани чаши за всяко момиче и какво ли още не.
Няма как едно парти да мине без тези аксесоари за моминско парти. Иначе ще е скучно и по нищо няма да си личи, че се празнува моминско парти... Само за стриптизьор и аз съм твърдо против. Много ми е пошло и гнусно да ми се кълчоти гол потен мъж...  nea
« Последна редакция: октомври 31, 2019, 09:56:42 от kalina1988 » Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines