Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:55:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Моминско парти ?
парти - 37 (68.5%)
купон - 17 (31.5%)
Общ брой гласове: 54

Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ергенско и моминско парти част 3  (Прочетена 308216 пъти)
 
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: август 24, 2013, 13:40:51 »

Ами аз им нарисувах чашки като корсети и ще ги сложа в торбички с розова хартия, по една карнавална маска и още нещо ще измъдря да сложа...Ако някой има идея какво да е то да каже. Предпочитам нещо за ядене Wink
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: август 24, 2013, 13:42:44 »

Ами аз им нарисувах чашки като корсети и ще ги сложа в торбички с розова хартия, по една карнавална маска и още нещо ще измъдря да сложа...Ако някой има идея какво да е то да каже. Предпочитам нещо за ядене Wink
А със какви боички ги рисува? Мога да им направя нещо такова  crazy
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: август 24, 2013, 13:44:11 »

За стъкло от слънчоглед. Може няколко варианта да ги направиш по напред в темата съм пускала примери.
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: август 24, 2013, 13:51:56 »

http://www.slanchogled.com/Product-Creativ-%D1%89%D0%B8%D0%BF%D0%BA%D0%B0-40-20-mm-%D1%81-%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%BA%D0%B0%2c-1-%D0%B1%D1%80_3878.aspx

Това ми се струва като интересна идея smile Всяка да си получи табелка със съответната длъжност.. smile
А самите щипчици можеш да ги оцветиш с акрилна боя, да не са толкова скучни
Активен
kokabura
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #289 -: август 24, 2013, 14:05:29 »

Ние бяхме на морето: арестувахме булката, сложихме и белезници и домино на очите, качихме я на колата и я отведохме на мястото, имаше игра с подаръци, които трябваше да познае от кого са, ако не позне пиеше шампанско, а тя не позна нито ефин lol). Водихме я на педикюр в сл.бряг с рибки, но като я нападнаха махнахме доминото. Имаше клетви, лексикон и диско lol)
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: август 24, 2013, 14:43:36 »

Аз бих се кефила да отидем на спа някъде с момичетата и да си правим цял ден процедури и вечерта малко на бар или нещо такова. Има и едно много яко заведение в София на бул.България където правят програми специално за булки и има група от яки момчета дето ви танцуват и ви забавляват докато сте там. Аз само гледах една вечер как става това и беше много забавно,дори и да не участваш,а само да гледаш. danceg yahoo
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: август 24, 2013, 15:04:17 »

Това с табелките ми харесва, но сякаш съм си наумила някакво бижу или аксесоар... Ейй.. това да не знаеш какво искаш  nea  blush
Дано измисля нещо по скоро, че време няма  cray
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: август 24, 2013, 21:22:37 »

misspanda, къде е това заведение?
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: август 25, 2013, 07:52:55 »

misspanda, къде е това заведение?
Ето го заведението: http://www.lacubanita.bg/  danceg yahoo
Активен
vesta
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #294 -: август 31, 2013, 21:58:43 »

Милото беше в командировка в Германия и му се случила следната случка.

Били вечерта с германски колега на кръчма и изведнъж се появила групичка от моминско парти. Там му казвали "chicken party". Приятелките казват на булката разни задачки и тя трябва да ги изпълни. В случая задачата била да танцува на улицата с непознат и на кой попада мислите? На моя човек. Той обаче се спекъл, понеже не знаел за какво иде реч и германския колега (ерген) скочил да го отсрамва. Започнал да върти булката по улицата в луди танци, оказало се, че бил бивш танцьор. Накрая булката казала, че ако не трябвало да се жени щяла него да си хване за гадже.

Друга традиция била булката и приятелките да продават разни неща по улиците на минувачите и с тези пари после ходят и си правят парти в някоя кръчма примерно. Хората съответно знаят за това и им дават разни дребни пари. После германеца разказал и други история. Негов приятел бил дърводелец и  направил дървени членове. Познайте какво са продавали девойките  Wink И познайте какви подмятания слушам от тогава от моя човек. Аз подобаващо му отговарям че трябва да позира  blum

А иначе влязох в темата да потърся идеи дали трябва да подготвя подаръци за момичетата на моето парти...
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: септември 01, 2013, 08:47:39 »

vesta, ех че яко се случват нещата по чужбинскооо smile
иначе аз за моите момичета- започнах да правя обечки ( аз не съм веща в занаята smile - съвсем обикновени и простички са, но цветни и различни...а и са мн лични, защото са правени от мен за тях) и ще им купя по 1 цветен макарон за всяка- сладичко да има biggrin
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: септември 04, 2013, 21:04:59 »

ооооооооооооо мноогоо интересно ми да прочето това, за Германия  yahoo
Представям си изражението, на наще българи, ако им предложа да си купят дървен *** на улицата. Просто, на следващия ден ще е гръмнал целия ФБ, новите ще го отразят и незнам още какво. Тук сме малко затворени и доста стистнати, да раздаваме пари на улицата....  crazy crazy
Но иначе благородно им завидях на Германските булчета  tease
Активен
vesta
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #297 -: септември 07, 2013, 17:35:49 »

Милото каза каквото искам да правя на партито, само да е нещо, от което няма да се срамувам ако случайно пишат по вестниците на другия ден  diablo

ros4e, аз обмислях също нещо за хапване, както и аксесоари, но ме притеснява да не се повтори после с подаръците на сватбата, че там ще е сладичко. Но пък... май няма чак такова значение. Мислех си за някакви гривнички също, като харесах едно пръстенче с цветя за себе си (остава да си го направя) и евентуално за тях гривни. Много си падам по фиби (а момичетата, с които ще бъда също по джунджурии), ти от къде си взе материали- закопчалки, такива работи? Дали има там основи тип фиби, нещо по-широко?
Ето и снимка на пръстенчето, за основа ще ползвам една стара тенекийка:


* пръстен.jpg (12.24 KB, 300x300 - видяно 3654 пъти.)
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: септември 08, 2013, 10:24:08 »

Това с макароните ми хареса, ще го открадна. good
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #299 -: септември 09, 2013, 01:02:53 »

Още едно Моминско парти. Приятно гледане smile

http://www.mywed.ru/forum/all/view/60616/
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines