Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:13:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Моминско парти ?
парти - 37 (68.5%)
купон - 17 (31.5%)
Общ брой гласове: 54

Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ергенско и моминско парти част 3  (Прочетена 308186 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: септември 11, 2012, 09:00:30 »

Придържайте се към добрия тон, всеки последващ пост с квалификации и обиди ще бъде трит!
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: септември 11, 2012, 19:18:18 »

Въпрос на гледна точка! Аз пък казвам, че е забавно. Аз имах стриптизьор на партито, което пък по никакъв начин не попречи на забавленията с момичетата. Все пак той е за един танц, вечерта си е наша!
Веси, аз просто си изказах мнението, че не е ТОЛКОВА забавно smile Няма нищо лошо в стриптийза, било то женски или мъжки, просто за мен е тъпо, когато купонът се крепи само на това или на някаква торта. Отново да кажа, че говоря само от личен опит, а не критикувам чуждите момински партита biggrin

Просто истинската веселба на едно моминско парти не се измерва с това какви секси изненади са измислили "момите", а с това колко е добро настроението и с истинското желание на момичетата да се забавляват и да се отпуснат.

едит - не мога да повярвам, че в 21ви век още има хора, които смятат, че стриптийзът е неморална дейност biggrin Нищо лично, ама уважавайте избора както на хората, които го правят, така и на хората, които си плащат.
« Последна редакция: септември 11, 2012, 19:20:04 от flyin » Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: септември 11, 2012, 19:28:08 »

flyin, много точно казано. Споделям мнението ти. good

Я да разведря малко настроението като ви разкажа какво парти спретнахме на сестра ми  blum

Запазихме втория етаж на едно заведение и пускахме любима нейна музика - тя слуша твърд рок и метал. За целта взехме един преносим компютър и колонки, а едно от момичетата подбра листа с песни. Темата съответно беше китари. Навсякъде по земята разпръснахме балони в цветовете на сватбата, а на стената закачихме надпис върху китари "Моминско парти". Бяхме подготвили специално направени за партито подложки в-у които да пишем с китара от едната им страна, както и една голяма китара - лексикон, който всяка от нас попълни. Последните страници на лексикона бяха като тест, който булката попълни. Въпросите бяха предварително зададени на младоженеца, а тя трябваше да познае какво е отговорил той. Имаше много игри като целта беше булката да ги спечели и да докаже, че иска да се омъжи, а ние играем с-у нея, за да я разубедим.
Нея преоблякохме с тениска с надпис "Disturbed bridal" + було, а ние имахме бутониерки китари с надпис; "Bridal's crew". Всички бяхме облечени с бели тениски и тъмно сини дънки.  smile
Вечерта завърши с много вкусна торта в цветовете на сватбата и разбира се  - украсена с китари.

Получи се голяма забава с много подготвени игри и още по-забавните подаръци за всяка от тях. Ако ви е интересно, ще кажа и какви бяха игрите.
Активен
dope2111
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #153 -: септември 12, 2012, 07:24:40 »

flyin много добре казано. smile Лионелса, много интересно, мерси че сподели smile
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: септември 12, 2012, 19:32:26 »

Много яка идея, Lionelsa! Тя имаше ли понятие какво й готвите или беше съвсем в неведение? smile Определено искаме да чуем какви са били игрите, даваш добри идеи  good
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: септември 12, 2012, 22:24:37 »

Тя имаше ли понятие какво й готвите или беше съвсем в неведение? smile

Знаеше, че ще има моминско парти, защото повечето присъстващи не бяхме от града, в който се проведе събитието и трябваше да бъде много добре планирано във времето. Но за всичко друго беше в неведение  tease

Кумата пое остновната инициатива за игрите, някои са моя идея, други нейна или преведени от нета.

1-та игра беше да познаем колко бонбона има в едина голяма кутия с опаковани по отделно бонбони с нестандартни размери.
2-та игра беше Бинго, но не с числа, а със сватбени атрибути: букет, жартиер, торта, сватбени чаши, шампанско и т.н.
3-та игра - всяка от нас казва три факта за себе си като два са истина и един е лъжа. Който разубличи най-много лъжи печели. Ние не се познавахме и се получи много забавно като същевременно успяхме да се опознаем не само с тази игра по време на партито и съответно по-лесно се забавлявахме на сватбата.
4-та - на един лист бяха написани в колона всички букви от азбуката и всяка от нас в рамките на 10 минути трябваше да напише думи, започващи с тези букви. Печели, който попълни повече думи.
5-та игра: всяка от нас тегли листче с името на известна дама като го показва на останалите, но тя не го вижда. С въпроси, на които се отговаря само с "Да" или "Не" трявбаше да познае коя известна личност е. Печели тази, която с най-малко зададени въпроса отгатне.
6-та игра - Какво има в чантата ти? Girl_hide Изброени десетки вещи, които биха могли да се намират в чантата, но разделени по групи. Всяка група носи определен брой точки. Страндартните като ключове, разбира се, носеха най-малко точки.
7-та игра бяха въпросите към булката като знаехме вече отговорите на младоженеца
8-та - разделихме се на три отбора като всеки тегли тема за бъдещето на младоженците и трявбаше от стари списания да направим колажи по темата.
9-та игра: играхме дартс с балоните като черните бяха най-малко на брой и носеха най-много точки, следвани от белите и лилавите. Всяка от нас имаше право на три изтрела със стреличка за дартс. Всъщност рябваше да са завързани в кръг, но поради липса на време бяха пръснати по земята, което направи играта по-трудна.

Затворихме заведението. Всичко това ни отне няколко часа, изпълнени с много смях и страхотно настроение. Както каза булката: "Дори и да се провали сватбата, не ми пука, защото имах страхотно парти" girl_wink
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: януари 04, 2013, 21:19:00 »

Здравейте, момичета!
Аз имам страшно много идеи за момински партита. Моето ще го организират сестра ми и кумата (с абсолютно различен вкус спрямо моя и помежду си), не знам какво ще се получи. Хората казват - ако искаш нещо да е както трябва свърши си го сам. Но не ми харесва сама да си организирам моминското парти - се едно сама да си предложа брака. Пък и съм много взискателна да му се не види и нещо като не е наред много лесно ми се скапва настроението. Все пак ще пусна два примерни сценария.

1.Вариант - за по - спокойни булки.
 Аз и кумата по предварителна уговорка отиваме на СПА ден - масажи, педикюри, маски и т.н. През това време сестра ми(която има ключ от нас) с другите поканени отиват у нас и украсяват и подготвят различни игри. Харесва ми например всички заедно да сготвим нещо - подготовка за семйния живот - или 2-3 момичета да сготвят едно и също малко нещо и останалите да ги оценяват - по това кой се е справил най - бързо, най - чисто, най - вкусно и т.н. Ако има и кой да прави весели коктейли също е супер. Любимата ми игра е "отгатни какво е казал той" . Подаръци разбира се е страхотно да има - но не от секс шоп, а по-полезни за домакинстването. Всичко това, разбира се ако и останалите поканени момичета харесват такива неща и няма да им е скучно...
2.Вариант - smile
Всички момичета се събираме привечер у нас и си правим makeover - грим, прически, секси тоалети - и всички са с еднакви розови потничета с забавен надпис. А за булката една диадемка с тюл - като було много повдига настроението и я отличава от останалите моми. И така нагласени тръгваме на бар - според музикалните желания на присъстващите. В бара пак може да има игри - всички са шумни и весели, всички нас гледат  yahoo За бонус може и стриптизьор, но внимателно подбран и с точни инструкции - не прекалено мускулест, да не се доближава на повече от половин метър и максимално до къси панталонки да стигне.

И в двата варианта действията се развиват поне 3-4 дни преди сватбата, за да има време за реанимация и сладки спомени и ергенското парти протича по същото време някъде далеч smile Естествено двата варианта могат да се смесват както ви харесва според вкуса на всяка булка. А ако имате нужда от идеи за конкретни случаи  - пишете ми- пълна съм с такива, но стана много дълъг поста smile
Активен
bubito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #157 -: февруари 28, 2013, 18:49:57 »

Здравейте . Скоро ми се налага да организирам моминско парти и искам да попитам момичетата от Варна от каде намират различните подаръци за булката от сорта на лента с надпис "палава булка" ; було и т.н.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #158 -: февруари 28, 2013, 22:00:12 »

Було може да купите от сватбените магазини до Ритуална зала. За надписи може да ти направят в мола и на Чаталджа също  правят надписи.
Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: март 09, 2013, 11:39:15 »

За "палави" надписи съм използвала в Мол Варна на партерния етаж има едни момчета които правят щампи върху тениски (и не само) та при тях. Може да им занесеш на флашка каквото поискаш и го правят или да си избереш нещо на място от каталога. На мен ми бяха стъкнали потниче с много готин надпис  Ashamed А за останалите джунджурийки ми казаха, че са ползвали Джъмбо и магазините ,които са от типа магазин за 1 лев. И аз живо се интересувам от организацията, защото моето отмина и беше голям купон, но миналата седмица ме поканиха за кума и предстои организация на ново парти  yahoo
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #160 -: март 09, 2013, 12:48:19 »

Ние нямахме нито едното, нито другото biggrin

Първо, че на мен хич не ми се нрави идеята някой с полу-голо дупе да ми се "търка" отгоре...не ми е забавно, ами направо отвратително... и второ, защото по "женски" се събираме доста често и след сватбата...в нас biggrin Мъжът понеже не му се слуша като куткудякаме си ляга и ни оставя pleasantry Така че и това не ми липсва blum

 Offtopic Иначе стриптизьори винаги са ми били много отвратителни bad От Студентски град имам спомен, че винаги имаше такова парти в Айнджълс (тогава) и като ги видех си набивах камшика angry Изобщо не ми изглежда мъжествено някак.....


Seagirl честито ти кумуване give_rose Много е хубаво да си кума heart
« Последна редакция: март 09, 2013, 12:51:20 от casky » Активен
MeryMery
Любопитен
*
Публикации: 42



« Отговор #161 -: март 09, 2013, 14:42:53 »

Аз много искам моминско парти,но задължително БЕЗ стриптизьори.По скоро да си се съберем по женски,да пийнем прилично  pleasantry,да има много забавни игри и танци.
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: март 09, 2013, 19:10:47 »

и аз искам и аз Bravo
Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: март 10, 2013, 17:44:36 »

Моето също беше без стриптизьор, само много забавни игри и си беше супер, така че това не е задължителен компонент Wink Но всеки си знае.
Бъдещата булка сега също не си пада и знаейки, че няма да и е приятно, в никакъв случай няма да я поставя в кофти ситуация  nea Планирам и аз игрички, готина атмосфера и малки изненадки за булката Wink Сега обикалям да набелязвам според идеите подходящи нещица, че и бюджет примерен да съставя smile

Мерси casky, надявам се да се справим с тази отговорна задача и да сме полезни на младото семейство  Girl_hide
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: март 10, 2013, 21:18:59 »

И аз неискам стриптизьор, по-скоро предпочитам стриптизьорка /жевското тяло за мен е по-красиво/,  най-добре изобщо без такива неща.
Аз искам да попитам при вас кой организира моминското парти? При мен едва ли ще е кумата /че ще има бебок на 2-3 месеца/ имам 1 много дейна приятелка, която от сега се е заприготвяла, но тя пък не е много наясно как се правят нещата. И аз искам просто едно приятно женско събиране, с пиене в умерени количества, игри и много смях и забавление.
А при вас кой поема плащането по партито? Всеки за себе си или....?
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines