Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:28:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Моминско парти ?
парти - 37 (68.5%)
купон - 17 (31.5%)
Общ брой гласове: 54

Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ергенско и моминско парти част 3  (Прочетена 308230 пъти)
 
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: март 11, 2013, 12:24:12 »

И аз неискам стриптизьор, по-скоро предпочитам стриптизьорка /жевското тяло за мен е по-красиво/,  най-добре изобщо без такива неща.
Аз искам да попитам при вас кой организира моминското парти? При мен едва ли ще е кумата /че ще има бебок на 2-3 месеца/ имам 1 много дейна приятелка, която от сега се е заприготвяла, но тя пък не е много наясно как се правят нещата. И аз искам просто едно приятно женско събиране, с пиене в умерени количества, игри и много смях и забавление.
А при вас кой поема плащането по партито? Всеки за себе си или....?

Присъствала съм и на двата варианта и кумата да е организатор или близка приятелка. Ако има желание, какъв е проблема, че не е кумата. При мен беше кумата + приятелка, защото кумата работи извън града и имаше нужда от помощник smile Дадох им телефоните на момичетата, които исках да присътват и те си се свързаха. Относно разходите, както се разберете. На едно парти събрахме парички за подаръка на булката, а после в заведението всеки си плати сам. Така се бяхме разбрали предварително. На моето парти си предложих и аз да участвам с парички поне за заведението, но ми отказаха и казаха, че е подарък от тях и са си преценили. Все пак ще поканиш близки приятелки и може да ги попиташ без притестение как предпочитат. Аз например им бях казала, че съм много радостна, че ще ми направят парти, но нека бъде по-скромничко, в смисъл да не събират големи суми.
 girl_wink
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: март 11, 2013, 12:40:29 »

На моето моминско парти момичетата ми бяха купили подарък,а в заведението всеки си плащаше сметката,като моята отново те я поемаха.
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #167 -: март 12, 2013, 11:59:24 »

Моето моминско ще го организират кумата, заедно с най-близките ми приятелки. Нямам особени претенции( но не искам стриптизьор). Само им казах, че искам да е изненада.

Когато аз и моите приятелки организирахме моминското на една приятелка всички си плащахме нашата сметка и си разделяхме нейната.
Активен
bubito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #168 -: март 17, 2013, 19:50:30 »

Благодаря за идеите за това от къде мога да купя подаръците за моминското парти.  Bravo Сега обаче имам една молба към тези които вече са организирали подобно парти - имахте ли някаква декларация на бъдещата булка или някакви стихчета забавни или гатанки за възрастни, някакви игрички с които да се позабавляваме.
Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: март 17, 2013, 21:13:53 »

Благодаря за идеите за това от къде мога да купя подаръците за моминското парти.  Bravo Сега обаче имам една молба към тези които вече са организирали подобно парти - имахте ли някаква декларация на бъдещата булка или някакви стихчета забавни или гатанки за възрастни, някакви игрички с които да се позабавляваме.
С какво се забавлявахме ние:
-разделят ни на отбори от по 2 момичета, едната модел, другата дизайнер и с едно руло тоалетна хартия да се направи ефектна булчинска рокля. Булката решава кой печели накрая Wink
-Лепящи се листчета и за 45 сек. всяка трябва да нарисува мръсна картинка, пак булката ги оценява и решава кое е най-доброто попадение;
- Бяхме към 10 момичета, бяха донесли съвсем обикновени най-различни 10 чифта прашки и бикини (нови разбира се) и булката се опитва да познае кои на кое момиче биха били. За всяка грешка пие по глътка алкохол;
-Пластелин и от него всяка за 45 сек трябва да изработи мъжко достойнство  blush като пак булката определя кое е най-реалистичното попадение;
-Предварително бяха задали 20 въпроса на младоженеца свързани с него и после ми ги задаваха, един вид да проверят доколко го познавам. За грешен отговор лапам дъвка и продължавам;
За подаръчета за победителките от различните игри бяха взели мини лакове за нокти, евтина декоративна козметика smile Забавлявайте се  danceg
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: март 30, 2013, 02:00:33 »

Попаднаха ми тези чаши за ергенско и моминско парти и реших да ги споделя с вас:


* new.jpg (35.61 KB, 600x903 - видяно 649 пъти.)
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: март 30, 2013, 02:01:16 »

Ето я и другата


* new2.jpg (30 KB, 600x903 - видяно 637 пъти.)
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: март 31, 2013, 15:10:54 »

Пробвах се ама не стана нещо както трябва...


* IMG_0638.JPG (30.98 KB, 448x336 - видяно 541 пъти.)
Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: март 31, 2013, 15:53:42 »

Пробвах се ама не стана нещо както трябва...

На мен пък много ми харесва  good Справила си се отлично  Wink
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: март 31, 2013, 20:44:32 »

Иска ми се ей такива...


* rbqXrn4k-54.jpg (53.07 KB, 462x447 - видяно 2224 пъти.)
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: април 01, 2013, 01:05:57 »

eleni4ka, страхотно се е получило  Bravo Завиждам ти колко си сръчна  blush А тези, които си показала откъде са? Много ми харесват good Дали ще можеш да ми нарисуваш подобни? Ако ти се занимава, пиши на лс да се разберем  give_rose
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #176 -: април 01, 2013, 10:53:38 »

Здравейте,
Много ми хареса идеята с лексикона по- назад в мненията. Някой срещал ли е и на други места такива лексикони и имате ли идея за по- нестандартни и забавни въпросчета.
Аз имам доста време до евентуалното ми парти smile Но ми се иска да съм подготвена. smile
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: април 01, 2013, 19:00:43 »

Ето още една идея за подаръчета за моминско парти - http://www.bggift.com/7770_%D0%97%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D1%87%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D1%87%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B0.html  Много са удобни и полезни закачалките за чанта, а тази изглежда като да може да се надпише с маркер за стъкло например.
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #178 -: април 01, 2013, 22:09:24 »

Още една идея за същите закачалки http://www.unikalni-podaraci.com/bag_hanger.html
ако имате по-голям бюджет  blush  А това за ергенското пари: http://www.unikalni-podaraci.com/kutii_za_prezervativi.html
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: април 01, 2013, 23:30:53 »

Така чаках аз някой да се сети да вземе да ми организира моминско парти е да ама нъцки и като подхвърлих онзи ден на една от близките ми приятелки тя " ми че вие живеете заедно и имате дете какво парти" ей много тъпо ми стана е какво като имам дете да не съм за втора ръка и нямам право да се повеселя- е ядосах се и реших че като никой няма да се сети за мен аз сама да помисля за себе си- и реших живот и здраве в седмицата преди сватбата в петък на 10,05 да изляза с една две приятелки да се повеселим като едно време до безобразно късен или по-скоро ранен час да си отбележем края на една ера :-))
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines