Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:06:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Моминско парти ?
парти - 37 (68.5%)
купон - 17 (31.5%)
Общ брой гласове: 54

Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ергенско и моминско парти част 3  (Прочетена 308193 пъти)
 
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: юни 11, 2013, 23:41:53 »

Ами, за съжаление не знам. Бяха една от многото изненади за моето парти и не мога да ти кажа. Обаче точно вчера говорих с приятелката, която се е занимавала с тях и каза че момичето е много любезно и точно. Ако искаш им пиши на фейсбука и те ще ти отговорят, предполагам още утре Wink

** Ох, сега видях, че си си деактивирала профила, ами може по тел да звъннеш Wink
« Последна редакция: юни 11, 2013, 23:47:09 от Lillly » Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #226 -: юни 12, 2013, 12:42:09 »

Олее, Мрявка, това, което са ти подготвили звучи супер интригуващо.
Особено и ако на летището ти вържат очите, за да не знаеш къде отиваш  Bravo
С нетърпение чакам подробности.
Лили, тези потници са супер.
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #227 -: юни 12, 2013, 15:07:03 »

Да Ноар и аз съм в голяма гатанка какво точно ще се случва, едно знам вече - ще ми трябват бански, значи сигурно ще има мооореееее йеееее :-).
Лили току що й писах на жената на имейла дано ми отговори там, че тази идея с потниците ми се струва най-подходящата!
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #228 -: юни 12, 2013, 16:06:25 »

Мрявка ,Ето тук има доста различни идеи. Хубавото на този сайт е, че се предполага,че всички неща са ръчно изработени или винтидж (т.е. по-стари от 20 години). Понеже каза, че не знаеш кои момичета ще участват, знаеш ли поне колко ще сте?
http://www.etsy.com/search?q=bachelorette%20party&order=most_relevant&view_type=gallery&ship_to=BG&ref=auto1
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #229 -: юни 12, 2013, 17:03:31 »

Да, 10, тъкмо получих много подробен и мил отговор от момичеатата от ванилашоп, потниците са по 18лв на едро, като ще сме 10 човека ще излязат 180 лв+ доставка 190. Трябва да помисля, но ми се вижда доста, може би ако не са с камъчета би било по изгодно?! nea, ще поровя и в това етси, благодаря Формите. Другото е имам един приятел, който има машина за печатане върху дрехи, да си купя 10 обикновени потника и той да ми ги напечата...
« Последна редакция: юни 12, 2013, 17:38:46 от Мрявка » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: юни 12, 2013, 17:11:29 »

Да, 10, тъкмо получих много подробен и мил отговор от момичеатата от ванилашоп, потниците са по 18лв на едро, като ще сме 10 човека ще излязат 180 лв+ доставка 190. Трябва да помисля, но ми се вижда доста, може би ако не са с камъчета би било по изгодно?! nea, ще поровя и в това етси, благодаря Формите. Другото е имам един приятел, който има малина за печатане върху дрехи, да си купя 10 обикновени потника и той да ми ги напечата...
Това с печатането ми се вижда най-добрият вариант.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #231 -: юни 12, 2013, 17:46:42 »

Мрявка, супер солено ми се струват тия 18 лева. По-добре използвай някой сайт като тези:
http://portokal.bg/
http://teniski.eu

Или другия вариант с приятеля ти. Wink Ама междудругото всички момичета ли ще са шаферки и какви надписи ще им правиш? Ако не са всички шаферки може да трябват различни надписи?
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #232 -: юни 12, 2013, 18:12:22 »

Да и на мен мн солено ми се вижда, като ще ги плащам само аз, този портокал има добри неща, на двойно по ниска цена, може би тези камъчета оскъпяват така. Не са всичките шаферки със сигурност, незнам кой ще е там, но шаферките ми са така или иначе само 4. И си права, че ще трябват различни надписи. Ще огледам как ще излезе най-изгпдно, но идеята като цяло е хубава, само да може да я осъществя до към 100 лв.
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #233 -: юни 12, 2013, 22:02:50 »

Мрявка, колко заинтригуващо звучи! Сигурна съм, че ще е доста емоционално изживяване  Girl_hide

Бях на моминско парти, на което организаторката беше взела по един бял жартиер, който да си сложим който където си пожелае - ръце, крака, бедра, и т.н. Първо ми се видя малко тъпо, след това обаче като пристигнах там и като си го сложихме всички се създаде едно такова чувство на съпричастност. В същото време беше доста дискретно. Шаферките не изпъкваха, и се чувствахме равнопоставени, булката естествено беше център на внимание, в края на вечерта ни взе бутилка шампанско и така приключихме партито в малките часове.

Аз не знам да ми се крои парти на този етап, но се чудех, какви разходи по това парти се поемат от булката? Въпросното на което бях е единственото, на което съм била и бях малко по-далече от организацията.
 Отделно някои приятелки ме питат кога ще ми е моминското парти...аз ли трябва да си го поискам и организирам щом ме питат? Малко противоречиво ми се струва smile
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: юни 13, 2013, 00:59:17 »

Обикновено булката не си го организира сама, с това се заема кумата или някоя близка приятелка от шаферките. Винаги на по кафе може да се направиш "на луда" и да подпиташ дали кроят нещо или подхвърляне в стил "май трябва да ви събера на едно моминско парти"  pleasantry
При мен си беше тотална изненада и не съм плащала нищо  Girl_hide
Била съм и на друго парти, участвах в организирането му и беше пълна тайна даже седмица преди това булката ми скочи с горните думи, та се наложи да издам, че "нещо се готви са събота"  lol
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #235 -: юни 13, 2013, 07:24:37 »

Момичета, в PORTOKAL.BG наистина стават много интересни  тениски и потници - някой поръчвал ли е от там?
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #236 -: юни 18, 2013, 07:08:27 »

Момичета, оказа се, че моето Моминско парти ще е в събота!!!   yahoo Нямам търпение!!!!!!!!
Активен
dreamland
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #237 -: юни 21, 2013, 01:01:42 »

Здравейте момичета smile
От доста време ви чета с интерес и се радвам на идеите ви. Регистрирах се тук преди години за да съм полезна в организацията а сватбата на моя приятелка. Та няколко години по-късно, друга моя приятелка ще се омъжва и вмомента организираме моминското парти. Имам горе долу някакви идеи, но намирането на стриптизьор малко ме затруднява, затое се обръщам към вас за помощ smile Ориентирах се във цените че са около 150-200 лв, но не искам да е случаен. Прочетох добри отзиви по-напред в темата и ще помоля момичетата, които са ползвали такива услуги, да споделят фирмата, от която са ги наемали или да ми дадат координати. Става въпрос за Варна, но до колкото проучих всички са гъвкави и пътуват. Мислех, че това ще е най-лесно, а май се оказа голяма спънка, така, че разчитам на вашия опит  give_rose
Иначе партито го замисляме да е 2 седмици преди самата сватба, защото булката иска да има достатъчно време за релакс. Тя милата искаше сама да си го орагазнизира, за да не ни тормози изишно, но с хиляди приказки я убедих да го организираме ние. За момента сме намислили началото да бъде в Хоризон (утре ще ходим да питаме, дали там може да дойде и танзьор и вс останали подробности). Там ще й подарим забавни подаръци с послания, мисля да има и балони със закачливи късмети за задължениятя й в семейния живот; може би 1-2 игри; фототорта с някой красив младеж; стриптизьор. После, на дискотека и идеята ми е да посрещнем изгрева на плажа, но ще видим дали ще успеем lol) Повече ще мога да разкажа след самото парти. Ако мога да ви бъда полезна, с удоволствие ще се отзова girl_wink
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: юни 21, 2013, 10:27:33 »

В Лакубанита (София) всяка сряда има мъжки стриптийз. Бяхме там миналата година на моминско парти и голямо шоу и смях падна. Нооо ще трябва да потънцува с тях Wink
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: юни 22, 2013, 17:26:02 »

Една приятелка организира моминско парти и ме помоли да и помогна. Направих 30 розови сатенени торбички - 20 за гостите и 10 за булката. В първите 20 има предизвикателства, които трябва да се изпълняват ( напр. разкажи мръсен виц)  и  късметчета като "I'm sexy and I know it".  В 10-те за булката във всяко има различен забавен предмет (напр. белезници, белачка за картофи и т.н.) и тя ще трябва да си пъхне ръката и да познае какъв е предмета, а после си остава за нея ест. В торбичките за гостите ще има и бонбонки.


* IMG_0866.JPG (32.34 KB, 448x336 - видяно 376 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines